Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מברגה שתגרום לי להרגיש כמו גבר

Pavi
שימו לב! השרשור הזה בן 5255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

1. כבר כתבנו לא מעט פעמים שהבוש הירוקות לא מתקרבות אפילו לכחולות, אלא אמורות לתת תשובה זולה (יחסית) לסיניות למיניהן.

המברגות שקנינו היו נוחות, קלות,עם קלאצ' טוב.

מבחינת שימוש-יותר טובות מהסיניות.

אבל תסכים איתי, כי לקוח קונה BOSCH ומצפה לאיכות מינימלית.

המוצר צריך לעמוד ברמה מסויימת.

אותי לא מעניין שזה נועד להתחרות בייצור סיני זול,

כל המברגות הירוקות שקניתי סבלו מבעייה של סוללות.

2. גם לירוקה יש אחריות שנה. אם הסוללה נדפקה, הפעל את האחריות.

הפעלנו אחריות על 2 מברגות, אבל אחרי שזה קורה שוב, כבר אין כח וזמן להתעסק בזה.

אני חייב לציין לטובה את השירות של לדיקו.

הם הבינו שאנו זקוקים למברגה תקינה, והירוקה לא מצליחה למלא את ייעודה,

אז הם חידשו לנו מברגה אחרת (כחולה 10.8 ION) ללא תשלום (כבר אחרי שפגה האחריות).

ונתנו לנו מטען חדש במקום הישן שספג גשם.

'

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בעבודה עם עץ אורן ממש לא חובה לעשות חור מוביל לפני. ברור שזה עושה את העבודה קלה יותר, אבל אם מדובר על כמה מאות חורים, זה די מציק.

1. כבר כתבנו לא מעט פעמים שהבוש הירוקות לא מתקרבות אפילו לכחולות, אלא אמורות לתת תשובה זולה (יחסית) לסיניות למיניהן.

2. גם לירוקה יש אחריות שנה. אם הסוללה נדפקה, הפעל את האחריות.

לגבי האורן , אני לא יודע מה מבדיל אותו משאר העצים , אני מניח שהוא פחות נוטה להסדק...בין כו וכו , לא אמרתי שחייבים.

אני חושב שזה שווה את זה ומשתדל תמיד לעשות חורים מקדימים ( גם אם מדובר על הרבה כאלו ).

התייחסתי בעיקר לכך שגם בוש ירוקה 9.6V פשוטה , מכניסה גם ברגי 10/6 בעץ קשה ללא בעיה במידה ועושים חור מקדים עם מקדח 3מ"מ.

במטרה להסביר לאנשים שלא צריך מברגת אימפקט אדירה אם פעם ב... הם יצטרכו להכניס ברגים גדולים בעץ מלא.

אני עובד בעבודות מאומצות עם מקיטה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לשירשור,

אני מעוניין לרכוש מברגה לבית עד 400 ש"ח לשימושים סבירים (לא תעבוד יום יום).חשבתי על ה BOSCH 12V מהסדרה הירוקה. יש המלצה לחנות בת"א עם מחירים סבירים שניתן לגשת ולהתרשם במקום פיזית מהכלים.

תודה

יוסי

שום צבא שבעולם לא יעצור אותי מלעשות פרצלציה מהפרצוף של הקונצרטינה הזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 11 חודשים מאוחר יותר...

הרשיתי לעצמי להקפיץ שכן טרם חלפה שנה.

אבי זקוק למברגה לצורך סגירת ברגים ואומים בכסאות גלגלים, מיטות אישפוז ושאר ציוד נכים שלא נדע.

כרגע הוא עובד עם סט ראצ'ט סיגנט שעושה את העבודה יפה מאוד, אבל נראה לי שאפשר יהיה לחסוך המון זמן עם מברגה שתעשה את העבודה.

הסגירה היא לא נגד התנגדות משמעותית, אבל נדרש כוח, ונראה לי שעבודה עם מברגת אימפקט תהיה נוחה בהרבה.

