Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מילה טובה על צ'מפיון

juop
שימו לב! השרשור הזה בן 4533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, מר ג'וני בוי:

אני לא משמיץ- זו עובדה.

החזקתי אאודי חדשה מ-2002 עד 2011 של צ'מפיון.

לי יש ניסיון רע ומר עם היבואן המדובר.

לא חוזר אליהם בחיים.

אני טלית שכולה תכלת.

ויש יבואן אחד שהתנכל ברשעות ללקוחותיו.

קניתי 4 מכוניות חדשות בחיים.

למעשה תמיד נהגתי בחדשות.

אני יודע הרבה יותר ממה שרוצה עליהם.

אז תאכל תכובע

לך לא היה Lemon Car, לי הייתה.

לשמחתי נסגרה הפרשה סופית במכירת האוטו, לצ'מפיון.

בצו בית משפט.

אפשר לראות מסמך המעיד שמכרת את הרכב האחרון לצ'מפיון בצו בית משפט ?

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יפה לך. בניגוד לכמה משמיצים קבועים שניזונים משמועות ומעולם לא החזיקו בבעלותם רכב של צ'מפיון' date=' לי יש ניסיון רב שנים ומוצלח מאוד עם פולקסווגן ועם צ'מפיון ובגלל זה אני חוזר אליהם כל פעם. . זר לו היה נכנס לפורום היה חושב שכל העולם עטוי בטלית שכולה תכלת ויש יבואן אחד שמתנכל ברשעות ללקוחותיו. יש פה אנשים שלא קנו בחיים שלהם שתי מכוניות חדשות אבל יודעים הכל על כל יבואן. מעניין.[/quote']

זו הסיבה שאני מתמיד ברכישת רכב מבית VAG ! רק בגלל השירות של צ'מפיון.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לראות מסמך המעיד שמכרת את הרכב האחרון לצ'מפיון בצו בית משפט ?

ומי אתה בדיוק שאני חייב לך דין וחשבון?

תעשה- ערן זכריה בגוגל.

אם יש לך ספק באמינות.

לא ייאמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו ערן, סיפור סיפור היה לך...

לפותח השרשור,

אני מצטרף לאלו שחושבים שהם היו צריכים להחליף לך על חשבונם.

הקטע הוא שבטוח שהם כבר נתקלו במקרים של שימוש לא סביר ברכב ורשלנות של הבעלים

שגרמה לשבירה של דברים, כך שזה בעייתי ולא הכי חד משמעי לטעון שהם צריכים להחליף ישר וללא ויכוח.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה לך. בניגוד לכמה משמיצים קבועים שניזונים משמועות ומעולם לא החזיקו בבעלותם רכב של צ'מפיון' date=' לי יש ניסיון רב שנים ומוצלח מאוד עם פולקסווגן ועם צ'מפיון ובגלל זה אני חוזר אליהם כל פעם. . זר לו היה נכנס לפורום היה חושב שכל העולם עטוי בטלית שכולה תכלת ויש יבואן אחד שמתנכל ברשעות ללקוחותיו. יש פה אנשים שלא קנו בחיים שלהם שתי מכוניות חדשות אבל יודעים הכל על כל יבואן. מעניין.[/quote']

כל מילה בסלע

אחרי שבע מכוניות מבית פולקסווגן-סיאט-סקודה אני מסכים שהשרות של צ'מפיון מעולה.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהלכתם טיפה רחוק, הגיוני בהחלט שישנם אנשים שעושים שימוש בלתי סביר ברכב ואחרי שהם שוברים חלקים באים לבקש "לממש את האחריות". היבואן צריך להגן על עצמו ממצבים כאלה, ולא אני לא עובד שם, אין לי שם חברים או משפחה וכו'...

אני בסך הכל עוד לקוח שקנה רכב חדש מצ'פיון ועד עתה אני מאד מרוצה מהשירות.

.I Rock, There For I Am

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב באחריות,שלא יבלבלו לך את השכל.

אצלי בטויוטה אוונסיס,חודש לפני תום האחריות התפרקה איזו חתיכת פלסטיק בתא כפפות,אפילו לא שאלו איך זה נשבר וסדרו את זה צ׳יק-צק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהלכתם טיפה רחוק, הגיוני בהחלט שישנם אנשים שעושים שימוש בלתי סביר ברכב ואחרי שהם שוברים חלקים באים לבקש "לממש את האחריות".

'האנשים האלה' רוכשים מכוניות אצל כל היבואנים או שרק מצ'מפיון? :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהלכתם טיפה רחוק, הגיוני בהחלט שישנם אנשים שעושים שימוש בלתי סביר ברכב ואחרי שהם שוברים חלקים באים לבקש "לממש את האחריות". היבואן צריך להגן על עצמו ממצבים כאלה, ולא אני לא עובד שם, אין לי שם חברים או משפחה וכו'...

