Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מלווה לשלושה חודשים

vor
שימו לב! השרשור הזה בן 7356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"הכנסת צפויה לאשר הערב הצעת חוק ממשלתית, לפיה יחוייבו נהגים חדשים בליווי נהג ותיק במשך שלושה חודשים. כך דווח בגלי צה"ל.."

http://news.walla.co.il/?w=//539087

ואני שואל, הם רציניים??? החודש הזה זה מה שיעשה את ההבדל?

איתי - שחושב שאבא שלו פספס את היעוד שלו בתור טסטר.

If i were a rich man...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ?!?! לא !!!! רק לא זה!!! רק לא עוד חודש!!! פאק !

חביבי, תהנה לנהוג עם ההורים שלך, ועוד חודש לא יהרוג אותך. תלמד מהם איך להתנהג נכון בכביש, כי את זה לא מלמדים בשיעורי נהיגה.

vot tol'ko na nas gnat' ne nado....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים שכן טוב שייעשו.

נהיגה עם מלווה זה אחד הדברים שכן עוזרים ללמוד דבר או שניים על התנהגות בכביש, לפני שאתה ברשות עצמך. אין לך מה להתבעס! בדיעבד אתה תבין שזה היה לא נורא, ובעצם זה רק תרם לך.

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק לא נראה לי יופעל רטרואקטיבית, ואני מאוד נהנה מהמלווים שלי (חוץ מכמה הערות צבועות של אבא, אבל לא נורא).

אני פשוט טוען שלא נראה לי שזה ישנה הרבה, אז ילד מסוים יחכה שלושה חודשים במקום חודשים עד שהוא מחליט להתפרע בכביש.

If i were a rich man...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק לא נראה לי יופעל רטרואקטיבית, ואני מאוד נהנה מהמלווים שלי (חוץ מכמה הערות צבועות של אבא, אבל לא נורא).

אני פשוט טוען שלא נראה לי שזה ישנה הרבה, אז ילד מסוים יחכה שלושה חודשים במקום חודשים עד שהוא מחליט להתפרע בכביש.

דעתי שדווקא כן!

הרבה אנשים משתוללים כשהם מקבלים את הרכב לידיהם, וגם חצי שנה לא תעזור כאן.

אבל - השוני הוא בנסיון (אם אתה משתולל, ואני ממליץ שלא, לפחות עדיף שתהיה מנוסה עם הרכב ועם שאר הנהגים והולכי הרגל שבדרכים). שיעורי הנהיגה מלמדים אותך לעבור טסט ותו לא! את הנסיון האמיתי אתה צובר על הכביש. בימיך הראשונים על הכביש, ללא דוושה וברקסים במושב הימני, אתה תעשה כמות לא מעטה של טעויות, וחשוב שיהיה מי שיתקן אותך ויעיר לך, ובכלל יתן עצות שימושיות. חודש אחד, עבור נהג שהרגע חזר מטסט, זה המון זמן ללמוד דברים חדשים ולצבור נסיון!

אם זה מה שיציל עוד כמה אנשים מתאונה שטותית (ואני בטוח שזה כן), אז מה טוב.

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה במקום החוק של החצי שנה אז זה מצויין!

ובקשר לתאונות ולמלווה לחצי שנה יספיק לא יספיק הכל תלוי במשפחה ובנהגים עצמם חוקים יבשים לא יעזרו אם נהג ירצה להשתולל בכביש הוא יעשה את זה עם או בלי רשיון בתקופת המלווה או אחרי תקופת המלווה ואם אפילו יחכו לאחר תקופת המלווה להשתולל בלי מלווה בכביש אז כמו שאתם רואים זה לא עוזר אבל חוק מלווה לשלושה חודשים הוא סביר לגמרי!

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל אצלי זה סיוט לינהוג עם אמא פולניה !! :shock3::loco:

זה בלי אפשרי ככה...אני נוסע 45 היא כבר בסרט אתה נוסע מהר .... :x

סוף סוף זה ניגמר עוד 12 ימים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"זה בסדר, תעביר לשלישי ותלחץ על הגז. אני אשב לי פה ואמות לבד. אבל לא, אתה תלחץ על הגז. מתי תתחתן ותביא לי נכדים?"

אכן חוויה משובבת נפש :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אין חלופה למלווה, ואת האמת טוב שכך, כמה שיותר יותר טוב, שכן איך שאני זוכר את עצמי, אומנם ידעתי (וגם זה לא בדיוק) לנהוג ע"פ החוק היבש, אבל יש דברים, וקורים מקרים שאתה ל-א לומד איך להמודד איתם, ובמלווה, בתקווה שמנצלים אותו כמו שצריך, מקבלים את הניסיון הקריטי הזה, כאשר יש מישהו לידך שמדריך אותך.

