Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האוטו החדש שלי נצבע לפני מסירה:(

danib3
שימו לב! השרשור הזה בן 5131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום ביקרתי אצל פחח לתקן שריטה עמוקה :evil:

אחרי שפחח בדק את המקום ,אמר לי שרכב היה במקור לבן (היום שחור):shock:

הציע לי להזמין שמאי

1.יש סיכוי שצבעו את הרכב בגלל חוסר במלאי של צבע שהזמנתי?

2.האם מותר ליבואן לעשות דבר כזה ?

3.מה עלי לעשות ? ללכת עד הסוף ולתבוע פיצוי(יש לי סיכוי בכלל)

או לעזוב את זה?

תודה לעונים

דניאל

סיפורי פוגי 8) צבע השכבה מתחת לצבע העליון של רכב בצבע שחור הינו בדרך כלל לבן (צבע בהיר) וייתכן מאוד שהפחח טעה כתוצאה מזה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אחד הדברים ההזויים ששמעתי, הצבע הלבן כנראה באמת צבע בסיס ואני לא מאמין שהחליפו צבע.

במידה ובאמת החליפו צבע הייתי ממליץ לפותח השרשור לתבוע ולתבוע בגדול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפורי פוגי 8) צבע השכבה מתחת לצבע העליון של רכב בצבע שחור הינו בדרך כלל לבן (צבע בהיר) וייתכן מאוד שהפחח טעה כתוצאה מזה.
למה אתה סבור שפחח אינו יודע את מה שאתה קורא לו "סיפורי פוגי". אין לי מושג מה הענין כאן וזה בהחלט נראה מוזר, גם איני פחח, אבל אני מניח בזהירות שפחחים מכירים לא רע את סוגי הצבעים והשכבות השונות של צביעת הרכב, כך שביטול מוחלט של הדברים מצידך מעט מוגזם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, כחבר וותיק באתר נראה לי שכבר נתקלת במספיק סיפורי אלף לילה ולילה ואתה יודע על מה אני מדבר.

ראשית פותח האשכול משום מה נעלם מהאשכול לכן אשמח לשמוע מה התוצאות.

במידה ופותח האשכול יועיל לצלם את טופס הזמנת הרכב או את המדבקה המצורפת לספר הרכב עם פרטי הרכב כולל צבע הרכב נוכל להיות חכמים יותר.

המדבקה עם פרטי הרכב המוצמדת לספר הרכב וגם לרכב עצמו מגיע מהייצרן ואין ביכולתו של הייבואן לשנות פרט זה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד הדברים ההזויים ששמעתי, הצבע הלבן כנראה באמת צבע בסיס ואני לא מאמין שהחליפו צבע.

במידה ובאמת החליפו צבע הייתי ממליץ לפותח השרשור לתבוע ולתבוע בגדול!

בהחלט לא הזוי...

אם אכן יתברר שהרכב עבר תיקון או צביעה , שלא דווחו ללקוח , מדובר במחדל חמור , שאגב יש לו

מבחינתי , תקדים בסיפור דומה שהתרחש באמצע שנות ה90 לחבר לעבודה שרכש איביזה אדומה

(אנני זוכר את השנה בדיוק) מצמפיון בירושלים , וכשבועיים לאחר שקיבל את הרכב החדש , כאשר

הגיע הבחור לשטיפת הרכב , הודיע לו בעל מכון השטיפה שצבעו לו את הדלת ממש יפה.....

בעל הרכב כמעט נחנק : מזתומרת הדלת צבועה ? הרי מדובר ברכב חדש מהחברה...!

לאחר מכן בבירור במכון דינמומטר התברר כי אכן הדלת היתה צבועה !

סוף הסיפור היה (כאשר בעל הרכב איים לתבוע את צמפיון ,תוך כדי יומיים רצופים של עמידה

בכניסה לאולם התצוגה של החברה מהבוקר ועד הערב בו הסביר בעל הרכב לכל לקוח שניכנס

לצמפיון כיצד "עבדו" עליו ) שהחברה פיצתה אותו בגנטים מגנזיום , רדיו דיסק , ואם אנני טועה

גם בטיפול חינם , לשביעות רצונו.

אמיר

Mitsubishi Evolution X MR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי היקר,

אנא ספר לנו על נסיונך המר.

מהיכרות אישית שלי עם צ'מפיון מעשים כאלו שייכים להיסטוריה. במידה ורכב נפגע לפני מסירתו ללקוח הם נוהגים ליידע את הלקוח.

שלום.

אספר גם אספר!!!

בעבר היתי מנהל המוסך של קבוץ ובתוקף תפקדי אני גם היתי רוכש את המכוניות החדשות מקבל אותם ומטפל בהם.

