Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מברגה שתגרום לי להרגיש כמו גבר

Pavi
שימו לב! השרשור הזה בן 5255 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אכן מבצע משתלם ביותר.

אני רוצה רק להבהיר על מה ששאלת - קידוח בעץ - אם אתה הולך להרכיב דקים על דקים בעובי ס"מים רבים כמו שמר - תצתרך אימפקט , אם אתה רוצה להעביר פעם בשבוע בורג דרך פלטה 5 ס"מ - מברגה רגילה (איכותית) תתמודד עם זה בלי שום בעיה.

בכ"א - המבצע נראה לי לעניין לגמרי , גם הסט של ה4.8V נראה מצוין לעבודות עדינות.

אני רואה שהתמחורים של בוש השתפרו פלאים.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה רבה על העצות - חבילת הבוש הוזמנה. אני כבר מתחיל לראות ניצנים של שיער על החזה.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי , אבל אלה שטויות.

הכלים של בוש, כולל המברגה, עובדים קשה מאוד אצל בעלי מקצוע מכל התחומים, אז לבוא ולקרוא להם זבל בגלל שהמברגה שלך שבקה חיים - זה לא רציני.

כולל במקומות רציניים יותר מאשר "אלי שיפצוצים" ו"בוב-ספוג הבנאי", כמו מוסדות ממשלה וחילות מסויימים.

המברגות של יונדאי הן צעצועים מצחיקים. אחרי שחיסלתי 3 מהן תוך חודשים ספורים, פתחתי שתיים כדי לראות איפה הבעייה.

קניתי בחטאיי אחת כזו של יונדאי. כשהיא על פול כח, אין לה מספיק מומנט כדי לסגור את הפוטר האוטומטי הדוק על הביט, כך שהשרמוטה נפתחת באמתע העבודה. זו כבר בעיית בטיחות.

1. יש לדבר הזה מנוע של מכונית צעצוע, מה שלא מאפשר מומנט נורמלי.

כמו שאמרתי.

2. הסוללות הן Nicd, מה שמבטיח חיסול מהיר יחסית (אפקט זיכרון וכו'). לא סתם הסוללות הללו יצאו משימוש איפה שבאמת צריך סוללות טובות - טלפונים סלולריים. בהתאם, זמן העבודה שלהן קצר וגם זמן הטעינה ארוך.

מסכים לחלוטין.

3. החיבורים בין התאים בסוללה נעשים בצורה רשלנית (וחסכנית), מה שמבטיח נתק בסוללה לעיתים קרובות מאוד.

לא בדקתי, אך אני משוכנע שאתה צודק.

בקיצור - זה אולי טוב לשימוש פעם בכמה שבועות, לא זה לא! אבל ברגע שאתה באמת מתחיל לעבוד - המברגה מתה.

אם באמת בא להשקיע, אז המברגה האחות, ללא אימפקט - עשוייה להתאים, וזאת כיוון שיש לה קלאץ' שמאפשר גם התעסקות עם הברגות עדינות.

מה שכבודו האדמו"ר שמר שכח לציין, זה שה"מברגה האחות" מגיעה ללא פוטר אלא רק עם כניסה לביטים. לא שזו בעייה רבתי, ניתן להשיג מקדחים עם ראש ביט בכל חנות כלי עבודה, וגם פוטר אוטומטי קטן וחמוד עם קנה של ביט שמתלבש יופי על הכניסה במברגה.

רק לידיעה.

כל העניין הוא אלמנט הדפיקה.

קנית יונדאי? = נדפקת.

הערות נוספות בנושא, כאן, הודעה מספר 99.:arrow:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי , אבל אלה שטויות.

הכלים של בוש, כולל המברגה, עובדים קשה מאוד אצל בעלי מקצוע מכל התחומים, אז לבוא ולקרוא להם זבל בגלל שהמברגה שלך שבקה חיים - זה לא רציני.

המברגות של יונדאי הן צעצועים מצחיקים. אחרי שחיסלתי 3 מהן תוך חודשים ספורים, פתחתי שתיים כדי לראות איפה הבעייה.

1. יש לדבר הזה מנוע של מכונית צעצוע, מה שלא מאפשר מומנט נורמלי.

2. הסוללות הן Nicd, מה שמבטיח חיסול מהיר יחסית (אפקט זיכרון וכו'). לא סתם הסוללות הללו יצאו משימוש איפה שבאמת צריך סוללות טובות - טלפונים סלולריים. בהתאם, זמן העבודה שלהן קצר וגם זמן הטעינה ארוך.

