Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלת ווילי (טכני)

omertllf
שימו לב! השרשור הזה בן 7416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות הגעת השדון והערתו של הפ. לגבי "איך עובד מחזיר שמן ימני..."

אני מעלה את השאלה הבאה.

ווילי ארוך טווח וזמן (כמו בסרטוני פליצר), איך מגיע שמן :?:

גירסא אחת טוענת כי הם מוסיפים משאבה נוספת בחלקו האחורי של אגן השמן(שבעת הווילי הוא תחתון...)

גירסא שניה טוענת כי גם כאשר המנוע בזוית של 90 מעלות כלפי מעלה, מפלס וכמות השמן עדיין לא משתנים ולכן המשאבה (שיושבת בפנים, להיפך ממשאבת המים) עדיין מזרימה את השמן...

מישהו?

"Confutatis maledictis

Flammis acribus addictis,

Voca me cum benedictis"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, מרוב סרטונים, יש הרבה אמריקקיים טיפשים שלא מתייחסים בכלל לנושא ומשאירים את המנוע סטנדרט לגמרי (ושיזדיין המנוע) - אם איך שהם מתייחסים לאופנועים שלהם, אני לא אתפלא אם הפם בכלל לא מודעים לנושא השימון של המנוע בזמן וויליס..

אלו המקצועניים (שמשתתפים בתחרויות) דואגים שהמנוע יהיה כשיר לאורך זמן ומוסיפים (מלבד ראדיאטור מוגדל או נוסף) גם משאבת שמן נוספת.

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, מרוב סרטונים, יש הרבה אמריקקיים טיפשים שלא מתייחסים בכלל לנושא ומשאירים את המנוע סטנדרט לגמרי (ושיזדיין המנוע) - אם איך שהם מתייחסים לאופנועים שלהם, אני לא אתפלא אם הפם בכלל לא מודעים לנושא השימון של המנוע בזמן וויליס..

בוקר טוב

ומי אמר שהאופנוע שלהם? 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שאפחד (או כמעט אפחד) לא עושה שום דבר במיוחד...

יתרה על כן, אני מאלו שרוצים להאמין שהמשאבה תצליח לעשות

את שלה גם בצורה הזו.

אף פעם לא הקדשתי לזה יותר מדי מחשבה... אולי בגלל שאני לא יודע

לעשות ווילי ארוך... :oops:

בוקר טוב לכולם.

(אגב... צפויה שבת נהדרת לרכיבה...)

:evilbat: ...השדון

------------------

May the Force be with you...always

------------------

כשאני אמות, אני רוצה למות כמו סבתא שלי, בשלווה, תוך כדי שינה. לא בצרחות, כמו הנוסעים באוטו שלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פליצר (של הסרטים) שלח לא מזמן מייל לחבר'ה של הפעלולים ושאל אותם את השאלה הזאת.

התשובה שהוא קיבל היתה משהו בסגנון של "מי שם זין?"

8)

ואללה ? :lol:

בדיוק כמו שחשבתי...

אם אנשים הולכים להשתעשע בוויליז של 90 מעלות במגרש החנייה ליד הבית ולא טורחים אפילו לפרק פלסטיקה לפני, אז מה הפלא ?

הכרובלוג

מחירון אופנועים

מנהל תחום אופנועי הכביש בקבוצת "עופר-אבניר" - המותגים: Suzuki, Aprilia, Moto Guzzi, Husqvarna

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

8)

ואללה ? :lol:

בדיוק כמו שחשבתי...

אם אנשים הולכים להשתעשע בוויליז של 90 מעלות במגרש החנייה ליד הבית ולא טורחים אפילו לפרק פלסטיקה לפני, אז מה הפלא ?

אין שכל, אין דאגות...

כמו שמוכיח הסרטון עם הדביל שהרים גלגל ונכנס במכונית מאחור ללא כל ציוד מגן.

התמונות מבית החולים אחר כך פשוט מעוררות השתאות על כמה בן אדם יכול באמת להיות חסר מוח לחלוטין.

When a world of oppertunities comes knocking at your door,

Make sure you know where is the rear exit.

There's no place like 127.0.0.1

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוספת משאבת שמן אחורית היתה מעלה את האינרציה התיפעולית למעלה ווילי אז הם היו מוסיפים 2 :shock:

בסופו של דבר, יש לנו ארץ קטנה - אי אפשר לטעות בגדול.

דני פרמוצ'נקו - דבריו הוצאו מהקשרם (י.ב.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעלה את השאלה הבאה.

גירסא אחת טוענת כי הם מוסיפים משאבה נוספת בחלקו האחורי של אגן השמן(שבעת הווילי הוא תחתון...)

גירסא שניה טוענת כי גם כאשר המנוע בזוית של 90 מעלות כלפי מעלה, מפלס וכמות השמן עדיין לא משתנים ולכן המשאבה (שיושבת בפנים, להיפך ממשאבת המים) עדיין מזרימה את השמן...

מישהו?

לפי מה שהבנתי זה שלא מגיע שמן.

מה שמזכיר לי שבאחת הפעמים בחיפה הגיע בחור שהיה לו פעם BIG שהסביר למה אין לו יותר BIG (הילוך שלישי בווילי).