אני בסך הכל עוד לקוח שקנה רכב חדש מצ'פיון ועד עתה אני מאד מרוצה מהשירות.

השימוש שנעשה, היה סביר ביותר בשלושה חודשים שהוא נסע.

ואז שכב ככה שנה וחצי.

לא מעוניין להכנס לעומק.

אבל אצלי העובדות דיברו בעד עצמם.

לא כל אחד נופל על Lemon Car.

הכל טוב ויפה כשנשבר כפתור.

אבל לא שהולך מנוע וטורבו.

2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

'האנשים האלה' רוכשים מכוניות אצל כל היבואנים או שרק מצ'מפיון? :shock:

כמובן שאצל כל היבואנים, אבל אני רוצה להזכיר לכם שעיקר קהל היעד של הסיאט איביזה הוא חברה' צעירים, אשר ביניהם קיימים גם חברה' צעירים יותר (כמו למשל בני 18 שקיבלו את הרכב כמתנה לרגל קבלת הרישיון) והם לא תמיד מצטיינים בשמירה על ציוד. ברור לי שלא כולם נוהגים כך, ויש גם הרבה בני 18 שאם הם יקבלו רכב חדש הם ישמרו עליו מכל וכל, אבל צריך לקחת את זה בחשבון שעושים השוואה בין יבואנים.

ואז שכב ככה שנה וחצי.

לא מעוניין להכנס לעומק.

מסכים איתך, אני התכוונתי אך ורק לנזק שנגרם כתוצאה מיחס מזלזל של בעל הרכב.

.I Rock, There For I Am

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז שכב ככה שנה וחצי.

לא מעוניין להכנס לעומק.

יש הבדל בין תיקון של עשרות שרלים לתיקון של עשרות אלפים. זה מאוד משפיע על הרצון הטוב של היבואן.

יכול מאוד להיות שמאז הסיפור של האודי הם שינו משהו. גם קרסו פעם היו גרועים בשירות אבל שינו כיוון והיום יש להם שירות טוב.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאצל כל היבואנים, אבל אני רוצה להזכיר לכם שעיקר קהל היעד של הסיאט איביזה הוא חברה' צעירים, אשר ביניהם קיימים גם חברה' צעירים יותר (כמו למשל בני 18 שקיבלו את הרכב כמתנה לרגל קבלת הרישיון) והם לא תמיד מצטיינים בשמירה על ציוד. ברור לי שלא כולם נוהגים כך, ויש גם הרבה בני 18 שאם הם יקבלו רכב חדש הם ישמרו עליו מכל וכל, אבל צריך לקחת את זה בחשבון שעושים השוואה בין יבואנים.

מכיוון שהרכב באחריות, היבואן צריך לתקן ולהחליף כל חלק נדרש - בחינם, אלא כמובן אם היבואן הוכיח שמקור הנזק הוא שימוש בלתי סביר שנעשה ברכב.

בצ'מפיון היוצרות התהפכו והלקוח הוא שצריך להוכיח שנהג ברכב כנדרש ומקור הנזק הוא פגם בייצור.

אני מקווה שאתה מצליח לראות ההבדל בין התנהגות נאותה של יבואן לבין ההתנהגות של צ'מפיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צ'מפיון גרועים גם כיום.

להגיד לבנאדם שהגיר תקין בזמן שהמצמד דורש החלפה (DSG), זה לטעמי שירות גרוע ביותר וחוסר מקצועיות (במוסך המרכזי שלא יהיו ספקות). כשביקשתי הארכת אחריות לגיר בגלל זה, סורבתי. מעניין שכיום הם נותנים הארכת אחריות לגיר בצורה גורפת...

להביא לקוח 7 פעמים למוסך כדי לחפש מקור רעש בתא הנוסעים, זה לטעמי חוסר מקצועיות מטורף, ורק אחרי איומים הסכימו להושיב את הרכב יומיים במוסך ולחקור את הבעיה. הפיצוי על כל זה? טיפול בודד מסכן ללא שום פשרות.

ליצור נזק ברכב של הלקוח ולהתכחש לזה (בטענה שככה הרכב הגיע), זה שירות מזעזע ועבירה על החוק.

עכשיו, בתור אחד עם רכב ראשון מצ'פיון, תנו לי סיבה אחת למה לי להמשיך לקנות מהם רכב נוסף בעתיד?

הסיפור שלי הוא על קצה המזלג כמובן

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...