Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שלילת רישיון לאחר תאונה ללא נפגעים?

שימו לב! השרשור הזה בן 4999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כמעט שנה מישהי נכנסה בי וטבעתי את הביטוח המקיף.

לאחר כחצי שנה קיבלתי טלפון ממשרד עורכי דין שהקליטו אותי כניראה (אני קטין) והבטיחו הבטחות שאני יקבל כסף ואני נפלתי בפח שלהם ונתתי להם פרטים שלא היתי אמור לתת כמו שאני לא אשם ומה בידיוק קרה

הם טענו שהחליטו שאני לא אשם והם רוצים לטבוע את חברת הביטוח של הנהגת.

הם אמרו שאני רק צריך להעיד במשפט והמשפט הזה לא קשור אלי כי אני קיבלתי את הכסף שלי.

חשוב לציין שזוהי תאונה ללא נפגעים!!!

יש סיכוי שאני יקבל שלילה במשפט? אפילו שאני לא קשור אליו ואני רק צריך להעיד (הם אמרו שאפילו ישלמו לי בתמורה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח רגיעון וצא מהסרט.

ככל הנראה מדובר על הליך אזרחי ולא על הליך פלילי, אין עונשי שלילה בהליך אזרחי.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח אוויר שלא "תטבע".

הסיפור שלך לא לגמרי ברור.

את מי מייצג "משרד עורכי הדין" שאיתו קיימת שיחת טלפון? האם זה עו"ד של חברת הביטוח שלך (אותה תבעת)? אילו הבטחות הבטיחו לך ומדוע אתה מרגיש שנפלת בפח?

לפי דבריך כבר קיבלת פיצוי על הנזק וככל הנראה חברת הביטוח שלך תובעת את צד ג' שמתכחש לאחריות.

אפשרות אחרת היא שמדובר בחוקר של חברת הביטוח של צד ג' שניסה להוציא ממך פרטים על מנת להזים את התביעה.

אתה אמור לקבל הזמנה למתן עדות.

אגב, כל מי שמוזמן לעדות זכאי לתשלום על ביטול זמנו.

לגבי היותך קטין, אינני יודע מה משמעותה המשפטית של עובדה זו. אני מקווה שמשפטן מן הפורום יתייחס לעניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח אוויר שלא "תטבע".

הסיפור שלך לא לגמרי ברור.

את מי מייצג "משרד עורכי הדין" שאיתו קיימת שיחת טלפון? האם זה עו"ד של חברת הביטוח שלך (אותה תבעת)? אילו הבטחות הבטיחו לך ומדוע אתה מרגיש שנפלת בפח?

לפי דבריך כבר קיבלת פיצוי על הנזק וככל הנראה חברת הביטוח שלך תובעת את צד ג' שמתכחש לאחריות.

אפשרות אחרת היא שמדובר בחוקר של חברת הביטוח של צד ג' שניסה להוציא ממך פרטים על מנת להזים את התביעה.

אתה אמור לקבל הזמנה למתן עדות.

אגב, כל מי שמוזמן לעדות זכאי לתשלום על ביטול זמנו.

לגבי היותך קטין, אינני יודע מה משמעותה המשפטית של עובדה זו. אני מקווה שמשפטן מן הפורום יתייחס לעניין.

משרד עורכי הדין מייצג את חברת הביטוח כלל.

והוא טען שהוא החליט שאני לא אשם אף על פי שטבעתי את המקיף והוא רוצה לתבוע את חברת הביטוח שלה.

בתחילת השיחה הבטיח לי הבטחות אמר שאני צריך להעיד ואני אפילו יקבל בתמורה תשלום, בנוסף אמר שאם יש נזקים והפסד ערך גדול לכלי הרכב הוא אולי יכול להוציא כסף על כך ולהחזיר לי וכו.

אני נתתי לו פרטים במקום להגיד לו "לדעתי אני אשם ולכן תבעתי את הביטוח המקיף" - אפילו שאני לא אשם אבל אני לא רוצה לחזור לסיפור המשפטים.

