Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח לעזרה רכב עד 70K

feeling_high
שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

בלי יותר מידי חפירות אני אציין מה הדרישות שלי ואני אשמח אם תעזרו לי (:

תקציב: סביבות ה 70K אבל אשמח לרדת לכיוון ה 65K או 60K כמובן שאם יש רכב ששווה את הכסף אני אשקיע.

שימוש: לרוב נוסע לבד לעבודה ולימודים , כאשר יש הרבה פקקים אז בשבילי ידני לא בא בחשבון , אוטומט בלבד!

וככה בערבים ושישי שבת לצאת עם חברים , אז ככה שאני מחפש לא רכב גדול מיני, סופר מיני תספיק לי.

חוצמזה כמובן שיהיה אמין, לא בולע דלק (לא מחפש איזה רכב חסכוני בטירוף 1:13 יספק אותי במשולב)

חשוב לי גם שהרכב יראה טיפה יוקרתי (לא יודע אם זאת המילה הנכונה אבל שלא תהיה לו פלסטיקה זולה ויהיה מרשים מבחוץ ומבפנים).

לא עגלתי יותר מידי.

שנתונים: סביבות 2006-2007 לפחות.

תודה רבה לעוזרים, אשמח לכמה שיותר תגובות כי אני מתכוון לעשות (לאחר התגובות) סריקה ביד 2 להכין לי כמה אקזמפלרים ולהסגר על רכב כי תוך שבועיים בערך אני צריך רכב.

מקווה שה"בולד" שדפקתי ימקד אתכם על מה שאני צריך חח

*לא גיר רובוטי (פשוט לא נעים לי איתו), לא סיריון (למרות שאני יודע שהוא דיי עונה על הדרישות שלי אבל לי אישית הוא לא מתאים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה את הפולו מהדגם הקודם. דגם ה-1.6 מומלץ יותר עקב ביצועים עדיפים אבל נראה לי שבסופר מיני לשימוש עירוני גם ה-1.4 יספיק. השנתונים הם 2006-7

אם רכבים יוצאי לסינג באים בחשבון תוכל לחפש מאזדה 2 משנת 2008.

סוזוקי סוויפט ממודל 2007 יכולה גם כן להתאים ובהרחבה קלה של התקציב תוכל לשים ידך על פיג'ו 207 מאותה שנת מודל, היא כבר גדולה מרוב הסופר מיני ומצויידת במנוע 1.6 כמו הרנו קליאו הצרפתית שרלוונטית גם כן מאותם שנתונים.

בהצלחה ושבת שלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם!

בלי יותר מידי חפירות אני אציין מה הדרישות שלי ואני אשמח אם תעזרו לי (:

תקציב: סביבות ה 70K אבל אשמח לרדת לכיוון ה 65K או 60K כמובן שאם יש רכב ששווה את הכסף אני אשקיע.

שימוש: לרוב נוסע לבד לעבודה ולימודים , כאשר יש הרבה פקקים אז בשבילי ידני לא בא בחשבון , אוטומט בלבד!

וככה בערבים ושישי שבת לצאת עם חברים , אז ככה שאני מחפש לא רכב גדול מיני, סופר מיני תספיק לי.

חוצמזה כמובן שיהיה אמין, לא בולע דלק (לא מחפש איזה רכב חסכוני בטירוף 1:13 יספק אותי במשולב)

חשוב לי גם שהרכב יראה טיפה יוקרתי (לא יודע אם זאת המילה הנכונה אבל שלא תהיה לו פלסטיקה זולה ויהיה מרשים מבחוץ ומבפנים).

לא עגלתי יותר מידי.

שנתונים: סביבות 2006-2007 לפחות.

תודה רבה לעוזרים, אשמח לכמה שיותר תגובות כי אני מתכוון לעשות (לאחר התגובות) סריקה ביד 2 להכין לי כמה אקזמפלרים ולהסגר על רכב כי תוך שבועיים בערך אני צריך רכב.

מקווה שה"בולד" שדפקתי ימקד אתכם על מה שאני צריך חח

*לא גיר רובוטי (פשוט לא נעים לי איתו), לא סיריון (למרות שאני יודע שהוא דיי עונה על הדרישות שלי אבל לי אישית הוא לא מתאים)

פרטי, ליסינג או השכרה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף (ממש מעדיף) רכב פרטי כי אני רוצה לשים ידי על רכב שמור מאוד +קילומטראז' נמוך מאוד סביבות ה 30K ק"מ

mike תודה רבה על מגוון האופציות! הם מאוד דיברו אליי..

ואם בכל זאת היית צריך לבחור רכב אחד מה היית בוחר? (הסוויפט יקרה לי מידי)

בקשר לפולו 1.6 האם הביצועים ממש יותר טובים משל ה 1.4?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-1.4 עצלה למדי. ה-1.6 מרגישה זריזה והרבה יותר נעימה לשימוש בגלל הכוח הזמין יותר.

אני הייתי מתלבט בין הפולו ל-207. לפיג'ו תיבה מעט מציקה אבל תא נוסעים מאוד נעים לשהייה ונסיעה נוחה ושקטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בא לי על אוטו עצל :/ סבלתי מספיק מהאקסנט 2008 מנוע 1.4 , האם ההרגשה דומה?

