Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רנו מגאן 2008 מקרסו

Tibbyle
שימו לב! השרשור הזה בן 4636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למילואימניקים פעילים שברשותם כרטיס בהצדעה מוסיפים למבצע הזה חבילה חינם שכוללת:

* מערכת מולטימדיה - 2 מסכי GPS, LCD

* דיבורית BT

* חיישני רוורס+מצלמת רוורס

* גלגלי מגנזיום

האם שווה ללכת על זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קודם כל קשקשן אתה מוזמן לקרוא למה שאתה רואה במראה.

למרות הניסיון שלך עם רכב אחד לי יש ניסיון עם עשרות מגאנים מהדגם הזה והקודם.

הרכב מאוד לא אמין.

עד כדי כך שקציני רכב של חברות ליסיניג מפסיקות להציע אותו ללקוחות שלהם.

בנוסף - הרכב לא מצטיין בשום דבר אחר, המנוע לא חזק במיוחד, הרכב לא מרווח או נוח במיוחד (להבדיל מהתדמית) - אין שמה כלום.

קרסו נותנים מחירון על מגאן בטרייד-אין? ברור. כי אף אחד לא רוצה לגעת בדבר הזה אחרת וזאת השיטה שלהם ללכוד שוב את בעלי המגאנים הישנות. בלי קשר. זה מבצע נקודתי ותאמין לי שאף מקום לא נותן באמת מחירון, גם שכתוב שנותנים מחירון.

אז אתה אל תקשקש לי.

לאור התגובה שלך אני יכול להמשיך בנחת לקרוא לך קשקשן.

הניסיון שלי הוא עם הרבה יותר מאחת פשוט התייחסתי לאחת שאני מחזיק אצלי ובבעלות שלי ולא של חברת ליסינג. אני מכיר אישית עוד יותר מ 20 מגאנים שנמצאים בשירות חברות תקופות שבין שלוש ל 6 שנים ברציפות (בענף שלי רוב הרכבים הם בבעלות ולא בליסינג). התלונות היחידות הן על גירים שחיים בין 120 ל 150K. שים לב שמדובר ברכב שרגיש מאוד לטיפולים לא איכותיים ולאלתורים.

לגבי מצטיין או לא מצטיין, הרכב יותר נוח מהמתחרות שלו (וזו הסיבה העיקרית שבחרתי דווקא בו. יכולתי לבחור מה שאני רוצה), הוא יותר מרווח מרוב המתחרות, חסכוני ושלי גם מאובזר לעייפה (לא גירסת הליסינג וגם ידני כך שלא חסר לו כוח).

ברור שהאוטו לא מושלם והחסרונות שלו עבורי הם בעיקר פתח העמסה צר יחסית לתא המטען (מחלה של רוב רכבי הסדאן המודרניים), שדה ראייה לאחור קצת מוגבל בגלל קורות עבות, ירידת ערך גבוהה יחסית ועלויות טיפולים קצת גבוהות יחסית למתחרות.

המחירון שהם נותנים הוא לא נקודתי אלא מדיניות מתמשכת לגביר כל מותגי קרסו (גם UMI נוהגים כך). הדבר בדוק כי אני ביררתי לגבי החלפה קרובה של המגאן שלי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, אתה קצת הזוי, מדובר ברכב שמככב במקומות האחרונים בכל סקר אמינות ופתח טענה צר זאת הבעיה שלך? :headscratch:

המגאן 2 רכב לא אמין ולא משנה ככה תנסה לשכנע את כולם שאתה לא פראייר ממדרגה ראשונה שקנית אותו - עדיין הרכב הזה הוא בדיחה.

קרסו בעצמם הכינו עכשיו את הסיסמא: "לא רואה מוסך" לאחר שהמנכ"ל הודה שבדגם הקודם יש בעיות אמינות. כלומר אפילו היבואן מודה שזה דרעק.

ואם יש לך עוד קצת שכל ישר בקודקוד שמה אתה תבין שבאמת יש קשר בין קרסו ל-UMI - שניהם מוכרים (או ליתר דיוק לא מצליחים למכור) זבל.

הם עושים הכל על מנת שמישהו ירכוש מהם, טרייד-אין במחיר מחירון לרכבים החדשים, שההיצע שלהם בין הגרועים בשוק ואחריות על המשומשות - שאף אחד לא מוכן לקחת מהם.

הסחירות שלו היא לא אפסית - היא אפילו שלילית.

האמינות שלו ביזיונית.

