Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורום אוף-טופיק , עד מתי?

Guest car4fun
שימו לב! השרשור הזה בן 4582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לכבוד: ההנהלה והאחראים.

הנדון: גישה לפורום אוף-טופיק.

איך יכול להיות שכתוב לי במפורש "אתה יכול לפרסם תגובות" ו "אתה יכול לערוך את הודעותיך"

אבל אני לא יכול באמת לעשות שום דבר משני אלה?!

אה ועוד דבר,

תרגישו חופשי לשחרר את החבל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אנחנו משתדלים לא להכניס חוראנים לאוף-טופיק .

הכוונה בעיקר לחוראנים שלא שמים לב שיש פורום שנקרא תמיכה טכנית שמיועד בדיוק לשאלות כאלה ! :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הפז''מ שלך אז ב 2013:roll:

אבל בעצם סוף העולם ב 2012 אז לא יודע אם יש טעם לחכות:wink:

אה, פז"מ.. הגיוני.

אם יש משתמש שנירשם לפני 3 שנים וניכנס לפורום כמה עשרות פעמים. הופך אותו לוותיק יותר?! מיוחד? מדובר במשתמש "רדום".

לעומת משתמש אחר שנרשם לפני "נגיד" שנה וניכנס מאות פעמים. המשתמש הוא פעיל יותר בכניסות לפורום, ובתוכן ענייני.

כף המאזניים ניראה לי קצת לוקה בחסר.

י.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו משתדלים לא להכניס חוראנים לאוף-טופיק .

הכוונה בעיקר לחוראנים שלא שמים לב שיש פורום שנקרא תמיכה טכנית שמיועד בדיוק לשאלות כאלה ! :wink:

אני בטוח שלא התכוונת לקרוא לי חוראני. ובטעות יצא לך כי המקלדת עקומה ונשפכו לך מים עליה כשניקית עם מטלית השתרבבו להם האותיות בסדר הזה. כי זה היה מעליב אותי ולא מצחיק .אפילו שאני יודע שאתה צוחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מת לקבל גישה. ביקשתי כמה פעמים ולא קבלית!

לי גם עושים תרגילים גורמים לי לשמוח ואז להתבאס. רשום לי שאני יכול להגיב ואז שאני בא להגיב רשום לי שאין לי גישה!:-(:mm_cry:

1.jpg

2.jpg

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הנושא עלה, אני מספיק ותיק פה בפורום ואני בהחלט חושב שאני לא טרול ולא חוראני.

ועדיין, שלחתי בקשה שיאשרו לי לכתוב באוף טופיק ולא אישרו לי אותה, וחבל.

כמה שהפורום תרם לי, ככה גם לי יש מה לתרום גם בתחום הרכב והנסיון(אמנם המועט :)) וגם בשאר תחומים אחרים.

מבקש לבחון זאת בשנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אותי ביאסתם לגמרי עם האוף טופיק, יש שם כ"כ הרבה נושאים מעניינים שאפשר להשתתף בהם.

ולא שלא שלחתי בקשה, שלחתי פעמיים ולא נענתי...

אני שואל, למה?

עד מתי, דצמ' 07

בס"ד

זה אחד החלומות שלי מאזדה 6, כי הוא גם אמין, יפה ממש (על גבול הפוזה אם לא עבר אותו) וגם יש לו כוח לא חסר..
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר! הבחור עשה טעות גדולה וביקש להצטרף מתי שהוחלף שעון הרי זה ברור שבתהליך החזרת השעון אחורה האתיופים תוקפים את שרתי הפורום לכן הוא צריך לחכות עוד שנה!

אני ביקשתי לפני החלפת השעון :-D

מגניב המכשיר הזה, תגיד לי משהו, בניתוח, הרדימו לך את הבולבול? כי זאת תחושה מה זה כייפית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הנושא עלה, אני מספיק ותיק פה בפורום ואני בהחלט חושב שאני לא טרול ולא חוראני.

ועדיין, שלחתי בקשה שיאשרו לי לכתוב באוף טופיק ולא אישרו לי אותה, וחבל.

כמה שהפורום תרם לי, ככה גם לי יש מה לתרום גם בתחום הרכב והנסיון(אמנם המועט :)) וגם בשאר תחומים אחרים.

מבקש לבחון זאת בשנית.

כשאתה מראה את זה ככה, זה באמת מגעיל. לחשוב שלא מאשרים אותנו לפורום כי לדעתם אנחנו לא ברמה שלהם ועוד מרשים לעצמם לקרוא לך בשמות (טרול,חוראני). ממש לא חכם- לא כשאין להם מושג עם מי הם מתכתבים.

אני לא אומר שלא ניתקלתי במוזרים, אם שגיעוט קתיב מי פה לכיבינימאת. אבל את זה קולטים די מהר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ניסיתי להגיד שבהנהלה חושבים שאנחנו לא ברמה שלהם וכו', פשוט באמת שלא חסר פה גם יצורים שונים ומוזרים ולכן כן צריך להיות מנגנון של סינון כלשהו.

אבל לדעתי הרעיון של "יש לנו 10-15 אנשים שכותבים באופן קבוע, וכאן זה נגמר" הוא טיפ טיפה מוגזם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...