Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם התחושה בשירוקו 1.4 ידנית דומה ל 2.0 DSG ?

איתן_כ
שימו לב! השרשור הזה בן 5149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 82
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא קורא לך שקרן .

פשוט אין בישראל שירוקו 2.0T ידנית (לצערי) ובגלל מגיע השאלה "איפה נהגת..."

אם זה לא היה במחוזינו - קבל את התנצלותי .

וסביר מאוד להניח ש2.0T ידנית תרגיש אחרת מDSG 1.4 ללא פלפים..

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב ייסע כל יום 10 ק"מ לכל כיוון, כך שזמני הקפה לא חשובים כאן (זה רכב שני במושפחה בנוסף למכונית ליסינג). כן חשובה לי התחושה.

בין החדשות לשירוקו אין תחרות. הדבר שהכי מתקרב זה סדרה 1. המבצע של 169 אלף ש"ח הוא ל 3 דלתות אוטומטית. אני מאמין שלאחר מיקוח יתנו במחיר הזה או אף פחות את הדגם הידני (שמיובא בהזמנה מיוחדת). היא חלשה בהרבה (136 כ"ס), אבל עם הנעה אחורית. נראה לי שהשירוקו עדיפה וגם נראיית הרבה יותר טוב אבל אולי אערוך נסיעת מבחן על הסדרה 1 לפני החלטה סופית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסידרה 1 חלשה משמעותית גם עם מנוע 2.0, בנוסף היא ממש לא מאובזרת והתחושה בתוך התא קודרת.

מה שכן היא הנעה אחורית וזה באמת תענוג בעיקר בכבישים חלקים ו\או רטובים ששם הכח פחות חשוב.

אני הייתי הולך על השירוקו 1.4 שמרגישה הרבה יותר נמרצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תזמין ותרגיש שחסר לך כוח ציפ' של אחת החברות המובילות ישנה את המצב מקצה לקצה.

ההספק יעלה ל195-210 כ"ס ומומנט של 30-33 קג"מ. במצב כזה לא יהיה חסר לבחור כוח.

השיקולים בין ה1.4 ל2.0 הם לא רק עדיין של הכוח,ה2.0 אוכלת פי 2+ דלק.

למישהו כמוני(שנוסע 30K בשנה) זה משמעותי,אין גרסא ידנית.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי היום נסיעת מבחן על השירוקו 2.0 DSG וההתרשמות שלי חיובית.

ברור לי שנתוני 0-100 בגירסת 1.4 ידנית (שהיא היחידה שבאה בחשבון בתקציב וגם באופן עקרוני) לא יהיו זהים, אך האם ההתנהגות, הצליל ותחושת הספורטיביות אמורים להיות שונים מהותית?

יש לי שירוקו 1.4 DSG.

עד היום כולם אמרו לי שאין הרבה הבדלים בכוח שמרגישים בין ה 1.4 ל 2.0, למרות ש 2.0 הרבה יותר חזקה.

היום קבלנו A3 קבריולט 2.0T (אותו כוח כמו השירוקו 2.0), אני יכול להגיד שמרגישים בהבדל מהלחיצה הראשונה.

יש הבדלים גדולים מאוד בין ה 1.4 ל 2.0.

מה שאני כן יכול להגיד לך ש 1.4 חזקה מאוד ואתה לא תתאכזב ממנה.

אם אתה ממש מחפש מהירות וכוח ברכב (כמוני), מעכשיו אני אומר לך להחליף ל 2.0 כי לי הספיק חצי שנה בשביל להבין ש 1.4 לא בשבילי וכבר הוזמן שירוקו חדשה.

חג שמח!

~!!~Scirocco~!!~

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב ייסע כל יום 10 ק"מ לכל כיוון, כך שזמני הקפה לא חשובים כאן (זה רכב שני במושפחה בנוסף למכונית ליסינג). כן חשובה לי התחושה.

בין החדשות לשירוקו אין תחרות. הדבר שהכי מתקרב זה סדרה 1. המבצע של 169 אלף ש"ח הוא ל 3 דלתות אוטומטית. אני מאמין שלאחר מיקוח יתנו במחיר הזה או אף פחות את הדגם הידני (שמיובא בהזמנה מיוחדת). היא חלשה בהרבה (136 כ"ס), אבל עם הנעה אחורית. נראה לי שהשירוקו עדיפה וגם נראיית הרבה יותר טוב אבל אולי אערוך נסיעת מבחן על הסדרה 1 לפני החלטה סופית.

ביליתי את הסופ"ש האחרון בלווית סדרה 1. כגודל הציפייה-גודל האכזבה. המנוע המיושן לא מספיק חזק בשבל לנצל את ההנעה האחורית. הרכב מרגיש כבד, "בטוח" (מילה נרדפת למסורס) ובגדול די משעמם. אני מאמין כי 50-60 סוסים נוספים היו גורמים לי להרגיש אחרת, אבל אין ספק שהרכב לא מיישר קו עם שאר התוצרת הבאוורית המשובחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Have to agree with neh here. If you want to put the Eos in a box it would probably be a Sports Tourer. However with lowered sports suspension I think it handles well for a heavy car. Not true sports car I grant you but better than a lot of regular boring boxes available elsewhere.