לשעבר DR BIG בתפוז.

לשעבר מכונאי אצל יורם (הבן ז*נה) במוסך נוע (אל) תנוע.

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעלה את השאלה הבאה.

מישהו?

מה שמזכיר לי שבאחת הפעמים בחיפה הגיע בחור שהיה לו פעם BIG שהסביר למה אין לו יותר BIG (הילוך שלישי בווילי).

לשעבר DR BIG בתפוז.

מצד אחד אני יכול להגיד לך שיורם מנוע תנוע מכונאי טוב (כמעת כמוני)

מצד שני כל פעם שאתה בא אליו ורוצה לברר מחיר של משהו מסויים תישאל אותו את השאלה הכי חשובה "תגיד יורם אתה רעב???" אם הוא אומר שכן תגיד לו יפה שלום ותחזור יותר מאוחר בתקווה שהוא אכל משהו ואם עדיין לא היסתדרתה איתו תילך למאיר רוזנר בנהריה הוא לא פחות טוב מיורם, שיש לו חלקים משומשים או חילופיים במצב טוב הוא ישתמש בהם והמחיר שלו יותר זול ב1000% מיורם מ אל תנוע של ה"רזה".

מה גם שאם אי פעם תנסה להכניס אליו כלים של פולריס או 50 סמק הוא יסלק אותך מהחנות.

למזלי אני נוהג על 350dr/gs500/600f/gpz500 והוא מוכן לתפל לי בהם רק שאני לא יתן לו לגעת בהם אפילו אם הירח יפול עלי . רק מאיר רוזנר. זול איכותי ולא שוחט!

סוחר זה לא קללה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעלה את השאלה הבאה.

מישהו?

לשעבר DR BIG בתפוז.

מצד אחד אני יכול להגיד לך שיורם מנוע תנוע מכונאי טוב (כמעת כמוני)

מצד שני כל פעם שאתה בא אליו ורוצה לברר מחיר של משהו מסויים תישאל אותו את השאלה הכי חשובה "תגיד יורם אתה רעב???" אם הוא אומר שכן תגיד לו יפה שלום ותחזור יותר מאוחר בתקווה שהוא אכל משהו ואם עדיין לא היסתדרתה איתו תילך למאיר רוזנר בנהריה הוא לא פחות טוב מיורם, שיש לו חלקים משומשים או חילופיים במצב טוב הוא ישתמש בהם והמחיר שלו יותר זול ב1000% מיורם מ אל תנוע של ה"רזה".

מה גם שאם אי פעם תנסה להכניס אליו כלים של פולריס או 50 סמק הוא יסלק אותך מהחנות.

למזלי אני נוהג על 350dr/gs500/600f/gpz500 והוא מוכן לתפל לי בהם רק שאני לא יתן לו לגעת בהם אפילו אם הירח יפול עלי . רק מאיר רוזנר. זול איכותי ולא שוחט!

"Confutatis maledictis

Voca me cum benedictis"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[מצד אחד אני יכול להגיד לך שיורם מנוע תנוע מכונאי טוב (כמעת כמוני)

אבל אם כבר הועלת הבעיה, אז הבעיתיות אצל יורם הוא לא שהוא לא מכונאי טוב.

הלוואי והרבה היו יכולים לעבוד כמו שהוא עובד.

הבעיה היא שהוא לא עובד...

לא יודע איך הוא מחזיק את העסק שלו עדיין רץ אבל הבן אדם פשוט לא עובד.

לאחד מחברי יש בעיה שכבר משפטית איתו ולפי מה שהבנתי הוא לא הראשון ולא היחידי...

הכל עובר בחיים.

גם החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[מצד אחד אני יכול להגיד לך שיורם מנוע תנוע מכונאי טוב (כמעת כמוני)

אבל אם כבר הועלת הבעיה, אז הבעיתיות אצל יורם הוא לא שהוא לא מכונאי טוב.

הלוואי והרבה היו יכולים לעבוד כמו שהוא עובד.

הבעיה היא שהוא לא עובד...

לא יודע איך הוא מחזיק את העסק שלו עדיין רץ אבל הבן אדם פשוט לא עובד.

לאחד מחברי יש בעיה שכבר משפטית איתו ולפי מה שהבנתי הוא לא הראשון ולא היחידי...

עזוב אותך ממלחמות כרגע.

אם אתה רוצה- פתח לזה שרשור ספציפי.

תודה

"Confutatis maledictis

Voca me cum benedictis"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

8)

התשובה היא

urban myth made by people with shitty excuses why they dont wheelie

יחי אדוננו מורנו ורבינו מלך המשיח לעולם ועד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית גמרתי קראנק במנוע של DR350 בגלל וויליס' למרחק של מעל קילומטר.

לאחר כקילומטר חוסר השמן נתן את אותותיו ופשוט האופנוע היה יורד ולא משנה כמה משכתי אותו וניסיתי למשוך עוד כמה מטרים.

אבל אז שוב הייתי מצליח להעלות אותו ושוב לא יותר מקילומטר....

בשביל זה יש את אופנועי השתי פעימות...דלק ביחד עם שמן ..אין בעיה.

האופנוע הבא שלי היה KTM360 בלי דאגות של שמן שלא יגיע למנוע... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...