Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש דרך מקצועית לצבוע לבד את תא המנוע?

bmw ricer
שימו לב! השרשור הזה בן 5006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה להגיע לתוצאה דומה לזאת, שרק המנוע נימצא שם בלי כל מיני אביזרים מיותרים והכל נקי ונוצץ. אני רוצה לעשות את זה לבד בלי לפרק את המנוע ושיצא עד כמה שיותר קרוב למה שאתם רואים בתמונה. כבר פירקתי את המזגן ועוד כל מיני אביזרים מיותרים ונישאר פחות או יותר רק רדיאטור ומנוע. באיזה חומרים להשתמש כדי לצבוע ושיצא גם מקצועי והאם שיפשוף עם נייר זכוכית לא יוריד שכבות שמגנות מפני חלודה? ואם כן במה להשתמש שלא תופיע לי חלודה אחרי הצביעה? אודה על כל עזרה.

eurp_0806_02_z+1989_vw_golf_cl_mk2+engine_view+1_8_20v_engine_garrett_t4_turbo.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שידוע לך שבשביל להגיע לתוצאה זהה למה שהצגת צריך להוציא את המנוע, לצבוע/לצפות בניקל כל חלק ולהחזיר חזרה.

כל ניסיון אחר יגרום לתוצאה פחות טובה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

הדרך מאוד פשוטה!

לא קלה לא זולה אבל פשוטה אם תוצעות נהדרות.

תלמד מהחיים , בחורה יכולה להוריד את החזיה בלי להוריד את החולצה פותחים והופ שולפים את החזיה מהשרוול.

אבל!!! להוריד תחתונים בלי להוריד מכנסיים לא הולך אותו הדבר בדיוק :shock:.

מצרף תמונות להמחשה.

בברכה בני ל.

CIMG3018.JPG

CIMG3022.JPG

CIMG3029.JPG

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תפרק מנוע, בכל דרך אחרת התוצאות יראו רע.

שנית, תעביר את המצבר אחורה.

והדובדבן שבקצפת, כך חלקים נקיים ויפים טבילה באמבטיית ניקל.

בהצלחה.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

תלמד מהחיים , בחורה יכולה להוריד את החזיה בלי להוריד את החולצה פותחים והופ שולפים את החזיה מהשרוול.

אבל!!! להוריד תחתונים בלי להוריד מכנסיים לא הולך אותו הדבר בדיוק :shock:.

מצרף תמונות להמחשה.

בברכה בני ל.

קרעת אותי מצחוק ,

אני שעה יושב וצוחק ,

מאיפה אתה מביא את הפיתגמים האלה?

ואיפה התמונה להמחשה?

של הבחורה...

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לעשות את זה, צריך נסיון ויד טובה עם פיסטולט.

קודם כל תזיז כל חוט ואביזר אפשרי לכיוון המנוע, כלומר תפרק אותם מהקיר, אם אי אפשר תרחיק אותם עד כמה שניתן.

אחר כך תמצא חומר מתאים לשפשף ולהרחיק כל שומן שיש בסביבה. זה ישמע אולי בלתי סביר אבל החומר הכי יעיל ומוצלח שמצאתי הוא סקוטש ונוזל כלים פאלמוליב!

אחר כך תעריך את התוצאה, ואיפה שלא יצא טוב מספיק תשתמש בלחץ וקיטור (בזהירות) בשביל לנקות את היתר.

אחרי שעברת את זה והכל נקי, קח ניר מים (אם הצבע טוב וחשוף) או ניר גס יותר אם צריך יותר הכנה ותתחיל לשפשף עד שבכל המקומות יהיה שטח ישר וטוב. איפה שלא, יהיה צריך עבודה עם חומר פחחות. אם זה יהיה כך תצטרך להתיז על המקומות החשופים צבע יסוד ולשפשפף אותו, ורק אח"כ לצבוע.

בהנחה שהכל יסתדר תעטוף בצורה יסודית את כל החוטים וכל האביזרים, ואתה יכול להתחיל לצבוע.

עשיתי את זה בשתי מכוניות (יש לציין שהשטח היה לא רע מלכתחילה) ויצא בהחלט מוצלח. לא כמו פירוק מוחלט, אבל בהחלט מקצועי ולא רחוק מזה.

בהצלחה

איתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בהחלט ללבוש תחתונים דרך המכנס, אם אתה מיסטר בין 8)

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5006 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...