3. החיבורים בין התאים בסוללה נעשים בצורה רשלנית (וחסכנית), מה שמבטיח נתק בסוללה לעיתים קרובות מאוד.

כפי שנאמר, איש איש באמונתו יחיה ...

הכרתי כמה וכמה אנשים שהיו להן מברגות בוש חדשות יחסית, כולם, ללא יוצא מן הכלל לא היו מרוצים.

יש לי חבר שעוסק בתיקונים. כל שנה בערך הוא היה מחליף את המברגה שלו (בוש, מיותר לציין). לפני שנתיים בערך "שידכתי" לו חבר שמוכר מקיטה.

הוא קנה איזו מקיטה עם שני הילוכים 24 מצבי קלטצ', ומצב שהוא "כמו אימפקט", שתי בטריות ליטיום וקיבל סט מקדחים של מקיטה. המחיר? 1200 ש"ח למזומן כולל מע"מ.

בהילוך כוח שלה היא מכיעה ל 60ניוטון מטר וזה הנתון הכי גבוה שראינו למברגה שהיא לא אמפקט.

המברגה נפלה לו מהידיים עשות פעמים, נפלה לו מהאוטו תוך כדי נסיעה, שוכבת בשמש כל היום, נישפך עליה מיץ, קפה ועוד, כל חבר שצריך מברגה פונה אליו. אני לא חושב שיש יום שהיא לא עובדת לפחות כמה שעות.

לדעתי זו המברגה האחרונה שהוא ייקנה.

למה אני מספר את הסיפור הזה?

כי אני קניתי את הבוש שלי ב 800+ ש"ח, הסידרה הכחולה עם שתי בטריות ליטיום. אין לה גיר.

רוב היום היא שוכבת לה בארגז שלה ומתפנקת לה.

הייתי מוסיף עוד 400 ש"ח והייתי קונה מברגה שתחזיק לי 10 שנים.

כמו כן, יש לי דיסק של בוש, 4.5" עם בקרת מהירות אלקטרונית.

אם משווים אותו למתחרים, במיוחד בגזרת המחירים שמתקרבים ל1000 ש"ח רואים עד כמה הוא לא איכותי. ובמחירים הללו אפשר למצא כלים של היטאצ'י, מקיטה, דה-ואלט וכו'...

עוד? יש לי ג'יג-סוו (ג'טסון), גם של בוש, עליו אין לי תלונות כל כך, כי הוא ניקנה ב 50 ש"ח בערך. אבל אם הייתי משלם עליו את ה 400+ שהוא היה עלה הייתי מאוד מאוכזב.

למה קניתי כל כך הרבה "בוש"? כי זה מה שהיה לי ליד הבית, ולא היה לי כוח לחפש בת"א....

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו, אחלה מבצע!

ככה אני נראה עכשיו: :brickwall:

(אחד שקנה יונדאי בתזמון לא מוצלח)

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוסיף הערה לגבי עבודה עם עץ , במידה ויש אפשרות להשיג לעבודות הרציניות מברגה/מקדחה נוספת ,

בשימוש בחור מקדים -שלדעתי הכרחי בכל עבודה איכותית , ובוודאי שבכל אחת מאומצת- כל מברגה עם כוח ממוצע וללא אפשרות אימפקט תוכל להכניס ברגים לכל קונסטרוקציית עץ שתבנה כחובבן, ללא בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שנאמר, איש איש באמונתו יחיה ...

הכרתי כמה וכמה אנשים שהיו להן מברגות בוש חדשות יחסית, כולם, ללא יוצא מן הכלל לא היו מרוצים.

יש לי חבר שעוסק בתיקונים. כל שנה בערך הוא היה מחליף את המברגה שלו (בוש, מיותר לציין). לפני שנתיים בערך "שידכתי" לו חבר שמוכר מקיטה.

הוא קנה איזו מקיטה עם שני הילוכים 24 מצבי קלטצ', ומצב שהוא "כמו אימפקט", שתי בטריות ליטיום וקיבל סט מקדחים של מקיטה. המחיר? 1200 ש"ח למזומן כולל מע"מ.

בהילוך כוח שלה היא מכיעה ל 60ניוטון מטר וזה הנתון הכי גבוה שראינו למברגה שהיא לא אמפקט.

המברגה נפלה לו מהידיים עשות פעמים, נפלה לו מהאוטו תוך כדי נסיעה, שוכבת בשמש כל היום, נישפך עליה מיץ, קפה ועוד, כל חבר שצריך מברגה פונה אליו. אני לא חושב שיש יום שהיא לא עובדת לפחות כמה שעות.

