Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית IPHONE 3GS

Alon_A
שימו לב! השרשור הזה בן 5124 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחר (היום) אני הולך לברר על קניית אייפון 3GS באחת הרשתות הסלולאריות.

יש לי כמה שאלות למי שמבין בנושא.

לאחר קריאה באתרים רלוונטים, הבנתי שלא ניתן לבצע JAILBREAKING ל 3GS בגרסא 3.1.3 עם BOOTROM חדש.

השאלות שלי:

- האם כל המכשירים הנמכרים היום הם בעלי BOOTROM חדש ? (אני מניח שהתשובה היא כן, אבל בכל זאת, כדי להיות בטוח)

- האם הפריצה הזו כל כך כדאית שכדי לחכות ולא לקנות עכשיו ?

- משהו אחר שאני לא חושב עליו ?

בעקרון, המסלול שלי כל כך ישן שכל שדרוג ל IPHONE (או למכשיר אחר) יחסוך לי כמעט חצי מהכסף שאני משלם כיום, ובכל זאת, יש לכם המלצות ו\או תובנות כלשהם ? (המלצות כגון ללכת לחברה X ואז לחברה Y ובחזרה ל X לא צריך, יש לי כבר הצעות מחיר טובות בתור התחלה, אני לקוח אורנג' המון זמן עם תוכנית ללא תשלום חודשי וללא כל התחיבויות ואני גם סטודנט, ככה שיש לי בסיס טוב לעסקה טובה. בדיקה, השוואה והורדת מחירים בכל החברות זה משהו שאעשה בכל מקרה).

תודה.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כבר פריצה לאייפון עם BOOTROM החדש, אני פרצתי את האייפון של חברה שלי והכל עובד מצויין גם אחרי שנגמרת הסוללה המכשיר לא דורש פריצה מחודשת.

אני מכיר כמה אנשים שכבר עשו את הפריצה החדשה והכל תקין.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה אייפון מאורנג'.

גם אני בחברת סלולאר הזאת ולמרות שקיבלתי מהם הצעה מאוד כדאית למסלול שיחות וסמסים (שלקחתי לבסוף) רכישת אייפון דרכם יוצא יקר ולא כדאי.

לדעתי כדאי לחכות קצת (משהו כמו חודש) להכרזה של אייפון 4 שתוריד את המחירים של האייפונים שיש כיום בשוק ואז לקנות ביבוא אפור או יד שנייה, זה לפחות מה שאני הולך לעשות.

אל תשכח שאתה יכול לעבור מסלול בלי לקחת מהם טל' נייד חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

- משהו אחר שאני לא חושב עליו ?

כן. מחכה לנוקיה N8, או לפחות לדגם החדש של האייפון.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לשמוע את המחירים שקיבלת מחברות הסלולאר.

אני קיבלתי הצעת מחיר מחברת פלאפון של 3500 שקלים על אייפון 3GS 16GB לא הצלחתי להוציא מהם שום הנחה או הטבה, יש לי הרגשה מוזרה שהם לא מתאמצים למכור את האייפונים.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קונה אייפון מאורנג'.

גם אני בחברת סלולאר הזאת ולמרות שקיבלתי מהם הצעה מאוד כדאית למסלול שיחות וסמסים (שלקחתי לבסוף) רכישת אייפון דרכם יוצא יקר ולא כדאי.

לדעתי כדאי לחכות קצת (משהו כמו חודש) להכרזה של אייפון 4 שתוריד את המחירים של האייפונים שיש כיום בשוק ואז לקנות ביבוא אפור או יד שנייה, זה לפחות מה שאני הולך לעשות.

אל תשכח שאתה יכול לעבור מסלול בלי לקחת מהם טל' נייד חדש.

איפה קראת שההכרזה בעוד חודש ימים ? גם אם ההכרזה בעוד חודש המכשיירים יגיעו לארץ בעוד שנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנם הרבה דיבורים ברשת שאייפון 4 יורכז בWWDC10.

לגבי השקה לא ידוע כלום.

ההכרזה עצמה ותאריך השקה יגרמו לירידות מחירים למכשירים הקיימים.

נושא אחר:

אם חברות הסלולאר בארץ התחייבו למכור כמות נכבדת של מכשירים, מדוע עדיין ישנם מחירים כולכך גבוהים ולא אטרקטיביים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, כאשר יושק אייפון דור 4 אחרי חודש או חודשים מישהו ישאל בפורום היכן ניתן לרכוש אייפון דור 4 במחיר אטרקטיבי אני בטוח שמישהו כבר יכתוב לו שכדאי לחכות לדור 5 שיושק בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כולם רצים לקנות אייפון ?

נכון זה גאדג'ט סקסי ומדליק, אבל כטלפון ישנם מכשירים שעולים שליש ממנו ומבצעים את העבודה יותר טוב,

אם זה בתחום של קבלת מיילים וחיבוריות לעבודה כמו בלאקברי ונוקיה E72

ועד סוני אריקסון עם התמיכה במוזיקה ומצלמות טובות.

מבחינתי מה שהרג את האפשרות של שימוש באייפון היתה העובדה שהסוללה נגמרה לי אחרי חצי יום עבודה וללא אפשרות להחליף סוללה.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם בגלל המסך מגע. אח.. איזה טאצ'. לפעמים אני סתם מעביר עמודים הלוך ושוב רק בגלל שזה כל כך כיף וכזה חלק, ממש כמו ללטף בחורה.

לא כמו מסכי המגע של שאר המכשירים, מסכי-מגע-כספומט למיניהם.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים חייבים להבין שאם האייפון מצליח בשוק כ"כ גדול, זה לא בהכרח אומר שהוא יהיה מוצלח גם בידיים שלהם.

אני עם האייפון שלי מיום ההשקה, גם הדור הראשון וגם הדור הנוכחי.. בשבילי הוא עובד מושלם, נותן לי את כל הפונקציונליות שאי פעם חלמתי עליה ויותר.

כל אחד והצרכים שלו, העובדה היא שביעות הרצון אצל בעלי מכשיר אייפון היא גבוהה מאוד, ולכן אלו שכן מצאו אותו כמתאים להם, נהנים ממנו מאוד.

אבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שאתה לא בעל אייפון, אתה לא מבין כמה המכשיר הזה טוב, ואיך הסתדרת בלעדיו עד עכשיו.

אני מהאלה שלא מצליחים להשאר עם מכשיר סלולארי אחד ליותר משנה,חייב להחליף ולהתחדש, אבל עם האייפון זה מרגיש כאילו שכל פעם יש לך משהו חדש, עם הכמות אפלקציות הענקיות שיש, המשחקים, הנוחות של הגלישה,המיילים, הפייסבוק, הכל פשוט הרבה יותר נוח. לטעמי לפחות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...