Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח שקיבלתי משוטר חביב (מנוף כבד שמפריע לתנועה בדרך לים המלח)

שימו לב! השרשור הזה בן 4940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאחד שמכיר את הירידות כאת כף ידו, אני מצהיר כאן שלא ראיתי מעולם משאיות, על אחת כמה וכמה מנוף כזה, שירד שם לשוליים. בכיוון הירידה השוליים נמצאים בשפת המצוק, וממילא צרים באופן שלא יאפשר עקיפה בטוחה (אם בכלל קיימים). הרכב העוקף ייאלץ לחצות פס לבן.

יש מספיק קטעים בירידות בהם מצטרף נתיב שלישי (ובקטע מסויים גם רביעי) המיועד לעקיפה. מי שמכיר את הכביש יודע לחכות בסבלנות לאותם קטעים. בלי קשר ישיר לנושא - כבר מזמן תהיתי מדוע אין שלטים המבשרים על נתיב עקיפה בעוד X ק"מ.

בקיצור - שוטר שאינו חכם במקרה הטוב, ומעודד עבירות תנועה במקרה הרע.

אגב, בעוד שהרבה נהגי משאיות אינם נוהגים דרך קבע לרדת לשוליים, דווקא את המנופים מהסוג זה אני רואה הרבה פעמים מפנים את הכביש ברגע שהם יכולים.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאחד שמכיר את הירידות כאת כף ידו, אני מצהיר כאן שלא ראיתי מעולם משאיות, על אחת כמה וכמה מנוף כזה, שירד שם לשוליים. בכיוון הירידה השוליים נמצאים בשפת המצוק, וממילא צרים באופן שלא יאפשר עקיפה בטוחה (אם בכלל קיימים). הרכב העוקף ייאלץ לחצות פס לבן.

יש מספיק קטעים בירידות בהם מצטרף נתיב שלישי (ובקטע מסויים גם רביעי) המיועד לעקיפה. מי שמכיר את הכביש יודע לחכות בסבלנות לאותם קטעים. בלי קשר ישיר לנושא - כבר מזמן תהיתי מדוע אין שלטים המבשרים על נתיב עקיפה בעוד X ק"מ.

בקיצור - שוטר שאינו חכם במקרה הטוב, ומעודד עבירות תנועה במקרה הרע.

אגב, בעוד שהרבה נהגי משאיות אינם נוהגים דרך קבע לרדת לשוליים, דווקא את המנופים מהסוג זה אני רואה הרבה פעמים מפנים את הכביש ברגע שהם יכולים.

אם אתה מכיר את הירידות האלו כמו כך ידך, אז אני מאמין שאתה מכיר גם אתה שוטר הנחמד הזה, שעושה שם טרור...יש לי כמה אנשים שנוסעים בכביש באופן יומי, שיכולים להעיד שאנחנו (המנופים)יורדים לשולים.שלחנו בקשה לבטל את הדוח מכמה סיבות שנאמרו כאן ,במידת הצורך נישלח בקשה להישפט וזהו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה הכי מכעיס? ההתנהגות והצורת דיבור שהזכרת.

אני במקומך מקליט אותו, ומכניס לו אחת בבית משפט עד שלילדים של האפס הזה לא יהיה מה לאכול.

באמת שאני שונא שוטרים כאלה!!!

שיהיה בהצלחה.

רותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה הכי מכעיס? ההתנהגות והצורת דיבור שהזכרת.

אני במקומך מקליט אותו, ומכניס לו אחת בבית משפט עד שלילדים של האפס הזה לא יהיה מה לאכול.

באמת שאני שונא שוטרים כאלה!!!

שיהיה בהצלחה.

רותם.

ללכת מול אוכפי ''החוק'' זה כמו ללכת נגד הזרם ,צריך להיות מושחת במדינה שלנו כדי להוכיח את חפותך...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4940 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...