כי מבחינת מנוע - אכזבה! האצה גרועה ביותר ותיבת הילוכים זוועתית שמושכת הילוכים בצורה מרגיזה!!

האם המנוע 1.6 יקח לי הרבה יותר דלק? או שזה משהו לא מורגש? כי יש מכוניות בעלי מנועים 1.4 ו 1.6 שאין שום הבדל בצריכת דלק ואפילו מכוניות שהמנוע 1.6 שלהם לוקח פחות דלק כי מן הסתם לא הכל קשור למנוע , כי לשים מנוע קטן על רכב גדול זה ממש לא מומלץ כי ככה המנוע יתאמץ יותר בתחילת הנסיעה ויהיה בזבזן יותר (זה לפחות לפי ההבנה שלי)

אני מתכנן לנסוע משהו כמו 20K ק"מ בשנה כנראה ונגיד והמנוע 1.4 יעשה לי במשולב 1:13 (מקווה שאני ריאלי) אז לא מתאים לי שהמנוע 1.6 יעשה לי 1:10 כי זה הבדל של איזה 3K שקל בשנה וזה רכב שאני מתכוון להיות איתו משהו כמו 5-6 לפחות ככה שזה המון כסף שאני צריך בתקופה הזאת של החיים שאני מתכוון אוטוטו ללכת ללמוד ולא לעבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההבדלים הם לא גדולים כי כמו שציינת מנוע קטן וחלש יתאמץ יותר והמנוע הגדול יעבוד רוב הזמן בסל"ד נמוך וחסכוני יותר ולא יהיה צורך למשוך אותו לסל"ד גבוהה.

בגירסת ה-1.6 של הפולו לתיבה האוטומטית יש 6 הילוכים שתורמים אף הם לצריכת הדלק לעומת 4 בלבד בדגם ה-1.4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה!?

זה משהו שבאמת נחמד לשמוע!!

יש לך איזה אתר שאפשר לראות מה האיבזור של כל רכב? (כי המחירון של יד 2 ממש אבל ממש לא אמין בעניין הזה)

מעניין אותי אם הרכב מגיע עם 4 ח"ח, בקרת אקלית דיגיטלית?

כאשר אני מדבר על רמת גימור קומפורטליין..

יש גם רמת גימור אנרג'י אך היא רק בדגמי ה 1.4 ולמרות שדיי הורדת לי חשק מהמנוע הזה (ובצדק) בא לי מה ההבדל ברמת האיבזור, ממה שראיתי שלכל האנרג'י יש מגנזיום \ מה עם סאן רוף ושאר הדברים?

עריכה:

מצאתי את זה, אבל השאלה אם זה קרוב למציאות בכלל

http://www.dorent.co.il/mifratim/mifrat-722344151667_802_324050687.jsp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש בקרת אקלים בקומפורטליין ואם זכור לי נכון אז גג השמש והמגנזיום באנרג'י היו בהתקנה מקומית אבל שווה לבדוק את זה.

בכל אופן מדובר ברכב משומש ככה שתוכל לחפש אחד שכן צויד בגג שמש (יש הרבה פולואים שעברו התקנה מקומית של גג שמש) וגלגלי מגנזיום זה באמת לא סיפור.

את רמת האיבזור תוכל לבדוק באתר מוטוקאר בקטלוג לרכבים משומשים.

שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאין יותר מידי רכבים למכירה של מנוע ה 1600 הרוב הם 1400

ככה שאם אני אמצא 1600 שמור במצב טוב לא ממש ישנה לי מגנזיום וסאן רוף

בקשר לאנרג'י בדקתי ואתר של מוטוקאר והיו הרבה גרסאות בין השנים חלקם עם מגנזיום וסאן רוף וחלקן בלי

ממה שראיתי 2007-2008 רובם עם מגנזיום

תודה רבה על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שסאנרוף בהתקנה מקומית זה מתכון לצרות ועדיף בלעדיו.

חישוקי מגנזיום תמיד תוכל להוסיף לפי טעמך ותמיד רצוי ממותג איכותי ולא משהו זול שיפגע באיזון הגלגלים. כדאי גם שיהיו מותקנים על סט צמיגים תקני ותואם.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג בסוזוקי איגניס 2006. כרגע היא עולה כ-55,000 ש''ח, אפשר להביא בפחות.

אני אמליץ על רכב כזה מהסיבות הבאות:

- אמינות של סוזוקי.

- תנוחת ישיבה - אתה יושב גבוה מהאספלט, התנוחה נוחה מאוד.

- הרכב גבוה מעט משאר הרכבים, ויש לו גגון, וזה מאפשר למצוא אותו ברגע בחניה ציבורית עמוסה.

- הוא מאוד זריז בעיר.

- עצלי הוא בצבע אדום, אז הוא גם נראה חמוד.

- אפשר לעלות על מדרכה בלי לחשוש - מרווח גחון 18 ס''ם.

כמוון יש גם חסרונות:

- בפנים עממי.

- קצת חלש בכביש (1,300 סמ''ק).

- לא הכי חסכוני שיש.

- כמי כל רכב יפאני, כל נגיעה בחניה משאירה סימן על הפח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4983 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...