לאחר כמה דקות אמא שלי שמעה מה קרה וישר התקשרה והכל השתנה. פתאום הוא אמר שאני חייב לבוא והוא יתן לי צוו לבית משפט. ואמר שלא נקבל שום שקל וכל מני דברים שהשתנו.

אותי זה לא מעניין

הדבר היחיד שמעניין אותי זה שאני רוצה להיות בטוח שלא יתבעו אותי לא משנה מה ולא ישללו לי את הרישיון.

רק לתת עדות ואני מחוץ לסיפור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מוסמך לענייני תעבורה - אבל אולי זה קצת ירגיע אותך

לעיניינך מתוך פס"ד -

http://www.lawpubshop.co.il/?CategoryID=266&ArticleID=1558

תוכל ללמוד שבמקרה של "נזק בלבד" הנהלים של המשטרה היא לא להתערב - וגם על התנהלות מסריחה משהו של המשטרהץ

גם תלמד ש חברות ביטוח יש מן נוהג כזה להפחיד או לעוות את אשר קרה, כמו שקרה לאחד הנהגים שלנו במקום עבודתי .

שהפקידה התקשרה לבקש פרטים בגלל שהנהג שלנו נכנס בלקוח שלה, כשפועל מה שהיה צריך להתרחש זה שבאמצע מחלף גהה ,הנהג היה צריך להעביר לרוורס על מנת להיכנס ברכב של הלקוח שלה , על מנת שיתאים לפגיעה .

בפועל הלקוח שלה בן 70+ עשה פניה חדה לתוך החלק האחורי של המשאית שלנו.

אחרי כמה ניסיונות שלה להפיל את האשמה עלינו, היא ויתרה ושילמה

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא צריך לצטט הודעה אחרונה.

אני מבין שתבעת את הביטוח שלך (למרות שלדעתך האשמה לתאונה היא של הצד השני).

חברת הביטוח שלך החליטה להתדיין עם צד ג' בבית משפט כדי לקזז את נזקיה ולשם כך היא מתכוונת לזמן אותך לתת עדות.

אתה מחוייב למסור לחברת הביטוח שלך את פרטי האירוע. למעשה כבר עשית זאת כשדווחת על התאונה בסמוך למועד שהתרחשה. האם מסרת כעת בטלפון גרסה שונה?

אם תקבל הזמנה לעדות אתה חייב להגיע.

מכיוון שמדובר בתאונה ללא נפגעים הדיון יעסוק רק באחריות נזק.

ההתנהגות שלך ושל אמך לא מובנת לי, מדוע אינכם משתפים פעולה עם חברת הביטוח?

לפי הודעתך כבר קיבלת פיצוי על נזקי התאונה. איזה כסף לא תקבל עכשיו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה תאונת אופנוע.

ואסור היה לי להרכיב עד גיל 18 לפי החוק (קנס של 500 ש"ח)

והרכבתי, ומישי נכנסה בי שלא באשמתי.

בביטוח לא שאלו ולא אמרו כלום על כך.

בטופס היה רשום מי נהג הרכב בלבד,

ולכן לא ציינתי שהרכבתי, לא חשבתי שצריך.

עכשיו אני מפחד שיגלו וירצו את הכסף חזרה אפילו שלא נראה לי שיש קשר כי היה ביטוח מקיף על האופנוע.

אמרו לי שאם יגלו את זה לא יקחו את הכסף חזרה אבל אני יקבל שלילה :-(

מה לעשות? והאם זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום רב,

אין קשר לשלילת רשיון בעניינך, שכן מדובר בתביעה אזרחית נזיקית שחברת הביטוח שלך רוצה שתעזור לה לגבות את הכסף ששילמה לך מהנהגת הפוגעת. חובה עליך להתייצב למשפט ולהעיד אם התבקשת לעשות זאת.

בברכה

ד"ר דוד סער, עו"ד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...