אין לו שום מאפיין כמו נוחות/התנהגות וכו' ששווה את המאמץ בנסיעה ברכב שהוא לא אמין. לא סתם המחירי יד 2 ברצפה.

היתרונות היחידים שלו:

1. 5 כוכבי בטיחות - היום כבר סטנדרטי.

2. זול לרכישה - אבל כמובן שאחר כך אי אפשר להפטר ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה שלך היא שאתה מתעלם מהשינויים שנעשו בדגם במהלך שנות חייו.

לגבי הראשונות (עד 2005 כולל) הן באמת סבלו מכל מיני מחלות ילדות שפגעו קשות באמינות (בזכות מערכת המולטיפלקס הלא בוגרת שהיתה לו) אבל אחר כך הוא עבר שינויים די גדולים שפתרו את הבעיות.

לגבי UMI, יש להם זבל ויש להם דברים טובים. המאליבו היא רכב לא רע בכלל לא מבחינת אמינות ובטח שלא מבחינת תמורה למחיר וגם שם אתה מקבל מחירון משוקלל על הרכבים שלהם.

אצלי אני בוחר את הרכבים שאני רוכש לא רק לי אלא גם לשאר העובדים ויש לי חופש פעולה מלא וכשאני מחליט על החלפת רכב הדבר נעשה מתוך שיקולי התאמה ושיקולי עלות כשעלות זה לא רק עלות הרכישה אלא שיקלול כולל של ירידת ערך צפוייה, עלויות ביטוח ועלויות טיפולים שוטפים. אניט גם לא מחזיק רכבים דווקא 3 שנים. רכב שמשרת אותי טוב ממשיך בתפקידו גם יותר(היה לי טנדר איסוזו שהחזקתי 10 שנים, המגאן שלי 6 שנים, המאליבו הקודמת 5 שנים ועוד) ורכב שלא עונה לצרכים מוחלף הרבה קודם (למשל הטנדר יונדאי שהוחלף אחרי שנה בלבד). בחרתי את המגאן לעצמי כי היא מאוד מתאימה לי גם מבחינת הנוחות וגם מבחינת עלויות ואני מאוד מרוצה מהבחירה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=384212&highlight=%D7%A8%D7%A0%D7%95+%D7%9E%D7%92%D7%90%D7%9F+2008

מכוניות אלו נמכרות במחיר כפי שמצוין בקישור דהיינו כ-38000 שקל, רצוי שמי שקונה מגאן יקח בחשבון את היתרונות והחסרונות של דגם זה, ולא אפרט כדי שלא "אזכה" במטר קללות או נאצות המאפיינות "תרבות" דיון בפורם זה (אולי קשור לגיל המתדיינים)

דבר נוסף, לבדוק היטב מה כוללת אחריות קרסו , ומה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האחריות שלהם היא מפגוש לפגוש לא כולל בלאי טבעי (בדקתי כי חשבתי לקחת לאשתי מגאן).

לגבי מחירים, צריך לבדוק מחירון משוקלל ולהשוות. יכול להיות הבדל של 20-30% במחיר המחירון של שני רכבים מאותו השנתון בגלל קילומטרז', היסטוריה ובעלות.

ברור שבשורה התחתונה צריך לשקלל את ההבדל במחיר עם שווי האחריות ולבחור.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי שבוע שעבר רנו מגאן 2007 מקרסו.

אני חבר מועדון 'בהצדעה' אך עדיין העדפתי לקחת רכב משנת 2007 אבל מפרטי ועם ק"מ נמוך ולא שנת 2008 מליסינג שמאובזר בקמצות. יכלתי בכמעט אותו מחיר לקנות אצלם 2008 גירסת ליסינג ובנוסף לקבל את חבילת בהצדעה.(המבצע של בהצדעה זה רק משנת 2008 ומעלה)

מצד שני, הצלחתי להוציא מהם את ה DVD וחיישני רוורס כבר היו ברכב. מגנזיום ומסכים מאחורה מיותר לי.

בינתים אני מרוצה מהרכב וגם מקרסו. תנסה להוציא מהם כמה שיותר דברים ( טיפול טיימינג, מצבר צמיגים וכו')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=384212&highlight=%D7%A8%D7%A0%D7%95+%D7%9E%D7%92%D7%90%D7%9F+2008

מכוניות אלו נמכרות במחיר כפי שמצוין בקישור דהיינו כ-38000 שקל, רצוי שמי שקונה מגאן יקח בחשבון את היתרונות והחסרונות של דגם זה, ולא אפרט כדי שלא "אזכה" במטר קללות או נאצות המאפיינות "תרבות" דיון בפורם זה (אולי קשור לגיל המתדיינים)

דבר נוסף, לבדוק היטב מה כוללת אחריות קרסו , ומה לא.

