Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחזקת סובארו WRX - סיכום 18 חודש

eyal_ro
שימו לב! השרשור הזה בן 5111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

subaru_loyale :

תשמע, אותי שכנעת! מחר אני מוכר את ה-WRX וקונה שתי אימפרזות 1.6 :shock:

ידידי, אחד מהשניים הוא הנכון:

אחד, אתה אינך חובב רכבי ספורט (וזה בסדר גמור!) ולכן אתה מבצע את ההשוואה בין הרכבים הנ"ל בצורה הנ"ל.

שתיים, אתה פשוט לא מבין את ההבדלים העצומים בין כלי הרכב המדוברים לשלך.

בכל מקרה, אף אחד לא טען כאן שאחזקת סובארו טורבו זולה יותר או שווה למחיר אחזקת רכב משפחתי 1.6 מהשורה.

מה שכן, יחסית לרכבי ספורט אחרים, האחזקה לא נוראית כמו שטוענים.

בברכה,

אייל

נ.ב,

לפני כמה חודשים קיבלתי הצעת מחיר להחלפת קלאץ' קומפלט מאחד המוסכים היותר מוכרים בתחום על 3,500 ש"ח כולל מע"מ (נכון שלא זול, אבל זה לא 6,000 ש"ח)

BMW M135I

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם נסתכל על זה מנקודת מבט שלי,בעל משפחה,לא רווק, אחזקת אימפרזה טורבו נניח מול אימפרזה 1.6:

אם נחשב דלק בממוצע 1 ל 6 במקום נניח 1 ל 11, 98 במקום 95, יוצא ל 10 אלף ק"מ נניח בשנה,יוצא הפרש של 7000 ש"ח פלוס מינוס, ביטוחים מקיף 5000 שקל במקום 3000 שקל, טסט 1500 שקל במקום 1000 שקל, שנתי הפרש של 2500 ש"ח נוספים.

טיפולים טיימינג וברקסים ושמנים, ההפרשים גדולים מאוד , נניח טיפול באימפרזה יעלה 500-600 שקל, בטורבו זה 2500-2000, נניח הפרש טיפולים שנתי זה 2000 ש"ח.

עלויות שוטפות שבטורבו יהיו גבוהות משמעותית : נניח קלאץ ,ברקסים,טיימינג צמיגים ועוד: פה יש הפרש גדול בין הסטנדרטי לטורבו.

קיצר כל חודש עוד 1200 שקל, זה המחיר שצריך לשלם בשביל לנהוג באימפרזה טורבו לעומת אימפרזה רגילה.:-(

או לחילופין, אפשר להחזיק 2 אימפרזות רגילות(בנסועה שנתית כפולה- 20 אלף ק"מ) במקום אימפרזה טורבו אחת.

(כל הכתוב לעיל הוא מנקודת מבט שלי ולא מחייב).

הנאה עולה כסף!

אני לא מכיר אחד שרוכש רכב ספורטיבי ובכלל עושה חישובים כאלה.

מי שהשאלה הראשונה שהוא שואל על הרכב הספורטיבי היא כמה דלק הוא צורך , הוא אדם שאין לו בשביל מה לקנות רכב ספורטיבי כי זה פשוט לא בשבילו.

האמת נמצאת איפשהו באמצע, העלויות כאן נמוכות יחסית אבל גם הנסועה ממש נמוכה .

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע כלום לגבי האחזקה של אימפרזה אבל יום יגיע ב"ה ואני גם אדע!

אבל עדי עשה טובה ואל תצבע לשחור,יצא לי לראות לא מעט אימפרזות ופעם ראשונה שאני רואה אחת לבנה,אם כבר תצבע ללבן פנינה אני חושב שזה יהיה מאוד ייחודי לרכב,אם אפשר קצת פרטים על הרכב כי הוא נראה ממש טוב.

עם כלב כזה מי צריך אזעקה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצבע ! אל תחשוב פעמיים עדי! :lol:

רק אחרי הצבע אני מציע לך להתחיל להכנס עם בגד ים לרכב בימים של שמש כי זה כמו להכנס לתנור תעשייתי גדול.

אגב, הכלה יפהפיה :wink: שחור לא יזיק לה!

