Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב שקודה.

RS
שימו לב! השרשור הזה בן 3926 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גוזל, כשאתה מרוצה ונהנה - לא משעמם לך, גם כשההבדלים הם זניחים.

אנחנו מאוד מרוצים מהמוצר עצמו ומאוד מרוצים מהשירות אותו אנחנו מקבלים.

זה משהו שאני לא יכול להגיד מניסיוני עם סיאט ופולקסווגן (ועוד לא נגענו בשירות הזוועתי ובתמחור הלא מוצדק בעליל שלהן, בעיקר של פולקסווגן).

יצא לי לראות את הפולו בתערוכת פרנקפורט ולא התרשמתי ממנה בצורה יוצאת דופן - מאוד מרשימה מבחוץ, אך התאכזבנו מעט מהפנים.

לא מוצא את ההיגיון בלשלם על סמל 10K ומעלה - מצטער, זה טיפשי.

ובכנות, יש לי גם חששות מהאמינות שיציג ה-1.2TSI.

אומנם כאן בפורום היה רק מקרה אחד ויחיד, אבל יצא לי לשמוע (אתמול במפגש של וואג קלאב) על עוד מקרים של גסיסת מנוע 1.4TSI 160 - סתם ככה וזה מטריד מאוד.

מאמין שהמחליפה תיהיה פביה גודשת, או שאשנה כיוון לחלוטין וננסה להזמין (במיוחד) יטיי 1.8TSI 160 ידנית.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 536
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תגיד אוראל, ביננו, העניין של הפביה לא מיצה את עצמו?

כאילו אם כל הכבוד, אני לא בא להיכנס לך לכיס ואני יודע שאתה שונא את זה, למה לא ללכת על משהו אחר?

זאת הפביה הרביעית שלכם, כאילו איך לא משעמם לך באוטו הזה?

הרי כשקונים אוטו חדש מצפים למשהו חדש, לא ככה?

להציע לך איביזה אני יודע שלא כדאי, אבל למה לא חיכיתם לפולו? לא אופציה יותר עדיפה, חדישה ומרעננת יותר עבורך?

בחיי שאני חייב שתסביר לי את העניין הזה.

גילוי נאות,

לפני 4 וחצי שנים אימי קנתה סיוויק 2002 ולאחר 3 שנים החלפנו ל2006 שהיא המתיחת פנים שלה, לצערי אחרי כמה זמן הבנתי שבאיזשהו מקום עשיתי טעות בקניה בעצם בבחירה של האוטו, השאלה איך זה לא קרה אצלך?

כמו שאני מכיר את אוראל, הוא לא אוהב לענות על השאלה הזו, כי הוא נשאל לא מעט פעמים.

אני אענה לך:

שקונים רכב, קונים לפי צרכים מסוימים, אין טעם להחזיק אוקטביה אם אתה נוסע בד"כ נסיעות של מקס' 2 אנשים ברכב, לבטח גם סופרב.

אצל יבואן סקודה(צ'מפיון מוטורס סקודה, כן יש הבדל בין כל אגף שלהם), אוראל נחשב כלקוח ותיק.

יותר מזה, אומנם זה דיון בפני עצמו וכבר דנו בזה, איזה סופר מיני, ידנית בקב' מחיר של 95K מגיעה לרמה של הפביה? לדעתי אין.

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוזל, בעיקרון - היצרן אינו דורש הרצה, אך היבואן ממליץ על כך.

לא חסר לקוחות שאינם מודעים לכך שיש לעשות הרצה (המנועים אינם עוברים הרצה במפעל), לא שואלים וגם לא בודקים בספר הרכב (בו רשום מפורשות שיש לעשות הרצה בין 1000 ל-1500 ק"מ ראשונים).

היצרן לא דורש הרצה אבל ממש כמו היבואן יש המלצה "חמה" לנהוג בעדינות ובלינאריות ב-1000 ק"מ הראשונים ע"מ שמערכת השימון תתאזן כראוי בין כל החלקים הלא משומנים דיים עדיין במנוע והמנוע יחל את חייו הארוכים כשהו משומן ומוכן.

המנועים של היום אלו לא המנועים של פעם, היום איכויות בקרות האיכות ושאר האמצעים מאפשרים להוציא מנוע Ready to use.

עכשיו כשנגמרו החגיגות והרכב כבר דיי ותיק אצלך וקרוב להחלפה , כבר יש מחשבות על הצבע של המחליפה?

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש גיבורינו תמונות יפות מאוד.

הצבע יושב מדהים על האוטו. אני עדיין אבל מעדיף אדום

סע בדרכים טובות

אני אצטרף בסביבות ינואר :) אולי עם איזה ואגית, אולי עם משהו אחר

ואז נעשה סט הולם לרכבים

Confidence In Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי ולאור (Lotus Omega) היה מעט משעמם והרכבים שלנו היו נקיים, אז הוחלט לצלם קצת.

לצערי, אור "כשרון" ואת רב התמונות הקבוצתיות הוא "מרח", נשארנו עם תמונות בודדות שלי - עד לפעם הבאה... בקרוב :-)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוראל, יכול להיות שליטי ולפביה הישראלית אותו מרווח גחון?:lol:

אם לא - פשוט קנה ערכת הגבהה לרכב, ויש לך יטי בלי לחכות שנתיים.

תמונות יפות, כרגיל.

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורט ולאלגנס הגה שונה?

אכן.

"ספורט" - 3 צלעות.

אלאגנס - 4 צלעות.

רוני, אין יותר וילונות - ואת זה קיבלתי מחבר (שקיבל אותו ממני בזמנו) :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוראל, מה עם הוילון מאחור?

פעם קודמת התעקשת להחלפתו, ומה עכשיו?

הוילונות האלה ממש GAY.... :-)

שימו וילון שחור סולידי עם הסמל של סקודה במרכזו, הרבה יותר יפה ואלגנטי.

במחשב שניה: יש לי וילון של VW ואני לא חושב שאי פעם פתחתי אותו, מה הטעם בעצם ? במיוחד בחורף. סתם מסתיר את הדרך לנהגים מאחור.

אוראל, מצטער אבל אני לא קונה את זה שהפולו פחות איכותית בפנים מהפאביה.

(ואם אתה חושב שהפאביה לא תקבל את ה1.2TSI אז אתה טועה, הפאביה זה שדה הניסויים של פולקסווגן לפני הוצאת פולו, לא סתם הוציאו את הפאביה מבוססת שילדת הפולו החדשה כשנתיים לפני הפולו עצמה)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל:

עובדתית שVAG עדיין לא השיקו את הפביה עם ה1.2TSI, באירופה כבר משווקת הפולו עם ה 1.2TSI.

לכן לא חושב שהפביה היא "שדה הניסויים" של VAG.

הגיע זמנו של ה1.6 המיושן, ה 1.2TSI הרבה יותר מודרני.

Skoda Octavia MK III 1.8TSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...