Lets face it the 2 litre turbo and V6 are skirting around Porsche Boxster territory in terms of power and performance. On top of that my brother is a Class 1 police driver and said that the V6 and DSG box was one of the best engine / gearbox combinations he has ever driven, and he has driven a lot

At the end of the day its down to personal preference but for the money we drive one of the best convertibles around people and that is enough to put a big smile on my face.

Tim

acute hives hives 7 month old baby
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שירוקו 1.4 DSG.

עד היום כולם אמרו לי שאין הרבה הבדלים בכוח שמרגישים בין ה 1.4 ל 2.0, למרות ש 2.0 הרבה יותר חזקה.

היום קבלנו A3 קבריולט 2.0T (אותו כוח כמו השירוקו 2.0), אני יכול להגיד שמרגישים בהבדל מהלחיצה הראשונה.

יש הבדלים גדולים מאוד בין ה 1.4 ל 2.0.

מה שאני כן יכול להגיד לך ש 1.4 חזקה מאוד ואתה לא תתאכזב ממנה.

אם אתה ממש מחפש מהירות וכוח ברכב (כמוני), מעכשיו אני אומר לך להחליף ל 2.0 כי לי הספיק חצי שנה בשביל להבין ש 1.4 לא בשבילי וכבר הוזמן שירוקו חדשה.

חג שמח!

דעתי האישית היא שלהוסיף 40K בשביל לקבל תוספת כוח (שתקבל בעד 2.5K אצל פיט סטופ או E&A ל1.4) ולשלם פי 2 על הדלק לא שווה את ההבדל כוח הזה. נכון אז יש יותר 40 כ"ס ו4 קג"מ(ששוב,בעזרת עדכון תוכנה ה1.4 וה2 ליטר יהיו שווים בעוצמתם.באמינות) ועוד תוספות קטנות כגון שליטה מההגה על ההילוכים ועל המערכת(מה שאותי לא כל כך מעניין).

כל אחד והשיקולים שלו,אני מאמין שה1.4 יהיה יותר חזק מרוב הרכבים שיש על הכביש ולא יחסר לו כוח בעליות כדוגמת כביש 1.

חפש מישהו שיש לו שירוקו כדי שיעשה לך סיבוב,קח תוכל להתרשם מה1.4.

יש לי מכר שעשה נסיעת מבחן על ה2 ליטר ויש לו 1.4 DSG והוא מבסוט מעל הראש,גם מאוטו וגם מהכוח.

בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשדרג תוכנה של 1.4 הוא כבר לא יהיה חסכוני כפי שהיה לפני עידכון.ובלחיצות חזקות ישתה לא פחות מאותו 2.0T.ההספק הוא 190 כ"ס לאחר התקנת צ'יפ.וכן תאמץ את המנוע הרבה יותר.2.0T לעומת זאת לא יתאמץ ,ולאחר צי'פ תקבל סביב 250-260 כ"ס שזה כבר המון ויספק אותך מעל ומעבר לכל ציפיות.למשהו ממני,אישית,מי שקונה רכב עם מנוע בעל מגדש צריך לקחת בחשבון שבשביל כיף צריכים לשלם.לשלם לא מעט עבור דלק בין עם זה 1.4 או 2.0.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי האישית היא שלהוסיף 40K בשביל לקבל תוספת כוח (שתקבל בעד 2.5K אצל פיט סטופ או E&A ל1.4) ולשלם פי 2 על הדלק לא שווה את ההבדל כוח הזה. נכון אז יש יותר 40 כ"ס ו4 קג"מ(ששוב,בעזרת עדכון תוכנה ה1.4 וה2 ליטר יהיו שווים בעוצמתם.באמינות) ועוד תוספות קטנות כגון שליטה מההגה על ההילוכים ועל המערכת(מה שאותי לא כל כך מעניין).

כל אחד והשיקולים שלו,אני מאמין שה1.4 יהיה יותר חזק מרוב הרכבים שיש על הכביש ולא יחסר לו כוח בעליות כדוגמת כביש 1.

חפש מישהו שיש לו שירוקו כדי שיעשה לך סיבוב,קח תוכל להתרשם מה1.4.

יש לי מכר שעשה נסיעת מבחן על ה2 ליטר ויש לו 1.4 DSG והוא מבסוט מעל הראש,גם מאוטו וגם מהכוח.

בן.

כל שירוקו 1.4 שתשים עליה ציפ תוכל להגיד לרכב ביי ביי!!..

המנוע של השירוקו לא עומד בציפ', אחרי 10,000 ק"מ הולך לך מנוע.

[עצה זו איננה מבוססת - הנהלת הפורום]

לא מאמין?! תנסה ותראה שאני צודק. (אני מכיר 4 אנשים שהלך להם מנוע בשירוקו 1.4)

דרך אגב יש במוסך המרכזי של פולקסווגן כמה שירוקו שהלך להם מנועים אתה יכול ללכת לבדוק את זה.

~!!~Scirocco~!!~

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שהלך המנוע ולא הDSG?

ידוע לי שלDSG יש בעיה להתמודד עם המומנט שמתקבל לאחר העדכון אך פותח השרשור דיבר על גירסא ידנית.

עם או בלי ציפ' עדיין לא נראה לי שווה ההבדל כסף בין ה1.4 ידנית לבין ה2.0,במחיר של 230K יש לו אופציות יותר טובות.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5149 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...