-

לצערי אני מבין את בעיית הדלק :oops: הגאלאנט שלי עושה 1:6-7

מצטער על הדילאיי, הייתי בחופשונת,

מסכים איתך לגבי הימים החמים,

הרכב האחרון שלי היה שחור ובקיץ הייתי יכול להכין מלוואח על המכסה מנוע!

ו-AVI333 נכון, גם לבן זה צבע יפה, ברישיון רשום "לבן שנהב"

ואחרי מקלחת היא באמת יפייפיה אבל יש לי שריטה לרכבים שחורים, לא יעזור

אפילו בתור ילד היו לי אופניים שחורים :)

לגבי הכלב אתה צודק, מי צריך אזעקה? ויש עוד 2 כמוהו שעושים פטרולים בגינה,

אני, להבדיל מהרבה אנשים שמגדלים את הזן הזה רק למטרת הפחדה ושמירה, מגדל אותם בתור חיות מחמד,

אני מתייחס אליהם כאל מינימום הילדים שלי, אני חובב חיות מושבע ואפילו התנדבתי תקופה ארוכה בצער בעלי חיים,

אבל לפני כמה שנים ניסה גנב לפרוץ אלי הבייתה, הוא לא ידע שיש כלבים בחצר כי בזמנו הם לא היו נובחים, הם היו מחכים לך שתכנס פנימה בכדי לגמור עליך, כלב שגדל בדירה וכלב שגדל בחצר אלו שני דברים שונים.

אז יצר השמירה על טריטוריית הבית והמשפחה עשה את שלו, והם פשוט אכלו את הגנב, הגנב היה איזה ילד פרחח ערבי מלוד שהיה חם על הטרקטורון שלי, היה לי בזמנו פולריס ספורט 400 פשוט מאוד, למי שמכיר.

הילד איבד 3 אצבעות, לחי אחת וקרוב ל-100 נשיכות בכל הגוף, לדעתי הוא עד היום בשיקום.

אז כן, מי צריך אזעקה??

נ.ב

אני לא בא להמליץ על גידול כלבי פיטבול, להפך, אני בכלל לא ממליץ לחסרי ניסיון או לכאלו שזה הכלב הראשון שלהם,

זהו כלב דומיננטי מאוד, במיוחד הזכרים, שצריכים בעלים דומיננטיים, חזקים ובעלי ניסיון עשיר בגידול כלבים!

מכיוון שכמו שהיום זה היה הגנב, מחר זה יכול להיות דוד שלך שבא לבקר מרחוק.

הסוד לגידול נכון הוא רק אהבה אהבה ועוד אהבה, ככה הכלב יאהב ויעריץ אותך, הוא לא יפסיק לנסות לרצות אותך וזוהי מהות הגידול,

להבדיל מאנשים שמרביצים לכלב שלהם וגורמים להם לפחד, למרירות ושנאה כלפי בני האדם.

כלב כזה יקלל אותך "בלב" כל ימי חייו, וישנא אותך על הטראומות והצלקות הנפשיות שהשארת לו.

כלב מתרגם מכות לנשיכות, כמו שראש הלהקה מכה (נושך) אותו ככה הוא ינשוך את האחרים שמתחתיו בסולם הפירמידה,

כמו ילד קטן, אדם זר וכו',

ובנוסף בכל הזדמנות שתינתן לו לראות אותך טיפה חלש הוא יתקוף אותך וינסה להפוך לאלפה (מנהיג הלהקה) - כי אתה כבר לא מתאים ולא רצוי.

ולצערנו אלו הם המקרים שאנחנו מתוועדים עליהם בתקשורת, יום יום.

לסיכום: אין כלבים רעים יש בעלים רעים, וכלב שמקבל אהבה מחזיר פי 2 אהבה!

מניסיון.

חשוב לי לציין את כל מה שנאמר פה, כמו בכל הזדמנות שניתנת לי, בכדי למנוע בעתיד אירועי תקיפה נוספים הנובעים כתוצאה מחינוך לקוי,

ותיקון הסטיגמה המעוותת על הכלבים הנפלאים האלו.

בשורות טובות לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5111 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...