Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלת אמינות - איך ב-א-מ-ת אתם בוחרים את הקסדות שלכם ?

כRובי
שימו לב! השרשור הזה בן 7416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוכב, רכב וירכב עם מה שנוח לו - לא מעניין אותו שמות מותגים וכו.

ממש לא תופס בעיני שקסדה X תגן עלי יותר מקסדה Y.

מצטער, ראיתי יותר מתאונת אופנוע אחת בחיי (כחובש).

ביום שרוכב מפנים את סיבות המוות ומבין שמטרת הקסדה היא שמירה מפני פגיעה פיזית של הגולגולת בחפץ אחר אבל הוא גם מבין שפגיעת ראש היא לא דבר כ"כ פשוט אלא מתפרס על שבר בסיס גולגולת, צליפת שוט, זעזוע מוח ועוד ועוד וכל אלו יקרו גם עם קסדה במליון ש"ח ....

לכן, קסדה היא קסדה היא קסדה - מה שנוח, זה מה שתופס אצלי.

וכמובן איכות "הרכבה" - שלא יתפרקו הריפודים וכו.

"Confutatis maledictis

Flammis acribus addictis,

Voca me cum benedictis"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רבי....שים לב שהחסה מדבר על קסדה איכותית..יענו...אחת שלא תתפרק (מישקף..ריפודים וכו')

לא הבנתי,גם אני דיברתי על קסדה איכותית.מחיר המחירון של הAGV כאשר נקנתה היה קרוב ל3000 ש"ח(וזה לא המחיר ששילמתי...)וזה בהחלט מעמיד אותה בליין של קסדות שאמורות להיות איכותיות...

אין כמו לגרף עלים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבי....שים לב שהחסה מדבר על קסדה איכותית..יענו...אחת שלא תתפרק (מישקף..ריפודים וכו')

לא הבנתי,גם אני דיברתי על קסדה איכותית.מחיר המחירון של הAGV כאשר נקנתה היה קרוב ל3000 ש"ח(וזה לא המחיר ששילמתי...)וזה בהחלט מעמיד אותה בליין של קסדות שאמורות להיות איכותיות...

גם מכוערת :mm_tongu:

"Confutatis maledictis

Flammis acribus addictis,

Voca me cum benedictis"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם החסה התכוון לקסדות שאמורות להיות..או קסדות שבאמת כאלה....

ד"א..מה שקרה לך..זה נפוץ בחברה הזו? ..או שזה פאק ביצור?

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TLLF...את נרגעת ומיד,כן?

ונשיא,"אמורות" להיות היה בציניות.

הAGV נחשבת לקסדה איכותית.שום דבר לא היה אמור להתפרק,להתפורר וכד'.

ולא נראה לי שזה פאק בייצור(למרות ששלמה כהן רוכב עם אותה קסדה והוא מאד מרוצה...).

המסקנה שלי היא שאני פשוט מעדיף לא לקחת את הצ'אנס עם קסדה של 3000 ש"ח.אולי היא אכן מאד איכותית...ואולי כמו הAGV היא מאד תאכזב.

לכן אני מעדיף לקנות קסדה שפחות תאכזב(ובנתיים המבחן לאורך טווח מראה שהיא ממש לא מאכזבת...)ואם היא כבר תתחיל להתפרק,פשוט לקנות חדשה או להחליף דברים שנשברו בלי יותר מדי יסורי מצפון...

אין כמו לגרף עלים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם שתי הקסדות בטוחות באותה מידה,

אני עדיין לא במצב של לשלם 2500 ש"ח על קסדה.

אם ההבדל הוא כמה מאות ש"ח, כמו 900 לעומת 1300 אולי אתלבט.

בהנחה שהמחיר מקובל, אבחר שילוב בין עיצוב לנוחות.

ז"א - אין מצב של עיצוב מדהים אבל לא נוח/לא מתאים,

אלא ממה שיושב טוב אבחר את העיצוב היפה.