ביזמנו הזמנתי טרנספורטרים קרור מים מהדגם המפואר {אוטומטים + מיזוג מפוצל וכול התוספות} כלומר הדגם המפאר ביותר. ביום קבלת הרכבים אני נוסע לצמפיון רמת-גן לקבל את הרכבים. בין היתר משך את תשומת לבי טרנספורטר אחד שצבוע בשני גונים חצי גובה כתום וחצי עליון לבן. ניראה לי צבוע "חפיף" בבדיקה שעשיתי בעצמי הגעתי למסקנה שצבעו את החצי הלבן בארץ.

בברור שעשיתי אמרו לי במפורש שזה צבע מקורי ואני מדבר שטויות!

אני סרבתי לקבל את המכונית השארתי אותה בבונדד ועצרתי את התשלומים עבור הרכב .

במקביל שלחתי מיכתב דחוף לחברת פולקסואגן בגרמניה אם מס' השלדה של הרכב וביקשתי מהם לדעת מה הצבע המקורי של הרכב כאשר יצע מהמיפעל והתשובה הגיע שהרכב צבעו כתום כולו!

כלומר צבעו בארץ וניסו להאכיל אותי אם מצקת אבל יש בעיה אני לא אוכל ממצקת ואני מומחה בלהאכיל אחרים אם מצקת וכף נעלים!!!

לידעתך מרק מנכ"ל צמפיון כירכר סביבי רק שאשתוק ולא אפיץ את הסיפור ברבים והאמן לי הם שילמו ביוקר.

אבל שם לב אני תפסתי אותם! ומה אים מאות הלקוחות להאכילו אותם אם כף אשפה ולדוגמא ביזמנו הוצף המחסן של הבונדד ועשרות מכוניות שהיו אמורות להימסר ללקוחות טבעו עד הגג. בקיצר צמפיון אמרה שהיא שולחת את כול המכוניות לגרמניה והלקוחות יקבלו חדשות.

ימים גילו שכול המכוניות נימכרו בארץ וזה על קצה המזלג ממעללי צמפיון.

אבל כול היבואנים מרמים גונבים ומשקרים.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור עצוב מאוד אבל לפחות במקרה שלך הייצרן והייבואן באו לקראתך.

שלום מרק.

יש לך טעות! הם לא באו לקראתי הם צעדו בצעדי ענק לקראתם כי אני היתי קורע אותם איך החרוז עיוני :lol:

בברכה בני ל.

אגב על קצה המזלג

אני היתי מביא מכוניות בנסיעה מאילת לת-א לפני שהיו מובילות.

האמן לי אין לך מושג מה זה נזקים שהיבואן מעלים מרמה צבוע ומטייח רכבי לקוחות לפני המסירה.

אני יכול לכתוב ספר כימעט על כול היבואנים.

כולם דרקס נבילס

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום מרק.

יש לך טעות! הם לא באו לקראתי הם צעדו בצעדי ענק לקראתם כי אני היתי קורע אותם .

כן, תאגיד ענק שמגלגל מיליארדי שקלים בשנה ומחזיק בתוך החברה מחלקה משפטית שלמה, מתים מפחד מאיזה יוצמך (אל תעלב) שקנה טרנספורטר .

מנכ"ל צמפיון חזר באותו יום מאוד מודאג הבייתה וכשאשתו שמה לב שהוא לא אוכל את ארוחת הערב כתמול שלשום היא שאלה מה קרה והוא אמר לה שהוא מאוד מודאג, אולי בני יתבע את החברה והוא עובד עצות מה לעשות בנידון ואיך להציל את החברה!

תגיד תודה שפיצו אותך במשהוא כי הם לא רואים אותך ממטר וכל מה שקיבלת הוא לפנים משורת הדין.

אין להם שום בעיה להתעלם מהקשקשת שלך, לחכות שתתבע אותם (ערך של רכב חדש הוא מעל לסף המקסימלי של תביעות קטנות ולכן צריך ייצוג, עו"ד וכו'), לגרום לך למכור את הבית למימון העו"ד של המשפט ובסוף להציע פשרה עלובה שתאלץ אותך להסכים, שניה לפני שאתה נשאר חסר כל.

קורע אותם אעלק. :lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב.

איך צ'מפיון מתייחסים היום ללקוחות שלהם ?

האם הם מחפירים כמו לובינסקי ושות' ?

לדוגמא הם מפריזים במחיר חלקי החילוף לפולקסווגן כי זה "רכב יוקרה". ?

תודה למגיבים.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר לי שאימי המנוחה רכשה בשנת 1983 סובארו והמכונית הגיעה למגרש המסירות עם דפיקה קלה במכסה המנוע כתוצאה מ"תקלה" בנמל.

הם יידעו אותה מראש ושאלו אם להשאיר או לתקן. אימי חייכה ואמרה להשאיר כי ככה היא תבדיל בין הרכב שלה ובין אלפי הסוברואים שנמכרו באותה שנה (כן, הרכב היה לבן...)

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...