Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורולה 98' - סיכום 240,000 ק"מ

orankohn
שימו לב! השרשור הזה בן 5413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן יש לי 146. TI. נהגת פעם בכזאת?

אני יודע שהיא לא הדגם המהנה ביותר שאלפא יצרו. מצד שני, הבוס עדיין לא מאפשר לי לקחת הלוואה כדי לרכוש את ה-75 מילאנו שאני חולם עליה כל כך הרבה זמן.

הביקורת על היצרן נבעה בעיקר מכך שהתקופה ההיא התאפיינה בקיפאון, וזאת לעומת תקופות עבר שבהן הוא נהג לשחרר דגמים שהציבו רף גבוה. שים לב: זה עדיין לא אומר שה-146 זה דגם רע, זה פשוט אומר שהוא לא עמד בציפיות.

ולפני שאתה ממשיך להאשים, אני מציע לך לעשות שיעורי בית, מכיון שה-146 מבוססת על הרצפה של הטיפו, ובערך בנקודה הזאת נגמר הדימיון בינהן. ההגה שונה, המתלים שונים, וגם המנועים אלפיסטיים למהדרין (המנוע הספציפי שלי המשיך גם לדגמי ה-156, 147 וגם ניתן למצוא אותו בכמה 166 בודדות שהגיעו ארצה). אה רגע, מתגי האיתות והמגבים די דומים בשני הדגמים. שיט, נפלה לי התיאוריה... NOT!

בקיצור: הסמל הוא באמת לא תמיד סימן להנאה, אבל לא במקרה הזה.

מילים כדורבנות!

ובכלל, יופי של בחירה אירופאית עשית. אומנם מעולם לא היתה בבעלותי אחת, אבל ממה שהצלחתי להבין, הבעיה הגדולה עם סאאב היא השירות הגרוע של היבואן. אם מצאת מוסך טוב לטפל בה, כנראה שבאמת זכית ברכב מיוחד ומעניין.

אומנם לא נהגתי ב-146ti, אבל נהגתי ב-145 1.6 ידנית.

ונהגתי בפיאט בראבו 1.4 ידנית.

ויותר התחברתי לפיאט. אז אני לא יודע...

אולי זה היה המצב הספציפי של הרכבים עליהם נהגתי, אבל לא יצאתי עם טעם טוב מהאלפא.

166 עם המנוע שלך? לא נתקלתי עדיין. אפשר קישור לאחת (אפילו מחו"ל)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

145 1.6 גם אני נהגתי. עזוב, חוץ מהעיצוב הדומה, אין ממש קשר בין שתי המכוניות.

145 1.6 זה רכב מבאס שלעצמי לא הייתי קונה.

לגבי ה-166 - בדוק פה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5413 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...