לדעתי זו המברגה האחרונה שהוא ייקנה.

למה אני מספר את הסיפור הזה?

כי אני קניתי את הבוש שלי ב 800+ ש"ח, הסידרה הכחולה עם שתי בטריות ליטיום. אין לה גיר.

רוב היום היא שוכבת לה בארגז שלה ומתפנקת לה.

הייתי מוסיף עוד 400 ש"ח והייתי קונה מברגה שתחזיק לי 10 שנים.

כמו כן, יש לי דיסק של בוש, 4.5" עם בקרת מהירות אלקטרונית.

אם משווים אותו למתחרים, במיוחד בגזרת המחירים שמתקרבים ל1000 ש"ח רואים עד כמה הוא לא איכותי. ובמחירים הללו אפשר למצא כלים של היטאצ'י, מקיטה, דה-ואלט וכו'...

עוד? יש לי ג'יג-סוו (ג'טסון), גם של בוש, עליו אין לי תלונות כל כך, כי הוא ניקנה ב 50 ש"ח בערך. אבל אם הייתי משלם עליו את ה 400+ שהוא היה עלה הייתי מאוד מאוכזב.

למה קניתי כל כך הרבה "בוש"? כי זה מה שהיה לי ליד הבית, ולא היה לי כוח לחפש בת"א....

גילי

אפשר את הדגם הספציפי של המברגה?

כרגע כלום =[

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מברגה תגרום לך להרגיש גבר , אתה בבעיה.

הדגש הוא על האימפקט. כל העניין הוא אלמנט הדפיקה.

אמר שמר וסיים את הדיון....או שמא גמר את הדיון ?...

:lol:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילי

יש לך עוד אחד לרשימה,

לפני שנתיים קניתי 3 מברגות של BOSCH מדגם PSR960 ב-300 ש"ח (לא היה מה לקנות בתלושים לחג)

מברגה אחת לי , אחת לאחי הקטן, ואחת ניתנה במתנה לחבר.

לכל שלוש המברגות (ללא יוצא מהכלל) נדפקה הסוללה אחרי זמן קצר.

היא לא מחזיקה את עצמה טעונה, כלומר נפרקת עצמאית,

ואם כבר מטעינים אותה אז היא מחזיקה מעט מאוד זמן.

הסוללה עולה כמעט כמו המברגה.

אחת הקניות הכי גרועות שעשיתי.

לעומת זאת המברגה הקטנה שלהם 10.8V (סוללת ליתיום),

מחזיקה כבר כשנתיים וקצת בעבודה מאומצת בעסק.

:

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה אני נראה עכשיו: :brickwall:

(אחד שקנה יונדאי בתזמון לא מוצלח)

למה, ראית פעם תזמון כן מוצלח לקניית יונדאי?

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוסיף הערה לגבי עבודה עם עץ , במידה ויש אפשרות להשיג לעבודות הרציניות מברגה/מקדחה נוספת ,

בשימוש בחור מקדים -שלדעתי הכרחי בכל עבודה איכותית , ובוודאי שבכל אחת מאומצת- כל מברגה עם כוח ממוצע וללא אפשרות אימפקט תוכל להכניס ברגים לכל קונסטרוקציית עץ שתבנה כחובבן, ללא בעיה.

בעבודה עם עץ אורן ממש לא חובה לעשות חור מוביל לפני. ברור שזה עושה את העבודה קלה יותר, אבל אם מדובר על כמה מאות חורים, זה די מציק.

יש לך עוד אחד לרשימה,

לפני שנתיים קניתי 3 מברגות של BOSCH מדגם PSR960 ב-300 ש"ח (לא היה מה לקנות בתלושים לחג)

מברגה אחת לי , אחת לאחי הקטן, ואחת ניתנה במתנה לחבר.

לכל שלוש המברגות (ללא יוצא מהכלל) נדפקה הסוללה אחרי זמן קצר.

היא לא מחזיקה את עצמה טעונה, כלומר נפרקת עצמאית,

ואם כבר מטעינים אותה אז היא מחזיקה מעט מאוד זמן.

הסוללה עולה כמעט כמו המברגה.

אחת הקניות הכי גרועות שעשיתי.

:

1. כבר כתבנו לא מעט פעמים שהבוש הירוקות לא מתקרבות אפילו לכחולות, אלא אמורות לתת תשובה זולה (יחסית) לסיניות למיניהן.

2. גם לירוקה יש אחריות שנה. אם הסוללה נדפקה, הפעל את האחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...