Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורום אוף-טופיק , עד מתי?

Guest car4fun
שימו לב! השרשור הזה בן 4554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עד מתי, דצמ' 07

אצלנו זה הלך ככה:

"נשבר הזין, ירד הצבע,

עד מתי דצמבר 7"

רק שזה היה 1987! :shock:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:D אז לחזור בדצמבר 2027 ולבקש גישה?

בס"ד

זה אחד החלומות שלי מאזדה 6, כי הוא גם אמין, יפה ממש (על גבול הפוזה אם לא עבר אותו) וגם יש לו כוח לא חסר..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו, חזרתי מ 10 ימים בוינה ויש לי חדשות בשבילכם, כולנו חוראנים, האמ-אמא של החוראנים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו, חזרתי מ 10 ימים בוינה ויש לי חדשות בשבילכם, כולנו חוראנים, האמ-אמא של החוראנים!

באגירה מגיל 3 אני אומר את זה.. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכבוד: ההנהלה והאחראים.

הנדון: גישה לפורום אוף-טופיק.

איך יכול להיות שכתוב לי במפורש "אתה יכול לפרסם תגובות" ו "אתה יכול לערוך את הודעותיך"

אבל אני לא יכול באמת לעשות שום דבר משני אלה?!

כשאתה מראה את זה ככה, זה באמת מגעיל. לחשוב שלא מאשרים אותנו לפורום כי לדעתם אנחנו לא ברמה שלהם ועוד מרשים לעצמם לקרוא לך בשמות (טרול,חוראני). ממש לא חכם- לא כשאין להם מושג עם מי הם מתכתבים.

אני לא אומר שלא ניתקלתי במוזרים, אם שגיעוט קתיב מי פה לכיבינימאת. אבל את זה קולטים די מהר..

מגעיל? לא ברמה? ממש לא חכם? טרחת בכלל לקרוא את חוקי הפורום?

תנאי בסיסי וראשוני לכתיבה באוף-טופיק הוא חברות בפורום במשך שנה, כשנחגוג לך שנה, תקבל הרשאת כתיבה באופן אוטומטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנאי בסיסי וראשוני לכתיבה באוף-טופיק הוא חברות בפורום במשך שנה, כשנחגוג לך שנה, תקבל הרשאת כתיבה באופן אוטומטי.

באגירה אני מצטט

בנוסף לכך, ישנם חברי פורום מסוימים שכותבים כאן פחות משנה, ולמרות זאת בהחלט מתאימים לרוח הקהילה שאנו מנסים לבנות כאן, ולכן ראוי שיוכלו לגשת גם הם לפורום הקהילת

לדעתי אני יכול לתרום לפורום ומתאים לרוח הקהילה. באמת שזה שאין לי שנה לא אומר כלום, אני מבלה בפורום כל יום לפחות שעתים!

עוזר לאנשים שרושמים באוף-טופיק בהודעות פרטיות.

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה, ניסיתי, באמת שניסיתי להעלות תגובה כאן שתענה לך על תגובתך. האינטרנט כאן כל כך מעפן וקצת מציתי את העניין.

תעשה טובה. כנס למייל שלך ותיקרא התגובה שלי במלואה. אין לי כוחות יותר להתעסק בנושא. אני לא מסכים איתך לחלוטין, אבל what ever מה שניקרא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגעיל? לא ברמה? ממש לא חכם? טרחת בכלל לקרוא את חוקי הפורום?

אני,חגגתי שנה מזמן,ולא קיבלתי הרשאה (לא אוטומטית ולא ידנית)

וזאת,מפני שאני לא נוהג,לכתוב עם סימני פיסוק,

לא משנה לנכבדי הפורום,כי העברית השגורה על מקלדתי

תקנית,ונטולת שגיאות כתיב לחלוטין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...