Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האוטו החדש שלי נצבע לפני מסירה:(

danib3
שימו לב! השרשור הזה בן 5131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, תאגיד ענק שמגלגל מיליארדי שקלים בשנה ומחזיק בתוך החברה מחלקה משפטית שלמה, מתים מפחד מאיזה יוצמך (אל תעלב) שקנה טרנספורטר .

מנכ"ל צמפיון חזר באותו יום מאוד מודאג הבייתה וכשאשתו שמה לב שהוא לא אוכל את ארוחת הערב כתמול שלשום היא שאלה מה קרה והוא אמר לה שהוא מאוד מודאג, אולי בני יתבע את החברה והוא עובד עצות מה לעשות בנידון ואיך להציל את החברה!

תגיד תודה שפיצו אותך במשהוא כי הם לא רואים אותך ממטר וכל מה שקיבלת הוא לפנים משורת הדין.

אין להם שום בעיה להתעלם מהקשקשת שלך, לחכות שתתבע אותם (ערך של רכב חדש הוא מעל לסף המקסימלי של תביעות קטנות ולכן צריך ייצוג, עו"ד וכו'), לגרום לך למכור את הבית למימון העו"ד של המשפט ובסוף להציע פשרה עלובה שתאלץ אותך להסכים, שניה לפני שאתה נשאר חסר כל.

קורע אותם אעלק. :lol:

שלום.

אהבתי את התגובה שלך!

אבל מיכיון שאתה היחידי שמוכר את העור של הדוב עוד לפני שצד אותו אז ברשותך תרשה לי להעיר את עינך.

כתבתי במפורש שרכשתי את המכוניות מטעם קיבוץ!

יקרי אם לא איכפת לך כול הקיבוצים בארץ מקושרים דרך האגודה הקיבוצית ויש להם מחלקת מישפתית לא יותר קטנה מהקונצרן פולקסוואגן.{כמו שכול הקיבוצים מבטחים בביטוח החקלאי שגם הוא בבעלות הקיבוצים} והאמן לי מיכתב אחד מהמחלקה המישפטית של אגודת הקיבוצים לחברה אם הודעה שכול הקיבוצים מבטלים את ההזמנותת ותראה שהמ"נכל צמפיון באמת יכנס לצום עמוק כי בתקופה המדוברת הרכב המוביל בקיבוצים היה פוציואגן דבל קבינה וטרנספורטרים{עזוב שהיה חרה של רכב} אבל הוא היה נוח לכול הענפים במשק, נכון שאם היה מדובר בלקוח פרטי היו שמים עלו קצוץ כמו שהם יודעים ומסוגלים, אבל כאשר מדובר באחד הגופים הגדולים ביותר בארץ המ"נכל ממש ידאג!בו נראה איזה יחס תקבל כאשר אתה בא ליבואן ומתענין ברכישה של 6 או 10 מכוניות במכה במזומן מענין לראות איך מקרקרים סביבךכאשר יש לך כוח קניה כזה.

אז בפעם הבא תקרא לאט ובעיון את ההודעות ואחרי זה תגיב ואל תקפוץ מהר מעל הפופיק

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשקיבלנו את הגטס הקודמת (הזהובה) המוסר הראה לי שהיה תיקון צבע קטן בקצה הדלת האחורית, שתוקן אמנם בצורה מיקצועית, אבל באור יום אפשר להבחין בזה.

מבחינתו זה היה גילוי נאות, ומנע ממנו אי נעימויות.

שום מכונית, לפחות כיום, לא עוברת צביעה כללית ובטח לא שינוי צבע.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני לוי האיש שלא ידע פחד מהו :-) המעשים הללו שייכים להיסטוריה והיום הייבואנים לא נוהגים בצורה מחפירה כזו כפי שרשמת.

רכבים עם פגמים נמכרים לסוחרי רכב במחיר נוח (המידע הגיע אלי ממקור מוסמך ב-4 עיניים).

כפי שכתבתי בתחילה, פותח האשכול יכול לברר את צבע הרכב המקורי במדבקה הממוחשבת עם קוד צבע וברקוד של הייצרן המודבקת בתא המטען+ספר הרכב.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים עם פגמים נמכרים לסוחרי רכב במחיר נוח (המידע הגיע אלי ממקור מוסמך ב-4 עיניים).

ע"ע -חלק- מהרכבי ה"חדש! 2010! יד ראשונה!" באוטודיל.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיכון קצר לדברים שנאמרו.

1. המקרה של בני ל מאוד ישן ובעידן של האינטרנט היום אין יותר דברים כאלו ברמה הזו אצל שום יבואן רכב בארץ.
  2. פגמים ותיקוני צבע ופח מתבצעים ברמת היבואן וגם היצרן ועד לאחוז נזק מסויים של ירידת ערך התיקון גם לא מדווח ללקוח, מהסיבה הפשוטה שאין כמעט רכב שמגיע אחרי כל משא התלאות (מפעל, חניון, רכבת, אוניה, מובילים, נהגים, אחסנה ועוד), מבלי פגמים קומסטיים ואם היו צריכים להצהיר על כל פגם זה היה פשוט בלתי אפשרי, מינהלתית, לעשות זאת.
  3. יש ניירות רישוי לרכב וניירות ייבוא, אפשר לבדוק אותם ולוודא האם לרכב הוחלף צבע מה שכלל לא יתכן, אגב.
  4. יבואנים ויצרנים מתעדים, לצרכים פנימיים, תיקוני קוסמטיקה וטל' אחד לשירות יכול לשפוך אור על העניין.
  5. אם אחרי כל זאת עדין חושדים שיש כאן תיקון נסתר, אפשר להביא שמאי כדי להתחיל תהליך של בדיקה טכנית לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם עושים כאלה דברים.

