Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אפשר לדעת כמה ווט נותן מגבר NONAME?

Jusper
שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי מגבר NO MANE בקיצור סיני ספר שלו אין לי והוא ישן רשום עליו 1600W 4 ערוצים בעל גישור לסאב וכולנו יודעים שזה לא נכון משכותבים שאלה איך אני יכול לברר?

תמונות

09102010008.th.jpg

09102010006.th.jpg

09102010007.th.jpg

מוכר קרוסים של HYBRID AUDIO CLARUS ושל TEMPO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מגבר של first austria. חבר שלי "זכה" במכרז במגבר דומה לפני כמה שנים, כשהמגבר הגיע היה רשום עליו 4X25WATT RMS. הוא אפילו לא טרח להתקין אותו, המגבר ישב בקופסה שהסתובבה בבגאז' כמה שנים עד שבסוף הוא זרק אותו לפח :shock:

אני דווקא חושב שאין מניעה מלהתקין אותו, כל דבר עדיף על פני הגברה של HU. כל זמן שאין לך כוונה לקבל איכות סאונד עילאית אלא רק טיפל'ה יותר עוצמה זה פתרון מצויין.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזה נוסחה כזאת שמספר הפיוז של המגבר כפול 14.4 שווה כמות הW לא ?

דייהטסו שרייד סדאן 97 sold

פונטו 2002 sold hgt

שברולט ספארק 2011 sold

פונטו ספייס 2002 16v 1.2 מונמכת מאוד ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח בכלל לגבי הנוסחה הזאת לפי חישוב פשוט והגיוני. אצלך שם יש פיוז 15A אם אני לא טועה אז תכפיל ב14.4 יוצא...216RMS :roll: המגבר הזה לא מוציא 216RMS גם אם העולם יתהפך.

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח תודה אל תגובות, פיוז כן 15A וגם כן קיבלתי אותו ממישהו או לא זוכר כבר.

פשות עשיתי סדר ומצאתי אותו ורציתי לדעת קצת פרטים עליו, אני אתמול חיברתי עליו 2 סטים לבדיקה CLARUS וTEMPO (שממתינים להתקנה) והייתי בשוק שהוא מגביר אותם :) ויחסית טוב ברור שאין מה לשוות ל SUNDOWN 100.4D שלי או כל מגבר איכותי, ולא אני לא מתקין אותו אולי השתמש בברזל שלו :) ל CARPC שבתהליכים.

מוכר קרוסים של HYBRID AUDIO CLARUS ושל TEMPO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל לזרוק כמו שנאמר אם אתה מכיר חבר שצריך להגביר קומפוננט זה יהיה לא פחות מנחמד בכל זאת זה תמיד יותר טוב מהגברת HU

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4994 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...