Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוציאים את הלמברטה מהחול בירושלים - יומן שיפוץ למברטה .

y9853
שימו לב! השרשור הזה בן 5095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 507
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני במקומך הייתי הולך על וורוד גברי!-רן

chile Red :inlove:

94114117um3.jpg

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין מתלבט:

TV-175.jpg

AF1%20004.jpg

Caz%202007%201.jpg

setofbits.jpg

איך עושים זאת נכון?

http://www.southofwatford.com/sx200.htm

בהצלחה-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח, מי שבאמת רוצה ליראות ווספות ולמברטות בכל מיני "מצבי צבירה" מוזמן לקנות כרטיס (חד כיווני?;)) לתאילנד.

מומלץ לחובבי הדו"ג הקטנים. ובכלל, למי שאוהב להנות מדברים שונים טיפה... ;)

גילי

image003.jpg

image001.jpg

image002.jpg

image004.jpg

image005.jpg

image006.jpg

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחח, מי שבאמת רוצה ליראות ווספות ולמברטות בכל מיני "מצבי צבירה" מוזמן לקנות כרטיס (חד כיווני?;)) לתאילנד.

גילי

יש מצב להחליף שם את הלמברטה ברולס??

אם כן, אני כבר מזמין כרטיס...

חוצמזה, היום עשיתי הזמנה גדולה למדי של חלקים מהאתר שנתת כאן בשרשור (scootRS).

החלקים שם זולים יחסית למה שניתן למצוא באיביי או באתרים אחרים, ואני מאוד מקווה שלא אתאכזב, מה גם ששילמתי להם, ויהיה לי עצוב לראות את כספי יורד לטימיון...

אלבום השיפוץ של הלמברטה שלי

יש עוד למברטה (עם סירה) העומדת מפורקת לחלוטין.

משפץ גם כרמל דוכס בפיברקלאב... =]

ואפילו יש גם טריומף הראלד המשתפצת לה אט אט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצליח לערוך את ההודעה שלי, ולפי בקשת הקהל המצומצם (מאוד), אני מצרף את הקישור ל- scootRS, שם ניתן למצוא חלקי חילוף ללמברטה ולווספה, במחירים זולים יחסית.

לגבי האמינות של האתר, ו/או איכות החלקים - אני עדיין לא יכול לומר מילה וחצי מילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יוני,

איכות החלקים שלהם די נמוכה, אין בעיית אמינות. אני מקווה שלא תתאכזב מהאיכות כמו שלי קרה. בדוק את האתר http://www.innocentis.co.uk/ שנסגר אבל עדיין ניתן להשתמש בתרשימים באתר ע"מ לאתר חלקים מסויימים שאינך יודע את השם שלהם.

אורן.

"Get around better- travel Lambretta"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי יוני,

איכות החלקים שלהם די נמוכה, אין בעיית אמינות. אני מקווה שלא תתאכזב מהאיכות כמו שלי קרה. בדוק את האתר http://www.innocentis.co.uk/ שנסגר אבל עדיין ניתן להשתמש בתרשימים באתר ע"מ לאתר חלקים מסויימים שאינך יודע את השם שלהם.

אורן.

בגלל המחיר, אכן סברתי כי יש כאן התפשרות מסויימת על האיכות.

אני מקווה שלמרות זאת, האיכות סבירה, ולפחות בחלקי המתכת ניתן יהיה להשתמש כראוי.

לגבי האתר שהעלת ולגבי התרשימים, אני משתמש בתרשימים אשר מופיעים באתר scooterhelp.com.

שם אני מוצא את כל החלקים, כולל מספר קטלוגי, שם של החלק, ולאיזו למברטה הוא מתאים.

בכל מקרה, המון תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילי

יש בתאילנד מלא דברים מענינים כולל אוכל .היתי בכמה סדנאות לשיפוץ ענתיקות שם .אני עוד אחזור לשם

תאילנד  2007 595.jpg

תאילנד  2007 001.jpg

תאילנד  2007 002.jpg

תאילנד  2007 003.jpg

DSCF0266.jpg

DSCF0284.jpg

DSCF0275.jpg

DSCF0295.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה התלת אופן ?

"ברוכים הבאים לעולם הטילונים"

אלבום צילומים - http://public.fotki.com/ufd41/

אתר הטילונים הקלאסיים I.C.M וכל השאר - http://icmisrael.com/

פייסבוק - http://www.facebook.com/groups/icmisrael/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כמה וכמה ימים לא עדכנתי את הת'רד.

לא בגלל שאין לי מה לכתוב, פשוט לא התקדם דבר (כלומר, באמת שאין לי מה לכתוב על הלמברטה...)

היום הגיעה החבילה הראושנה של החלקים, ולאחריה צפויות עוד מספר חבילות ללכת בדרכה.

לאחר שיגיעו כל החלקים (לשם כך אני צריך דבר ראשון למצוא את כל החלקים), אוכל למסור את חלקי המנוע לזה שעושה לי את האוברול למנוע, ובמקביל למסור את השילדה עם החלקים המפורקים לפחח, לניקוי (מ)חול וצביעה מחודשת בצבעים הרצויים.

בפעם המי יודע כמה, אם יש למאן דהוא חלקים ללמברטה, אפילו כאלו שהם זניחים (לדעתו), אני אשמח לקבל, כאשר גם קניה של חלקים באה בחשבון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבילות ממשיכות להיערם...

המחסן כבר גדוש בהן, ואלו שאין כח להוריד אותן למחסן, נשארות בסלון, בין משחקי הילדים, שלא כל כך מבינים למה אסור להם לשחק במשחקים של אבא...

עוד ועוד חבילות זורמות, על הדרך מביאים גם לחברים קצת דברים.

מכירים (וירטואלית) אנשים נחמדים יותר ונחמדים פחות.

ישנו מי שמוכן במחיר משלוח של חלק אחד, לשלוח חבילה שלימה עם עוד הרבה חלקים אחרים, ויש מי שרוצה דמי משלוח על חלק אחד, כמו על חבילה שלימה וכבדה.

בכלל, המשלוחים ארצה מייקרים בטירוף את הקניות, ואני משתדל עד מאוד להזמין הרבה דברים ממעט אנשים, כך שאוכל לחסוך בעלויות השילוח.

יש מי שמוכן לשלוח רק בארצו, ולא מוכן לשלוח דברים לישראל בכלל, יש מי שמוכן שלשלוח לישראל במחיר מופקע לחלוטין, ויש מי ששולח ללא שאלות מיותרות.

לא נשארו עוד הרבה חלקים להביא לארצנו הקטנטונת, אך עד שלא כל החלקים בידיי, אין לי אפשרות להמשיך בשיפוץ.

ישנם חלקים אשר נמצאים בדרכם אליי, ישנם כאלו הנמצאים עדיין באיביי או בחנויות אחרות, אך למזלי, אין שום חלק שחיפשתי, ולא מצאתי אותו. ישנם חלקים במחיר מופקע (שכאן לעתים אני מתפשר), ישנם חלקים באיכות ירודה, שכאן אני לא מוכן להתפשר, וישנם חלקיםשבשתיים וחצי לחיצות עכבר, מצאו את דרכם לסלון ביתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מצחיק זה לראות שמשפצים למברטה.. כמה כאלה כבר חתכתי לשניים כדי לבנות מהם באגי..(-:

אגב יש מצב שיש לי עוד כמה גלגלי שיניים ואולי אפילו צילינדר אם זה עדין מעניין אני יחפש במחסן..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5095 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...