לי אישית תקופת המלווה עזרה המון, לפני המלווה הייתי דיי חסר ביטחון על הכביש, וגם לא תמיד הייתי הכי מודע למה שקורה סביבי,פשוט כך, לקח לי זמן להתרגל לפרופורציות של האוטו, ולקבל אומדן מרחק נכון, ואני שמתי לב לזה אצל הרבה אנשים אחרים.

יש אנשים שבאמת הביטחון העצמי שלהם בשמיים בכל הנוגע לנהיגה, ולוקחים את האוטו לבד לפני תום המלווה, עושים המון שטויות, נוהגים כמו מטורפים, לדוגמא חבר שלי, שמאז שקיבל את הרשיון טחן את הרנו 19 שלהם, קודם כל אחרי שלושה חודשים היו צריכים להחליף קלאץ, כי החכם הזה פרפר בכל הזדמנות, ואחרי חודש או חודשיים בערך אחרי החלפת הקלאץ, הוא התרסק על עמוד במהירות של מעל 100 קמ"ש(בכביש שמותר 70) כאשר היה איתו עוד אדם באוטו...למזלם רק האוטו הלך, הנהג יצא ללא פגע כמעט, הנוסע יצא עם רגל מרוסקת ויד שבורה.

בקיצור יש את האנשים של יעזור להם שנה מלווה, כי הם פשוט לא זורקים על אף אחד ועושים מה בראש שלהם, אבל כמו שאמרו פה, אולי אם היה לבנאדם עוד חודש מלווה אז הנסיון שלו היה טוב יותר והוא היה יכול לצאת מהמצב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת בתור אחד שאין לו רישיון זה ניראה קצת מבאס אבל מצד שני אין מה להתבאס כי הדברים שעושים אותך טוב על הכביש זה ניסיון ובינתיים כשאין לך אותו אז עדיף להקשיב למישו שיש לו כבר

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"זה בסדר, תעביר לשלישי ותלחץ על הגז. אני אשב לי פה ואמות לבד. אבל לא, אתה תלחץ על הגז. מתי תתחתן ותביא לי נכדים?"

אכן חוויה משובבת נפש :lol:

חחחחחחח עידן הרגת אותי :roflmao:

נדב

נדב - [email protected]

למכירה אוסף ענקי של דגמי מכוניות - *52 דגמים*

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1730383#post1730383

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים, ניראה לי שאתם קצת מתבלבלים בין נהג-חדש לבין נהג-צעיר.

מדברים על ליווי לנהגים חדשים שהם מעל גיל 24.

אם ככה אז החוק של החצי שנה נשאר?

ככה או ככה לא אכפת לי למרות שאין לי עדיין רשיון ונכשלתי כבר ב2 טסטים

יש לי עד ה1.9.2004 לעבור טסט בלי עין רעה חח אז ז"בש כל מי שנולד אחרי 1.9.87

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים, ניראה לי שאתם קצת מתבלבלים בין נהג-חדש לבין נהג-צעיר.

מדברים על ליווי לנהגים חדשים שהם מעל גיל 24.

אם ככה אז החוק של החצי שנה נשאר?

ככה או ככה לא אכפת לי למרות שאין לי עדיין רשיון ונכשלתי כבר ב2 טסטים

יש לי עד ה1.9.2004 לעבור טסט בלי עין רעה חח אז ז"בש כל מי שנולד אחרי 1.9.87

זה מאוד מעניין שהמצאת ככה תאריכים כיד הדמיון הטובה עליך.

האמת היא (ואני מקווה שהקבועים פה שיודעים מה המצב יאשרו זאת) שאף אחד עוד לא יודע מה בדיוק יהיה בחוק כי הוא לא הוגש עדיין!

כלומר:

לא יודעים אם יהיה הבדל בין נהגים חדשים עד גיל 24 למבוגרים יותר. זו ספקולציה.

התאריך של 1.9 הוא ניחוש שאין לי מושג מאיפה הקריצו אותו. הוא לא בא משום מקור רשמי.

גם ההערות שהחוק יחול/לא יחול על ילידי 84/85/86/87/88/2038 אין להן שום ביסוס ממקור מוסמך.

לגבי מגבלת מקסימום אנשים ברכב - לא ידוע מה בדיוק יהיו המגבלות (נוסע אחד בלבד? שניים? למשך חצי שנה? רק בתקופת המלווה? לכל השנתיים? עד גיל 21?)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...