------------------

מוות לזבובונים המתאבדים! :borg:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהשוואות שאני עשיתי - AGV לא יוצאת טוב מבחינת גימור והרכבה. (בהשוואה ל Arai ושואי).

ודרך אגב בנוגע לבטיחות - התקנים הם תקנים מינימליים ללא מתן ציון, כלומר העובדה ששתי קסדות עומדות בתקן לא אומרת שאין ביניהן אחת שטובה יותר (ובדרך כלל יש, לא תמיד בהתאמה למחיר).

ולידיעתכם - רוב יצרני הקסדות מתנגדים באדיקות לפרסום תוצאות מספריות של מבחני התקנים, שכן אז פתאום יתגלו הבדלים בין קסדות שהיום נתפסות כזהות מבחינה בטיחותית. :roll:

הפתרון היחיד לבעיה - מבחן קסדות עצמאי,

אז או שמישהו מנדב 20 קסדות מיצרנים שונים למבחן הרסני, או שצריך למצא אחד כזה במגזינים (ולמרות שרוב המגזינים בחו"ל מבצעים מבחנים כאלו מדי פעם, ממה שאני ראיתי הם נזהרים רק לפרסם את העמידה בתקנים ולא את התוצאות המספריות)

פייזר 1000:

2000-5000 סל"ד : :lol:

5000-7000 סל"ד : :hihi:

7000 - 12,000 סל"ד: :shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהשוואות שאני עשיתי - AGV לא יוצאת טוב מבחינת גימור והרכבה. (בהשוואה ל Arai ושואי).

מאד יכול להיות אבל זו ריזיקיה שאני לא יכול להרשות לעצמי...

אין כמו לגרף עלים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר! , נדמה היה לי שאמרת שקנית קסדה שמחיר המחירון שלה הוא 3000 ש"ח,

אם אני לא טועה נמכרו לאחרונה שואי XR900 (או RF, אני לא זוכר) באזור ה- 1500 ש"ח, וניתן למצוא באופנועית (מדי פעם) אראי (בסיסיות) במחיר דומה.

סה"כ אנחנו חוזרים לדילמה שכRובי העלה בהתחלה, האם אתה מוכן לשלם יותר עבור נוחות וגימור?

אצלי התשובה היא - כן, אבל עד גבול מסוים. אין לי ספק שכשאחליף את הקסדה הנוכחית (אראי קוואנטום בצביעת רפליקה דרך אגב) אני לא אהיה מוכן לשלם סכומים כגון אלו ששילמתי.

מצד שני, גם כשהלכתי אז לא הייתי מוכן לשלם, ובסוף קניתי ... :wink:

דרך אגב, עוד פירמה יפנית (שלא מיובאת לארץ) שבחול קיבלה מחמאות, ודגמיה עולים בערך חצי משתי הגדולות היא OGK - שווה לבדוק

פייזר 1000:

2000-5000 סל"ד : :lol:

5000-7000 סל"ד : :hihi:

7000 - 12,000 סל"ד: :shock2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רב הפורום כתב:

ציטוט:

מוזר! , נדמה היה לי שאמרת שקנית קסדה שמחיר המחירון שלה הוא 3000 ש"ח,

אם אני לא טועה נמכרו לאחרונה שואי XR900 (או RF, אני לא זוכר) באזור ה- 1500 ש"ח, וניתן למצוא באופנועית (מדי פעם) אראי (בסיסיות) במחיר דומה.

מה כל כך מוזר?לפני שנתיים זה היה מחיר המחירון שלה,כיום אני מאמין שאפשר למצוא אותה ב1500 ש"ח ואולי אפילו פחות...

ואני חושב שאני לפחות עניתי לשאלה של כרובי,קניית קסדה ב3000 ש"ח אינה ערובה לגימור ברמה גבוהה וקסדות נוחות אפשר למצוא גם בהרבה פחות מ3000 ש"ח.

אין כמו לגרף עלים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש שתי אראי שלא נקנו בזול בכלל.

ומה אגיד לכם ? אחרי שנתיים ויותר של שימוש יום יומי, אני גם האראי מאכזבות.

