Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון מפות לnavngo

Romek
שימו לב! השרשור הזה בן 780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על המפה המעודכנת - נסעתי בעזרתה כבר הרבה השבוע.

כנראה שיש לתוכנה גם חוש הומור. מה פשר ההודעה הזאת?

DBG_9835.jpg

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
עוד סיבה לא להשתמש בפרימו. עם כל הפיצ'רים שלו, הוא עושה מה שבא לו, כולל להתברבר במסלולים פשוטים.

אין כמו iGO 8.3.5.

איך אני מחליף מפרימו לאייגו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

משנה את שם המחיצה שבה יש לך כרגע את הפרימו למשהו אחר.

מתקין IGO 8.3.5 לפי ההנחיות בשרשור הזה.

כשהכל תקין, אתה יכול להשאיר את המחיצה עם הפרימו כמו שהיא, או למחוק אותה. אגב, אם בפרימו יש לך מפות עדכניות, תעביר אותם לאייגו, כדי לא לתפוס נפח מפות כפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

התוכנה המקורית משודכת למפות. שתיהן מיושנות.

יש צורף לפרוץ (unlock) את המכשיר, ואז תוכל להתקין עליו iGo או iGO Primo ולהשתמש במפות העדכניות.

מדריך לפריצת המכשיר

הנה עוד מדריך

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, כרגיל עזרת לי.

המכשיר נפרץ אבל אני לא מצליח לגרום ל-IGO לעבוד.

אשמח להסבר פשוט יותר ממה שמוסבר במדריך שלך.

אני משנה את תוכן הספריה שהורדתי מ-IGO8 8.3.5 למשהו אחר וזורק אותה איפה?

צירפתי תמונות של תוכן ה-MIO. איפה לזרוק את ה-IGO?

מצטער על החפירה,

שוב תודה רבה.

2.jpg

1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזשהו מקום, מוגדר למכשיר את איזה קובץ להפעיל. הכוונה, שאם אתה לוחץ במכשיר על האייקון של תכנת הנווט, הוא אמור לדעת להפעיל את הקובץ המסויים של התוכנה הקודמת, במחיצה הספציפית.

אם לא מוצאים את המקום לשנות את זה (למחיצה ולקובץ של ה-igo), צריך לתת למחיצה (במקום iGO) את השם של המחיצה האורגינלית (program files/NavMan) ולקובץ ההפעלה (exe) את השם המקורי.

אם אני לא טועה, המחיצה השנייה (Miomap) משמשת את המפות של התוכנה המקורית, לא רלוונטית במקרה של ה-iGO שם הכל תחת אותה מחיצה.

עריכה אחרונה על ידי pasat04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...