חשבתי על Makita 6903VD, שהיא גם אימפקט, וגם קטנה מספיק בשביל לא לעייף את הידיים. נראה לכם שהיא תתאים למשימה?

כמו כן, האם יהיה צורך בבוקסות אימפקט, או שלסוג העבודה הזה שלא דורש הידוק יוצא דופן אין צורך בבוקסות מיוחדות. אילו מתאמים נדרשים כדי לחבר את הבוקסות?

ובקשה אחרונה, Pavi, תעלה בבקשה תמונה של שיער החזה העבות שצימחת.

תודה,

ליעד

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב יותר בכיוון של :

GDR 10.8VLI Bosch

יותר קלה, יותר קטנה, מעט פחות חזקה ועדיין הרבה יותר חזקה ממה שהוא צריך

מעט יותר איטית ועדיין הרבה יותר מהירה ממה שהוא צריך,

סוללות ליטיום שמחזיקות לא מעט, ושומרות על כח עבודה רצוף לאורך כל זמן העבודה

בקיצור מברגה מעולה לסוג העבודה הזה.

בקשר לבוקסות אימפקט זה לא חובה, אבל תמיד עדיף, למרות שלסוג העבודה הזה,

הכח שמופעל הוא מאוד קטן אני לא מאמין שתהיה בעיה עם בוקסה רגילה מיצרן איכותי,

לדוגמא סיגנט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1 על הליטיום של בוש.

לדיוולט יש מברגות מצויינות. בעבודה יש לי זוג. שעושות עבודות קשות יום יום.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משווקים RYOBI בארץ?

אחרי עבודה עם דיוולט 18V שנפלה לי לתוך שלולית, רצתי להום דיפו וקניתי ריובי 18V עם 2 סוללות ליטיום מהסדרה הכי טובה שלהם, זה הגיע כסט עם מסור שעובד על אותן סוללות ומטען מהיר שמטעין את הסוללות ב25 דקות ממצב של מוות.

ברמת העיקרון אני אוהב את כלי העבודה שלי והריובי שלי לא איכזבה אותי אפילו פעם אחת, מבחינת משקל היא טובה יותר מהדיוולט ויש לה מרכוז טוב יותר מה שמעייף את היד פחות, היא עלתה לי חצי מהדיוולט ושישית מהמחיר של מה שבאמת רציתי לקנות - הילטי

אחרי איזה חודשיים של שימוש יומיומי הייתי בהום דיפו שוב ורכשתי רדיו שעובד על הסוללה של המברגה עם כניסה לנגן חיצוני.

אני אומר לכם הדבר הכי טוב שקניתי ב19.90, שומעים טוב וחזק מאוד, והרדיו עובד כ25 שעות בין טעינה לטעינה.

הופתעתי לטובה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מבצע בארה"ב 100 דולר על אימפקט של BOSCH 12V (בחבילה אתה מקבל גם 2 סוללות).

http://www.amazon.com/gp/product/B0002VAFUC/?tag=toolguyd-20

רק צריך למצוא איך להביא את זה לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה איך? במזוודה!

מה לגבי זו? נראית נוחה יותר לעבודה ובאה עם ליתיום יון, שזה יעני יותר מרשים את הכלבות ויש לה חותמת כשרות של בד"ץ מר"ן שמר.

http://www.amazon.com/dp/B001C4AQVG

איזה מתאמים אני צריך לקנות בשביל להרכיב בוקסות רבע ושלוש שמיניות?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף לקנות בוקסה למברגה שמגיע עם חיבור לביט (לא מצאתי תמונה מדוייקת אבל זה די דומה)

1492791.jpg

מאוד נוח במקרים שצריך החלפות תכופות, זה מתחבר ישירות למברגה

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם בטוחים שאימפקט מתאימה? אני חושב שעדיף מברגה עם קלאצ' מתכוונן. כי האימפקט מצויינת אבל קצת אגרסיבית למי שלא מיומן . הבוש ליתיום גם מעולה כי היא קלה מאוד לאחיזה (לא שוקלת הרבה) וגם קטנה בגודל הפיסי.

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...