Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם התחושה בשירוקו 1.4 ידנית דומה ל 2.0 DSG ?

איתן_כ
שימו לב! השרשור הזה בן 5175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה בטוח שהלך המנוע ולא הDSG?

ידוע לי שלDSG יש בעיה להתמודד עם המומנט שמתקבל לאחר העדכון אך פותח השרשור דיבר על גירסא ידנית.

עם או בלי ציפ' עדיין לא נראה לי שווה ההבדל כסף בין ה1.4 ידנית לבין ה2.0,במחיר של 230K יש לו אופציות יותר טובות.

בטוח במיליון אחוז.

לא מדבר כבר על ה DSG שהולך, מדבר על כל המנוע!!

לא שווה את הכסף?! זה בעיניי המשלם.

אני יודע שאני מחכה לשירוקו R שצריכה להגיע לארץ עד ינואר ומוכן לשלם עליה 300K.

~!!~Scirocco~!!~

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חביבי,אם אתה יכול להרשות לך אז אני יכול רק לפרגן לך ולהגיד לך להתחדש!

שוב,כל אחד והשיקולים שלו. שפותח השרשור יעשה שיקולים לפי מה שנכתב כאן.

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שאני מחכה לשירוקו R שצריכה להגיע לארץ עד ינואר ומוכן לשלם עליה 300K.

S3 בלי לחשוב פעמיים. עדיף גם את הגולף R.

אלא אם יותר חשובה לך הפוזה ואתה מתחבר לעיצוב של השירוקו יותר מהנ"ל, כי להם התנהגות טובה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

300K ? שירוקו ? R ?

חביבי תרים את הראש ופקח את העיניים.

S3

EVO10

WRX/STI

וכו'..

שלא נדבר על יד שנייה, שם העולם ורוד הרבה יותר.

M3 למשל ? :twisted:

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל שירוקו 1.4 שתשים עליה ציפ תוכל להגיד לרכב ביי ביי!!..

המנוע של השירוקו לא עומד בציפ', אחרי 10,000 ק"מ הולך לך מנוע.

לא מאמין?! תנסה ותראה שאני צודק. (אני מכיר 4 אנשים שהלך להם מנוע בשירוקו 1.4)

דרך אגב יש במוסך המרכזי של פולקסווגן כמה שירוקו שהלך להם מנועים אתה יכול ללכת לבדוק את זה.

:lol:

אתה כזה קשקשן.

כנס לפורומים בחו"ל (יש המון שמתעסקים בשירוקו בפרט וב-VAG בכלל) תמצא שם מאות אנשים שעשו מיפוי למנוע 1.4 TSI חלקם עם הרכב למעלה משנה ואין אפילו סיפור אחד שמגבה את הסיפור שלך.

אם אתה מכיר 10 שזה קרה להם אפשר להניח שיש לפחות עש נוספים שאתה ל מכיר ואפשר להניח שיש לא מעט ששיפרו וזה עדיין לא קרה להם מה ששם אותנו על בערך חצי מכמות ה-1.4TSI שעלו על הכביש צריכות לרדת ממנו בתקופה הקרובה.

אכן סקופ מטורף. חביבי לך עם זה לעיתונות אולי אפילו תוכל לעשות מזה כמה ג'ובות.

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S3 כבדה מידי וממה שאני רואה בארץ על בסיס קבוע היא מקבלת בראש ממכוניות עם הספקים נמוכים משמעותית.

ל- שירוקו R יש הנעה קדמית ועם שדרוג תוכנה היא תהיה מאוד מהירה בקו ישר. בקשר לפניות, יש לה LSD לא?

בקשר למנועי ה-1.4, הם הולכים בלי קשר ל-"צ'יפ" לדעתי.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למה שתמיר VTR אמר - אל תשכח שבחו"ל בד"כ אין טמפרטורה ממוצעת של 30 מעלות בקיץ. זה עושה הבדל.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה קשור אבל נראה לי שזו בעיקר הפרזה פופוליסטית.

יש מגוון ספקים מכובדים ומוכרים של מיפויים שעובדים עם מנועי VAG שנים רבות ומבצעים בדיקות רבות לפני שחרור גרסה.

להגיד שכל המיפויים גורמים למנוע ללכת אחרי 10K זה נשמע לא רציני בעליל.

אולי הוא מכיר כמה אנשים שהגיעו למוסך עם בעיות אבל אני לא יודע מה אופי הבעיות וסביר להניח שהוא לא באמת יודע מה הסיבה האמיתית לבעיות האלו.

טכנולוגיית הטווין צ'ארג' במנועי TSI אמנם עברה גלגול או שניים אבל היא עדיין צעירה.

אין ספק שיש סיכוי לבעיות במנועים האלה.

בדור הקודם היו מקרים שמגדשים החזירו נשמתם לבורא ולמייטב ידיעתי VW לקחו אחריות ותיקנו.

האם זה קורה שוב? לא שאני יודע אבל אולי...

מה שנראה לי סביר זה שאם יש בעייה היא קיימת גם ללא מיפוי של צד שלישי.

ייתכן שמיפוי מזרז את הופעתה אבל סביר להניח שסגנון נהיגה הוא פקטור גדול בהרבה.

מנוע ממופה בנהיגה מנהלתית לא נתון בעומס שונה ולמעשה (ובניגוד למה שנכתב בשרשור זה קודם) צריכת הדלק (לפחות במיפוי שלי) אפילו טובה יותר בתנאים אלו, בזכות התאמה טובה יותר של המפות לדלק ולאקלים הים-תיכוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S3 כבדה מידי וממה שאני רואה בארץ על בסיס קבוע היא מקבלת בראש ממכוניות עם הספקים נמוכים משמעותית.

ל- שירוקו R יש הנעה קדמית ועם שדרוג תוכנה היא תהיה מאוד מהירה בקו ישר. בקשר לפניות, יש לה LSD לא?

רק שלא הכל בחיים זה קו ישר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לדיון שהתפתח,

אני אחזור לנושא המקורי:

אני לא הייתי קונה רכב במחיר כזה בלי נסיעת מבחן!

הן ברמה העקרונית והן מבחינה מעשית.

לנחש מה תהיה התחושה על סמך המנוע על רכב אחר זה לא רציני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון במיוחד כשמדובר ברכב ספורטיבי.

יבואנים נוהגים לעשות את זה הרבה ברכבים מקטגוריות אחרות וזה עובד להם לא רע אז הם מניחים שזה יעבוד לא רע גם כאן.

מצד שני, תוותר על מה שעשוי להיות האופציה הכי מתאימה למערכת השיקולים שלך בגלל שהיבואן אידיוט?

ההפסד עשוי להיות לא רק שלו!

תזכור שיש לא מעט ידע וחוות דעת שהצטברו על הרכב הזה.

נהיגות מבחן ובעלי רכבים מעידים שבצד ההתנהגות ומכלולי השלדה, ה-1.4 לא נופלת מה-2.0

זה משאיר אותך עם השאלה - האם ה1.4 מספק?

את זה אפשר לבדוק בנסיעת מבחן על גולף TSI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארז עם הS3 נתן בראש לכול הילדים עם הVAGים שקראו תיגר עליו,מהמקום ומגלגול,GTI,איביזות,סקודות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5175 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...