המטרה של מבצע "שלוש שנים אחריות" בו יצאנו הייתה לשפר את תדמית האמינות של המגאן בפרט ורנו בכלל. ייתכן שאנחנו לא הכי זולים בשוק, אבל צריך להסתכל גם על הדברים שמעבר לשורת המחיר. אף חברה אחרת לא תיתן לך שלוש שנים אחריות מלאה, כולל תיקון במידת הצורך במוסך מורשה של רנו. אף חברה אחרת לא תיתן לך ביטוח מקיף לשנה במתנה. אלו רק שתי ההטבות העיקריות, מלבד אלו יש גם הטבות נוספות למחזיקי מועדנים שונים כמו שכבר נכתב כאן ועוד כמה צ'ופרים קטנים אך נחמדים.

האחריות שלנו כמו שכבר נכתב היא אחריות מלאה, "מפגוש לפגוש" בשפת העם. מלבד בלאי טבעי (צמיגים, מצבר וכו') שאף פעם לא כלולים באחריות לרכב היא כוללת את הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בניגוד לחברים המנוסים כל כך כאן, יכול להעיד רק על מגאן אחת שהיתה בליסינג במשפחתי עד לפני זמן קצר. זו גילתה בכל 80K וכמה הקילומטרים שעברה, אמינות בהחלט טובה, בצד נסיעה נוחה, מרווח פנימי עצום וצריכת דלק מתונה למדי. הדבר היחיד שלא אהבתי היא התנהגות הגיר האוטומטי ושריפת נורות ראשיות תכופה מדי. מכל בחינה שהיא לדעתי מדובר בקניה מצוינת, ודאי ביחס למחיר שהוא כנראה תוצאה מהתדמית ש"מלבישים" לו חלק מקודמיי, אבל כאמור להם נסיון עם עשרות מכוניות כאלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא תדמית, למגאן יש תקלות חוזרות וידועות (סלילי הצתה ושסתומי גיר), מערכת חשמל עדינה, כשמצבר מתקרב לסוף חייו הרכב יתנהג מוזר, ואיכות בניה לוקה בחסר, הרכב מקרקש, והפלסטיקה שלו לא הכי עמידה, האיבזור (חוץ מבטיחותי) בדגם הבסיס מועט.

אין זה אומר שהרכב "יבלה במוסך יותר מעל הכביש" , אבל בהחלט חיזוי של מספר תקלות רב יותר של מגאן מיפנית הוא יותר מסביר.

הנוחות של הרכב היא קצת "אובררייטד", הרכב בהחלט נוח, יש לו שילוב מצוין של מתלים מרוסנים מצד אבל לא מתרסקים מצד אחר, אבל יש נוחים ממנו.

להשוות רכב בתקופת ליסינג ולהשליך על קניית משומש זה שגוי, ברכב ליסינג אתה חווה את הרכב חדש (גם אם אתה נוסע הרבה), כשמנגד, מה שמעניין את הקונה זה איך הרכב יתיישן אחרי שנתיים שלוש, ובזה המגאן לא מצטיינת מנסיוני האישי.

בקשר לקניה מקרסו טרייד אין, מחיר הרכישה נמוך (יחסית ליפניות ולא למגאן ממקום אחר), יש אחריות וביטוח חינם, הקנייה משתלמת מאוד, הבעיה היחידה זה שוק בתום האחריות אבל שום דבר לא מושלם, ויפניות בנות 6-7 לא בדיוק נחטפות התנאי השוק של היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי קרסו. רציתי לקנות רכב חדש. בילבלו לי את המוח עם מבצע שלהם-יצאתי עם תחושת בכילה, קרוב להקעה.

הם הגיע לכך, שאני צריך לשלם בדיקה של רכב שלי, שהם ייקנו אצלי במכון שהם קובעים.

לדעתי-שיא של חוצפה וזלזול באינטליגנציה של אנשים.

לה הייתי שם 20 שנה האחרונות וכנראה לא אהיו גם 20 שנים הבאים.:wave:

Mark

OPEL INSIGNIA 2.0 TURBO EDITION 95 KKm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בניגוד לחברים המנוסים כל כך כאן, יכול להעיד רק על מגאן אחת שהיתה בליסינג במשפחתי עד לפני זמן קצר. זו גילתה בכל 80K וכמה הקילומטרים שעברה, אמינות בהחלט טובה, בצד נסיעה נוחה, מרווח פנימי עצום וצריכת דלק מתונה למדי. הדבר היחיד שלא אהבתי היא התנהגות הגיר האוטומטי ושריפת נורות ראשיות תכופה מדי. מכל בחינה שהיא לדעתי מדובר בקניה מצוינת, ודאי ביחס למחיר שהוא כנראה תוצאה מהתדמית ש"מלבישים" לו חלק מקודמיי, אבל כאמור להם נסיון עם עשרות מכוניות כאלו.

