Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיבור חיצוני לרדיו דיסק

misterb
שימו לב! השרשור הזה בן 7826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע אם אפשר לחבר מכשיר חיצוני (ליין-אאוט) להד-יוניט של קנווד (דגם KDC-2020) ?

איך הרדיו-דיסק MP3 שלהם (7020) ? לא מבחינת איכות שמע, אלא מבחינת מהירות, קריאת מדיות, ניווט קל וכו'? בכמה ניתן להשיג אותו הכי זול ?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לחבר מכשיר חיצוני וזאת על ידי חיבור מתאם שמתלבש על היציאה של הצ'יינג'ר (ועל ידי כך מבטל את האפשרות של צ'יינג'ר), והופך אותה ליציאת AUX.

מתאם כזה עולה 220 ש"ח.

Ruff Ryders to the death, ride or die nigga we know the oath

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן לחבר מכשיר חיצוני וזאת על ידי חיבור מתאם שמתלבש על היציאה של הצ'יינג'ר (ועל ידי כך מבטל את האפשרות של צ'יינג'ר), והופך אותה ליציאת AUX.

מתאם כזה עולה 220 ש"ח.

תגיד לי איפה ראית את המתאם הזה ב-220 ש"ח ואני מזמין 10 כאלה !!!

אני ראיתי את המתאם רק ב"עוזי רדיו" (הגנב :evil:) והוא רוצה עליו כבר כמעט 500 ש"ח !!!!!!!

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

500 ש"ח????? ממני הוא רצה 600 ש"ח :bad-word:

בכל אופן מתאם לפיוניר שונה ממתאם לקנווד (נראה לי)

אז אם בכל זאת אתה מעוניין יש חנות שנקראת גרנד פרי בכביש עכו חיפה

טלפון: 8773887-04

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שוקל לקנות את אחד הדגמים של JVC :

kd-s785 עולה בערך 1300 ש"ח

kd-s980 עולה בערך 1500 ש"ח

מה עדיף, אם בכלל, ולמה ?

חשוב לי מהירות, אמינות קריאה, יכולת סריקה בתוך שיר MP3, מעבר לדברים הברורים.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה????????? :shock:

980 ב1500 ש"ח????? איפה בדיוק, כי המחיר הכי זול שאני מצאתי זה 1700

אגב, על ה785 לא הייתי ממליץ כי חוץ מלקרוא MP3 הוא לא יודע לעשות כלום, אין לו שליטה על צ'יינג'ר, יש לו יציאה רק למגבר אחד לעומת שתי יציאות ב980.

ובנוסף אם אתה צריך אז ל980 יש כניסת AUX קדמית כמו ששאלת בהודעות הקודמות שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הגזמתי טיפה, 1600 באולסייל. היום נסגר ב-1650, עם קצת מזל אפשר בפחות.

ב-785 זכיתי ב-1350 באולסייל (שוקל אם לבטל).

לגבי החסרונות שציינת - אף אחד לא רלוונטי לגבי :

אין לי כוונות לחבר צ'יינג'ר ולא מגבר, ואת ה-AUX אני לא צריך כי ה-MP3 כבר בפנים...

אחרי שאתה יודע את כל זה, מה עדיף ?

מה שאהבתי ב-980 זה את החיבור לדיבורית (השתקה אוטומטית), אבל לא נראה לי שזה שווה 300 ש"ח.

יש עוד יתרונות משמעותיים (ששווים 300 ש"ח) ?

אגב - אפשר לחבר את השלט להגה איכשהו ?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה, באולסייל

לא ממש נראה לי המכשיר הספציפי הזה באולסייל כי אם תשים לב זמן המתנה 21 יום לעומת 14 יוםבכל המכשירים האחרים ודמי משלוח יקרים יותר מאשר דמי משלוח של פיוניר 8450, וזה נראה לי קצת מוזר, וגם העובדה שאם תהיה בעיה תצטרך לשלוח את זה לאפריל טקליין, אלא אם אתה גר קרוב אליהם.

ובקשר להצעה שלך, תבטל אותה, המחיר הזה ממש לא אטרקטיבי, כי אני מצאתי את המכשיר הזה ב1400 כולל התקנה, אז תוסיף ל1350 ש"ח "שלך" עוד 50 דמי משלוח ועוד 50 להתקנה,( אלא אם אתה מתקין לבד), ויצא לך יותר יקר.

ובקשר להשוואה בין המכשירים, אם תוריד את פונקציית הMP3 מה785, אז הוא יהיה שווה בערך 1000 ש"ח, אני הייתי מוסיף עוד קצת והולך על ה980.

וזה גם מה שאני הולך לעשות :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהתשובה שלך על איזה יתרונות של ה-980 כדאי לשלם עוד 300 ש"ח (מעבר למה שציינת ולא רלוונטי לגבי).

לגבי המחיר של ה-785 - איפה מצאת ב-1400 ? אני מהצפון, תגיד לי אם אתה מכיר איפה יש באיזור חיפה.

התקנה לא עולה לי כי חברת הליסינג (בעלי הרכב ) מתקינה.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכן, היתרונות שלו בין אם הם רלוונטים לגביך ובין אם לא, הם: שליטה על צ'יינג'ר, חיבור לשני מגברים, כניסת AUX קידמית, הספק 4X50 לעומת 4X45 ב785, ואתה יכול לתת שמות לדיסקים.

אם אתה אוהב הרפקאות אז החנות נמצאת בנצרת (לא נצרת עילית!!!), ויש להם אפילו אתר :shock: , כך שזה לא סתם.

http://www.bassam.i8.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בגלל האתר לא הייתי קונה שם אפילו כבל. אתה באמת חושב ששם תקבל שירות יותר טוב מאשר באפריל טקליין ?!... המלצתי - לא להתקרב !

נראה לי שאני נשאר עם הזכייה באולסייל.

מה לגבי השלט ? אתה יודע איזה פונקציות יש לו ואם אפשר לחבר אותו להגה בצורה סבירה ?

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שלא יהיו לי בעיות עם המכשיר טפו טפו טפו.

ובקשר לשירות, אני לא יודע אצל מי השירות יותר טוב אבל הנוחות באפריל לא מי יודע מה, אם יש בעיה במכשיר אז צריך לפרק ולשלוח אותו, וזה ממש לא נוח או זול (דמי משלוח).

ובקשר לשלט להגה לא נראה לי שאפשר לחבר אבל אני לא בטוח, השלט הזה בצורת מחזיק מפתחות, וגם בקשר לפונקציות אין לי מושג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את המכשיר הזה ברכב ואני מרוצה ממנו מאוד!!

כדאי לך להשקיע עוד קצת ולקחת אותו!!

בנוגע לשירות באפריל טקליין: הם גנבים בצורה לא נורמלית!!!!!!

אני רכשתי את המכשיר הזה בחול ולא ידעתי איך לשנות את התחנות כדי להתאים אותן לאירופה, התקשרתי אליהם והם רצו 180 +מע"מ כדי ללחוץ מה שהסבירו לי ב-jvc ארה"ב על שני כפתורים!!!!!! :mad:

איפה ראית על האפשרות לחבר לדיבורית?????

אני לא מצאתי את זה בספר הוראות אתה בטוח בקשר לזה??

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...