Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המערכת החדשה שלי!

שימו לב! השרשור הזה בן 5556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אייל,

יכול להיות, בגלל זה אני לא שולל את הרמקולים, במצבם כרגע די התאכזבתי,

אשמח לשמוע לאחר תיקונים ולהיוכח שטעיתי.

אלי

מבטיח לך שטעית.

חכה לצביקה שיחזור.

בנוסף אל תשכח שזה סט אמצעי ויחסית זול ולמחירו אני מבטיח לך שאם תשמע אותו במיטבו, מכוון ומגובה בהגברה מתאימה תעמוד על טעותך השיפוטית. בתוך מספר חודשים יצא לשווקים סט הרפרנס היקר ביותר של היצרן שיעמוד באותו קנה עם מגבר ה-Desiderio וה-Prestigio Class A.

בנוסף יש כמה סטים כאלה (סדרה S) מכוונים היטב אשר מסתובבים בארץ, וגם האוטו שלי בדרך...

חתימתי לא עמדה בקו אחד עם כללי הפורום ולכן נערכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך ת'רד שמטרתו הייתה להציג לחברי הפורום את הרכיבים החדשים של דניאל מיכאלי הפך לשוק!?

למה אי אפשר להשתתף בשימחתו של בן אדם!?

למה צריך להשמיץ אנשים וציוד אודיו כזה או אחר!?

למה צריך לחשוב שיש מזימות בין פותח הת'רד ליבואן של סינפוני!? זה הרי עניינם בלבד אם הם באמת שותים קפה ביחד או לא!!!

אני אישית מרגיש מאוד לא טוב עם מה שקרה בת'רד הזה. למען האמת, אני מפחד שכאשר אני אשדרג אצלי משהו במערכת אז במקום פירגון אני אזכה להאשמות והשמצות כאלה או אחרות.

בכל אופן, חברים, בואו נפסיק לנגוח אחד בשני ונתחיל לפרגן יותר גם אם הציוד של דניאל הוא פחות טוב ממה שהיה קודם, מה שחשוב שהוא מרוצה יותר ממה שהיה עם המערכת הקודמת!

אלכס.

נ.ב.

לפני שמישהו יחשוב שאני גם "שותה קפה עם מישהו", אז אני לא מכיר את שניהם והקשר היחידי שיש לי עם דניאל מיכאלי ויבואן סינפוני הוא בכך שיצרתי איתם קשר (מקווה שזה חוקי :wink:) לפני זמן מסוים בקשר לציוד שהם מוכרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב.

לפני שמישהו יחשוב שאני גם אני "שותה קפה עם מישהו", אז אני לא מכיר את שניהם והקשר היחידי שיש לי עם דניאל מיכאלי ויבואן סינפוני הוא בכך שיצרתי איתם קשר (מקווה שזה חוקי :wink:) לפני זמן מסוים בקשר לציוד שהם מוכרים.

אז אתה גם מקושר:wink:

+1 לאלכס.

דניאל,תתחדש! לא משנה כמה עלתה המערכת קודמת שלך או כמה עולה הנוחכית,התוצאה סופית קובעת! אם אתה מרוצה,אז הסט אפ החדש טוב יותר.

זה לא תחרות של מותגים,ולא צריך להיות מומחה לאודיו לרכב,כדי להבין שהסט אפ הנ"ל נשמע טוב יותר מאחר או להפך. הרי כל אחד והאוזן שלו,כל אחד והטעם שלו.

ECLIPSE 7200 MK II

AUDISON VRX 4.300CS @ BRAX MATRIX 6.1PP,BRAX MATRIX 1.1

CELESTRA FA2150X @ IMAGE DINAMICS IDMAX 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חברים שלא הצלחתם להרפות ולמשוך את זה שוב לפן האישי.

דניאל תתחדש על המערכת, רכיבים מעולים ובשורה התחתונה מה שחשוב זה איך האוזן שלך מקבלת את זה ולא של אף אחד אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...