Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

את האמת שכן. הם חרא יצרן סמארטפונים. מכשירי המוטו שלהם עם איכות בניה תחת, והמכשירים תחת השם שלהם מפוצצים בבאגים עם ממשק גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מזלזל בלנובו. למעשה כרגע 3 מבין 5 המחשבים הניידים הפעילים אצלי בבית הם מתוצרת זו, אחרי סקר שוק לא קטן שביצע אחד הבנים, ש יודע מה לבדוק. האחרים הם מתוצרת HP ודל, שהוחזרו למחזור חיים שני אחרי שהתיישנו לשימוש הראשוני שלהם.

העניין הוא שכנראה קרה משהו לבקרת האיכות שלהם - כאמור, הדורות הראשונים של המוטו G היו מעולים, ודומני שגם ה-X וה-E קיבלו כאן שבחים (שכחתי לציין שמונח אצלי במגירה גם E מדור ראשון שעמד בכבוד בשנתיים של שירות קרבי). התלונות הן לדגמים מהשנה וחצי - שנתיים האחרונות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתרון המוטו הוא בכך שמדובר באנדרואיד (כמעט) טהור. לטוב ולרע. יש אפליקציות נוספות בודדות וגם הן שימושיות ולא מציקות. זאת לעומת שיומי שיש לה ממשק שונה לחלוטין (למעט דגם ה-A1 החדש, שאיני מכיר אישית). איני מכיר אלת הוואוי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגיד "יתרון המוטו זה באנדרואיד הנקי" ואז "לטוב ולרע" קצת נוגד את העניין הזה :)

מזמן לא היה לי מכשיר של מוטורולה, אבל יש לי מכשיר של שיאומי ולאבא שלי יש את המי A1. אני לא רואה שום יתרון לו לעומת השיאומי מבחינת מהירות וחלקות, אלא בדיוק ההפך. האנדרואיד הנקי על המי A1 ממש לא עובד כמו בנקסוס 6P.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש ברדמי נוט 4X (מעבד 625 זכרון 3/32 ג"ב) ולשני בנים שלי Mi4c (מעבד 808 זכרון 3/32 ג"ב). המכשירים מהירים וסה"כ אנחנו מרוצים מהם, אם כי אחד ה-Mi4c סבל מהשבתה למספר שבועות בגלל עדכון תוכנה שהשבית את google services ותוקן כעבור מספר שבועות. מדובר במכשיר שנרכש מ-gearbest, המכשיר האחר, שנרכש 3 חודשים יותר מאוחר מעליאקספרס, לא סבל מהתופעה. א ב ל לשלושת המכשירים ממשק MIUI שמקבל עדכונים די תדירים, ובכל עדכון כזה יש שינוי בתפריטי המערכת, וצריך להתרגל אליהם. חוץ מזה, בגלל בעיות תוכנות הריגול יש אנשים המוגבלים בבחירת מכשירים והיצרנים הסיניים אסורים עליהם.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון של האישה - שנה בערך עם mi5s -

מכשיר בינוני, בסדר למחיר (עלה בערך 1,200 עד הבית שהוא רק יצא).

מי שמחפש מכשיר זול - הם יכולים לעשות את העבודה, בהנחה שאתה מוכן לקבל פאקים כאלו ואחרים.

נתקע מדי פעם ומצריך ריסטארט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי Mi5 (לא S) כבר כחצי שנה.

אין פאקים, אין תקיעות, הכל עובד.

למעשה, הטלפון הכי טוב שהיה לי עד כה, מבחינה זו.

לבת שלי של ה-4X Note.

כנ"ל.

הסיפורים מראים את אותו הלקח, אין שום יתרון אמינות ביצרן או מותג זה או אחר.

הכל תלוי בדגם, ולכן אני תמיד ממליץ לא לקנות דגם שרק יצא, אלא לחכות כמה חודשים, ולראות אם אין לו מחלות ילדות רציניות.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר הזמין mi5 שאני הזמנתי את הs.

רק ספר את הימים עד להחלפה.

המכשירים האלו טובים לתקציבם. אולי זה הטלפון הכי טוב שהיה לך, אבל לטענתו הכי גרוע שהיה לו.

וכן, גם הוא היה נתקע מדי פעם.

דווקא הs מרגיש יותר איכותי ו״אפוי״ מה5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע איך מרגישה עוגה "אפויה", אני לא יודע מה זה טלפון "אפוי".

הוא לא נתקע, הכל עובד מהר, כל האפליקציות רצות... אין לי שום אישיו עם המכשיר.

כמו כל כלי טוב, אני לא מתעסק איתו, כי לא צריך.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת שכן. הם חרא יצרן סמארטפונים. מכשירי המוטו שלהם עם איכות בניה תחת, והמכשירים תחת השם שלהם מפוצצים בבאגים עם ממשק גרוע.
אתה מוזמן למצוא לי אלטרנטיבה למוטו X force ( עם בניית "תחת" שלו ), כאשר הדגש הוא על עמידות המסך לנפילות ( יש לי בבית אחד "מפיל כרוני " של מכשירים ).

כמובן, לא נתקלתי בבאגים ( לא באפליקציות, לא ב GPS, ולא ב WiFi ) , מצלמה לא רעה וסוללה מפלצתית ( גם ב play המצלמה והסוללה מעולות)

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש גם את המכשיר רדמי נוט 4X. להגיד שהוא מושלם? בכלל לא. אבל בהחלט נותן תמורה טובה למחיר. מבחינת ביצועים וחיסכון בסוללה הוא נהדר. אפילו המצלמה שלו די טובה (אם יודעים איך לצלם).

החסרון שעם אפליקציות מסוימות הוא נופל. לפעמים הפייסבוק נתקע (לעיתים רחוקות) ולעיתים הווסטאפ (לעיתים קצת יותר קרובות). עם אפליקציה של מכבי אין בכלל מה לדבר, כדאי לעבור לממשק האינטרנטי במחשב.

גם A1 סובל מתופעות דומות, אולי בגלל ANDROID ONE או בגלל שהסינים לא מתשמשים באפליקציות או ממשקים של האפליקציות (אין לי מושג, אני לא מתכנת אפליקציות/מערכות הפעלה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מוזמן למצוא לי אלטרנטיבה למוטו X force ( עם בניית "תחת" שלו ), כאשר הדגש הוא על עמידות המסך לנפילות ( יש לי בבית אחד "מפיל כרוני " של מכשירים ).

כמובן, לא נתקלתי בבאגים ( לא באפליקציות, לא ב GPS, ולא ב WiFi ) , מצלמה לא רעה וסוללה מפלצתית ( גם ב play המצלמה והסוללה מעולות)

כשאמרתי בניה תחת התכוונתי לבניה מתחת למכסה מנוע, איפה שלא רואים, ושם מאז שעברו לידיים סיניות אתה רואה המון תלונות על פלאפונים ששובקים חיים. מיוחד המוטו x סטייל והפשוטים יותר, על הפורס לא שמעתי הרבה כי אולי הוא באמת איכותי יותר(והמחיר בהתאם) או שהוט נמכר בכמויות קטנות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטייל החזיק שנה וחצי ללא בעיות, באגים, תלונות. פשוט התרסק מעוד נפילה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...