לגבי נורות זה כנראה תלוי באיכות הנורה. אצלי הן מחזיקות כשנתיים וחצי (ותמיד הולכות בהפרש של עד שבועיים אחת מהשנייה).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

שמי אריה ואני מנהל השרות בקרסו.

המגאן של השנים האחרונות ( לפחות מ- 2007 ) היא מכונית אמינה !

כל הדברים המצויינים מטה ( סלילי הצתה , גירים וכו' ) פשוט אינם נכונים ושייכים להיסטוריה ( אולם עדיין יש מי שמזכיר זאת ).

רנו ביצעה שינוי דרמטי בהתייחסות שלה למכלולי הרכב ואמינותם והתייחסות זו באה לידי ביטוי במודלים הללו כמו גם בדגמים החדשים של רנו ( פלואנס , קליאו , קוליאוס , סניק וכו' ).

למרות זאת , ולמרות הנסיון הטוב שיש ללקוחות בשנים אילו עם הרכבים הללו , יקח כנראה עוד זמן עד אשר קבוצות גדולות יותר ישתכנעו שהמצב השתנה וכאמור , רנו כיום אמינה יותר ולטעמי ( מנתונים ולא תחושות ) יכולה להתחרות באמינות עם כל יפנית ממוצעת.

נכון הוא שבמקומות בהם לא זוכה הרכב לטיפול נכון ובזמן ובמקומות שבהם משתמשים ברכיבים לא איכותיים כדי לחסוך כמה גרושים, עשויה להיפגע איכות הרכב ואמינותו , אך זה נכון לכל רכב.....

בברכה ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי 3 מגאנים שצברו ביחד יותר מ200K

כמה דברים:

אל תתפלא אם תמצא רכב מליסינג בשנתון הזה ב30K ואני לא מגזים בכלל לרכבים אלה שוק מת, ובמיוחד עכשיו שהשוק מוצף.

אני אומר את זה מנסיון על הרכב שלנו עשינו טרייד אין בפיאט ותאמין לי שניסינו למכור לפני תוך כדי חיתוך גדול של המחירון, והמגאן שלנו הייתה פרטית בגירסה המאובזרת כולל בקרת אקלים ג'נטים וכו'.

בטרייד אין נתנו לנו30K לפני כמעט שנה ככה שזה תואם את מה שאני אומר, 30K על מגאן 2007 פרטית יד שניה עם 120K(נכון שהמון אבל עדיין) הדגם המאובזר, הרבה מתחת למחירון והסכמנו למחיר הזה בלי לחשוב פעמיים.

מאז המצב רק החמיר אני מאמין.

עד כאן לגבי המחיר.

לגבי האמינות: לרכב יש כמה תקלות שחוזרות על עצמן כמו מרימי חלונות שנוטים למות בלי הודעה מוקדמת של "אני כבר עייף", חלקי פלסטיק שאוהבים להתקלף.

אלו רוב התקלות שנתקלתי בהן, הגיר להבנתי מועד לפורענות אבל אלו כבר שמועות אצלנו לקראת ה120K אבא שלי אמר לי שלדעתו הגיר לא יחזיק עוד הרבה.

אצלנו המדחס גם הלך לעולמו ממש לקראת תום האחריות למזלנו, עלות החלפה של מדחס תמיד גבוהה והמגאן לא שונה בקטע הזה.

נורות באמת נשרפות הרבה יותר מהר מברכבים אחרים, ואלה הנורות שמרכיבים במוסך המורשה לא יודע אם לא זולות אבל בטוח לא זולות יותר מברכבים אחרים.

המנועים עושים רושם של אמינים מאוד.

טיפולים: הטיפולים יקרים יחסית אם כי המרווח גדול ולכן זה מתקזז.

יתרונות המגאן: מרווח פנימי גדול, בטיחות, נוחות.

לסיכום אני חושב שאפשר למצוא רכב כזה במחיר הרבה יותר נמוך, אבל שוב צריך לעשות שיקלול של כול הפרמטרים וכול ההטבות שאתה מקבל, ולהבין שכשתרצה למכור כנראה שלא תמכור.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4636 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...