בהונדה שלי (09)

קיבלתי מכה בתא מטען והיתקלף הצבע וגיליתי שכל המכסה חלוד.

הם עושים הכל בשביל למכור כמה שיותר רכבים אפילו עם הוא ירוויח פחות.

בכל זאת יותר רכבים על הכביש,מבססים את ההצלחה.

HU:Clarion785 Comp:Dotech Ovation 6(Dead) Amp:Hifonics ZXI8408 Sub:Helix DB12S

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסקנה מכל הנאמר עד עתה היא :

כאשר אתה קונה רכב חדש , בדוק מידית ובמעמד המסירה כי הרכב אינו ניפגע ותוקן בהובלה.

ככה יחסוך הקונה את עגמת הנפש בגילוי נזק באקראי , ומיד יוכל לקבל פיצוי הולם מהחברה

שלא תוכל להתכחש לנזק .

אמיר

Mitsubishi Evolution X MR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם עושים כאלה דברים.

בהונדה שלי (09)

קיבלתי מכה בתא מטען והיתקלף הצבע וגיליתי שכל המכסה חלוד.

הם עושים הכל בשביל למכור כמה שיותר רכבים אפילו עם הוא ירוויח פחות.

בכל זאת יותר רכבים על הכביש,מבססים את ההצלחה.

ומה זה אומר? שהדלת עברה תיקון, החלפה, אולי פגם יצור כלשהו? על מה אתה מבסס את הדברים שיבואן עושה דברים כאלו?

בורות היא ברכה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר טוב שלי קנה בתחילת ה 90 וואן-דורה חדשה מהיבואן שמהיום הראשון לא הפסיקה להתקלקל.

כל יום הייתה בעיית חשמל אחרת.

חצי שנה לאחר שהרכב נקנה, התחילה צחנה נוראית של עובש ברכב.

שנה לאחר הקניה כל הצבע על הרכב התנפח והתחיל להתקלף מהרכב.

בבית המשפט (אני חוזר, בבית המשפט, היבואן בכלל לא היה מוכן לפצות על הלימון שנקנה אצלו) בלש פרטי ששכר החבר הציג ראיה שהרכב נפל בפריקה לים! :shock:

בכל מקרה בני, כוונתי לא הייתה חו"ח לזלזל בך אלא להדגיש דבר אחד, יבואני הרכב יכולים ללכת לקראת רוכש ממורמר כאוות נפשם, לרוב הם ינסו להגיע לאיזה פשרה ופיצוי אבל לא בגלל שהם מפחדים מהלקוח ומהפרסום השלילי אלא כי הם נוטים לעשות את זה מרוחב ליבם ועל מנת לשמר לקוחות מרוצים.

אין להם שום בעיה לנפנף אותך ולא לפצות אותך בכלום אם זה מה שהם מעוניינים לעשות והם עושים את זה לא מעט ללקוחות וולגרים או כאלה שחושבים שמגיע להם הכל.

יש מקרה ידוע של נהג מונית ממורמר שמפגין מול מרצדס והם כלל לא מתעניינים בו.

יש מקרה ידוע נוסף של מישהוא (שכחתי איזה רכב) שכל הרכב שלו מלא בקרזות למה לא לקנות רכב כזה והוא מפגין מול הסוכנות.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

קודם כול הרכב שהתכוונתה הוא לפי מיטב זכרוני איזה טנדר טויוטה שהבן-אדם רכל חרה מהמצמד.

לידיעה כללית מה שקורה בנמל אילת זה אשכרה סרט הוליודי במלא מובן המילה.

אני ראיתי במו עיני איך רכב שנפל בזמן פריקה על הבאגז' כול התחת ניכנס וכאשר שאלתי חברה מה יהיה אמרו לו קרא כלום יתוקן וימסר ללקוח והכול יהיה בסדר.

בעבר הינו מוצעים את הרכבים מבן האוניה מי שמכיר יודע שלא ניתן להגיע לרכבים אלא בהליכה על הגגות אכשו תדמינו כמה גגות ניזוקו?

ביזמנו להזכירכם יצאו יבואנים מחיר המכונית "במבצע כולל גג סקאי" ולמה אלה מכוניות שהגג כול כך ניזוק שהפיתרון היחידי היה גג סקאי ואיך האכילו את הצרכן הישראלי אנחנו הינו צוחקים עד דמעות אבל זו המציעות.

אם אתם זוכרים התהפכה מעבורת מלאה במכוניות BMW חדשות חברה כול המכוניות נימשו מהים יובשו ונימכרו אף אחת לא הלכה לזבל.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי חלק מהתגובות ומקווה שלא פיספסתי משהוא?

לגבי הצבע אז זה צבע יסוד .

אצלי באוקטביה 2006 ישנה שיפשוץ שהוריד את הצבע ורואים בבירור שיש צבע יסוד מתחת לצבע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5131 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...