Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הלך לי אחד הרמקולים באוטו-מה לעשות?

naty19
שימו לב! השרשור הזה בן 7420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום סיימתי להתקין את המערכת ברכבי הכוללת:

1.רדיו-טייפ+צ'יינגר של קנווד

2.קומפוננט קדמי של PHD חמש ורבע אינ'ץ

3.רמקולים אחוריים של פלאנט אוודיו 6\9

4.סאבוופר פלאנט אוודיו

5.מגבר לייטנינג אוודיו B2.300.4

המגבר עובד על הקומפוננט הקדמי ועל הסאב והרמקולים האחוריים על הרדיו טייפ.

הקומפוננט הקדמי היה מותקן עד היום מקדימה על הרדיו טייפ בלבד בלי מגבר והרגשתי שהוא לא מתפקד טוב,וכעת שפירקתי את הדלת על מנת לחברו למגבר שמתי לב שישנה עליו רטיבות והוא מתפקד ממש ממש חלש ולא טוב...בקיצור נהרס הרמקול.

האם אפשרי לרכוש רקמול יחיד או להפנות אותי ליבואנים של חברה זו אם קיימים כאלה על מנת שאני ימצא פיתרון. ודבר נוסף-ממה יכולה להיגרם הרטיבות על הרמקול?

תודה מראש לכל העונים,נתי.

106GTI-גם יפה וגם אופה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תבדוק את הגומיות של הדלתות, כדי שהדבר לא יחזור על עצמו.

לפעמים לא צריך מים זורמים בשביל להרוס רמקול, מספיק לפתוח את הדלתות ביום קריר. (לחבר שלי זה קרה. היינו בפיקניק אז פתחנו דלתות בשביל לשמוע מוזיקה ואחרי כחצי שעה נהרס אחד הרמקולים).

דבר נוסף, לא יודע איזה רכב יש לך, אבל לי יש אופל אסטרה והיא לא מתמודדת טוב עם לחות. אחרי גשם חזק וממושך, האוטו לא דולף, אבל יש בפנים הרבה לחות. השארתי דיסק בדלת והוא היה מכוסה באדים. למזלי הרמקולים בסדר ולא מזייפים.

אם למישהו יש עצה, כדי למנוע לחות ברכב תגידו בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-לאחר התקנת רדיו-דיסק ברכבה של בת זוגי היקרה גילינו שאחד הרמקולים שפיארו את מדפה האחורי של הקליאו שלה לא תקין...

ונשאלת השאלה - מה הסבירות להשיג רמקול כזה? איפה שווה לחפש?

(ואין הכוונה פה היא לדקויות של סאונד, אלא סתם לשמיעה סבירה של סטריאו באוטו)

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון - לגבי הבודד, אולי במעבדות או כל מיני חנויות שעוסקות בסטריאו לרכב ונשארו להם ספרים. מתוך זוג אני לא מאמין שימכרו אחד בודד אפילו ממשומשים.

מה שכן, אם אין כוונה לדקויות של סאונד אז אפשר לקנות היום זוג 6*9 ב 100 בלי המשלוח (אם אתה מאזור המרכז אז תציץ בנט אקטיב זוג של סופר-סאונד, הספק נמצא בסיטי טאוור ר"ג) ולהתקין אחד או אפילו את שניהם לצורך האיזון לפחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

-היא לא תשים לב בכל מקרה- :)

...אגב, אשמח ללינק אם יש לך....

רון.

-כשהחלפתי כבלים בבית היא הרגישה, אבל אצלה באוטו, עד שלא אמרתי לה שהיא שומעת מונו,זה לא הזיז לה..... לך תבין....-

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.netactive.co.il/product.php?item=1820&cat=172

http://www.netactive.co.il/product.php?item=1821&cat=172

http://www.netactive.co.il/product.php?item=2008&cat=172

תנסה את אלה...

כמו שאמרתי אם אתה קרוב לר"ג אתה יכול לוותר על המשלוח ולקחת את זה ישר מהספק בסיטי טאוור

יש גם את זה

http://www.netactive.co.il/product.php?item=2009&cat=172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...