הן מתפרקות. הגימור - כמו הפס השחור שבתחתית, גומיית האיטום בפתח המשקף, הספויילר לסנטר - הם מתפרקים.

אז נכון, הקסדה הזו היא הקסדה הכי נוחה שאי פעם חבשתי (ויש לי שני דגמים RX7 ו- quantum) אבל בכל זאת - במחיר שהן עולות (והן יקרות גם בחו"ל) הייתי מצפה לרמת גימור טובה יותר.

אני בטוח לא אקנה אראי בפעם הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד דבר קטן. המחיר לא נגמר בקסדה. שימוש אינטנסיבי בקסדה מחייב החלפת משקף כל כמה חודשים. גם משקף איכותי ועמיד ישרט והראיה דרכו תיפגם. ל-"נולאן" שלי, שעלתה פחות ממחצית ממחיר האראי (אותה החליפה) משקף עולה.... 120 ש"ח... תדירות ההחלפה של המשקף זהה - איכותם דומה.

כמה בדיוק עולה משקף לאראי באופנועית?! אני זוכר הרבה הרבה יותר...

לי יש שתי אראי שלא נקנו בזול בכלל.

ומה אגיד לכם ? אחרי שנתיים ויותר של שימוש יום יומי, אני גם האראי מאכזבות.

הן מתפרקות. הגימור - כמו הפס השחור שבתחתית, גומיית האיטום בפתח המשקף, הספויילר לסנטר - הם מתפרקים.

אז נכון, הקסדה הזו היא הקסדה הכי נוחה שאי פעם חבשתי (ויש לי שני דגמים RX7 ו- quantum) אבל בכל זאת - במחיר שהן עולות (והן יקרות גם בחו"ל) הייתי מצפה לרמת גימור טובה יותר.

אני בטוח לא אקנה אראי בפעם הבאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המחיר, ואני יכול לתת לך דוגמאות לאוו דווקא מתחום הדו"ג אלא מתחום הטיולים והטיפוס

לגבי קסדות אני כבר 3.5 שנים נוסע עם נולן שעדיין לא התפרק בה דבר, עדיין נוחה, גילה לא ניכר עליה ואני מרוצה ממנה מאוד. יכול להיות שהעניין הוא די סובייקטיבי אך בגדול זו דעתי לא תמיד ההפרש בין המותגים השונים מצדיק את המחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה ששתי הקסדות עומדות באותם תקני בטיחות,

נוחות => מראה => מחיר.

כלומר: איזו מבין הקסדות שתהיה נוחה יותר ויפה יותר - אותה אני אקנה.

100 אחוז מהזמן שאני על האופנוע, הקסדה משמשת לי (אחרי הגנה וכל זה) פרצוף!

ויש לי (ולכולנו) פנים יפים - אז צריך לשמור על הרמה גם ברכיבה.

הראה לי את הקסדה שלך ואומר לך מי אתה.....אמרתי ונעלמתי לארוחת צהריים.

Ohlins steering damper, Zero Gravity dark smoke double bubble screen, dynojet Power commander 3 USB, TRS tri-oval Yoshimura carbon slip-on, yamaha factory seat cowl, Gregg's custom flashmounts, harris grips, ART CARBON tank protector,SS Galfer break lines YEC roller protectors, YEC exhaust hanger, earache barends, lp mini rear indicator, Pirelli Diablo corsa rear180 and front

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשאול, אם אנחנו מוכנים לרכב רכיבה ספורטיבית עם מותג סיני, זאת לא ממש שאלה הוגנת בקבוצה שרודפת אחרי מותגים.

כמה משתמשים במוטול כי זה מותג שמשווק חזק?

כמה קונים אראי כי כולם אומרים שזה הכי טוב?

הרבה.

בסופו של דבר, יש לנו ארץ קטנה - אי אפשר לטעות בגדול.

דני פרמוצ'נקו - דבריו הוצאו מהקשרם (י.ב.)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...