Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלת גיר ידני - טויוטה קורולה חדשה 2010

Mr.Toyota
שימו לב! השרשור הזה בן 3789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה נוספת

איפה בצפון יש מכון גירים טוב כדי שיבדקו את הגיר שלי ויגידו לי אם יש בעיה או אין?

במקרה וימצאו תקלה אני אחזור ליבואן עם אישור של מכון גירים.

יש לי תחושה כללים שטויוטה מנסים להתנער מאחריות כל מה שיש להם להגיד "הכל תקין"

עשיתי עם הרכב כבר 4000 קילומטר ועדיין אין שום שינוי לא לטובה ו לא לרעה

ממש מרגיז שזה קורה ברכב ממש חדש.

במוסך אמרו לי שזה גיר מסוג EA62

http://www.mr2.com/forums/mk-2-mr2-sw20/Toyota-MR2-20347-some-info-toyota-s-new-6-speed-ea-series-transmissions.html

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את הקישור שספקת ואני לא מוצא משהו יוצא דופן בפעולת תיבה הזו משאר התיבות הידניות מודרניות. מה שכן יש לו סינכורנים משולשים שאמורים לסייע בהעברות הילוכים מהירות ובעומס. זה לא משהו שאמור להיות ממש מורגש בידית הילוכים ובטח ובטח כאשר הסנכרון המשולש בשימוש של מספר הילוכים.

מכון גירים לא יעזור לך כי הם לרוב עוסקים בתיבות אוטומטיות ואני בטוח שהם לא מכירים את התיבה הספציפית הזו.

פנה לשירות לקוחות של יוניון, אני בטוח שיוכלו לארגן לך נסיעת מבחן של בוחן רכב מנוסה, שמכיר את התיבה או לפחות ימצאו רכב דומה לצורך השוואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים.

הרכב הינו רכב גיר ידני 6 הילוכים. (רכב עם קלטש)

בסוכנות אמרו לי שיש 3 כאלה בארץ.

האם יכול להיות שצריך לעבור זמן כדי שהילוכים ישתפשפו?

יש לבחור מקרית גת, מורה נהיגה יש לו טויטה קורולה החדשה גיר ידני.

volkswagen

כי חיים רק פעם אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד בחור בראשון לציון עם קורולה לבנה, שעובד באזור התעשייה החדש (אני רואה את הרכב לפעמים בדרך לעבודה )

זהו, מצאנו את שלושתם :-)

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:?אתמול בוחן של יוניון עשה סיבוב על הרכב

תשובתו הייתה די מוזרה, כן יש משהו אבל לא ניראה לי שאפשר לעשות יותר טוב

הוא הסביר לי משהו על קושי בהעברה לשני והוסיף שזה בסדר....

מה עכשיו זהו פשוט להתרגל לזה או לא לוותר ולנסות לגרום להם להחליף את הגיר ?

אני פשוט מיואש ...... כבר לא רוצה את הרכב הזהו לא יודע מה לעשות

אולי פשוט למכור את הרכב עם התחלנו ככה ברגל שמאל?

היו לי הרבה רכבים כולם היו גיר ידני ואף פעם לא הייתי צריך "להיזהר בהעברה לשני"

שנה טובה חברים

והרבה תודה על עזרתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Mr. toyota כתב:

:???:אתמול בוחן של יוניון עשה סיבוב על הרכב

תשובתו הייתה די מוזרה, כן יש משהו אבל לא ניראה לי שאפשר לעשות יותר טוב

הוא הסביר לי משהו על קושי בהעברה לשני והוסיף שזה בסדר....

מה עכשיו זהו פשוט להתרגל לזה או לא לוותר ולנסות לגרום להם להחליף את הגיר ?

אני פשוט מיואש ...... כבר לא רוצה את הרכב הזהו לא יודע מה לעשות

אולי פשוט למכור את הרכב עם התחלנו ככה ברגל שמאל?

היו לי הרבה רכבים כולם היו גיר ידני ואף פעם לא הייתי צריך "להיזהר בהעברה לשני"

שנה טובה חברים

והרבה תודה על עזרתכם

תשובת בוחן הרכב נראית לי כ"פרווה" במקרה הטוב,והתחמקות במקרה הרע.במקרה שיש משהו-צריך להמצא פתרון.אי אפשר לחגוג על שתי חתונות.

כתוב מכתב ליוניון מוטורס לשירות הלקוחות שלהם.

ציין בפניהם את תשובתו של בוחן הרכב שלהם, הדגש את החלק של "כן,יש משהו".ציין בפניהם שבאף גיר שעבדת עימו לא נאמר לך על "קושי בהכנסה לשני", על אחת כמה וכמה ברכב חדש.

בנוסף,פרט את אי שביעות רצונך מהרכב,ורשום להם שאתה דורש החלפה של הגיר לגיר חדש (לא שיפוץ,לא תיקון,אלא החלפה של כל המכלול). ציין בפניהם שאתה שומר את הזכות לפנות ליבואן טויוטה העולמי במידה והמקרה לא יטופל לשביעות רצונך מהבחינה הטכנית ו/או לא תהייה התייחסות לדבריו של בוחן הרכב.

הכן עותק של המכתב באנגלית ליבואן טויוטה העולמי. במידה ויוניון לא יעשו משהו בעניין שלח עותק של המכתב באנגלית יחד עם השתלשלות העניין לטויוטה העולמית עם כמה שיותר פירוט לגבי התנהגות הרכב,ציין בפניהם שההתנהלות לא תקינה,המוניטין של טויוטה נפגע בעיניך,והם זלזלו בכבודך עקב התעלמותם (אצל היפנים ובמיוחד בטויוטה הכבוד והמוניטין של החברה משחק תפקיד רציני עקב הפאשלה האחרונה שלהם.הדבר האחרון שהם צריכים זה פרסום בתקשורת המקומית במדינה קטנה במזרח התיכון שקונה מהם בכמויות לא מבוטלות..:-P ).

אם תקבל תשובה מטויוטה העולמית שהם מטפלים בזה מול היבואן הישראלי-פתח שולחן,תביא קצת פיצוחים ושתייה,וצפה בזיקוקים שיעופו. אח"כ תרים כוס לחיי הפורום ועמישראל :-D

שנה טובה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...

שלום , במקרה ראיתי את השרשור שלך

יש לי גם קורולה ידנית 2011 , וניראה לי שה2 ניכנס די קשה , ולפעמים גם רועש בהעברה

אתה עדיין עם אותו רכב ? איך זה התפתח עם הגיר , או שזה בסדר ?

H.U
CZ-500

AMP SAX 100.4 COMP
MLK165

AMP MONO1.2K SUB 2X
ES300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3789 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...