Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההתקנה: התאחדו המלאכים "McIntosh & Alpine"

שימו לב! השרשור הזה בן 5673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם המגבר שלך מתחמם בצורה רגילה לטמפרטורה גבוה אז בכלל תפסול את זה, עניין הסירקולציה של האוויר פותר את כל הבעיות

איזה קלאס המגבר (אם A או B אז בכלל רד מזה לדעתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי את זה לעומק ואתה צודק.

המגבר מתחמם מאוד CLASS A , ניסיתי עכשיו להוציא את האוויר של המיזוג מהארגז באמצעות מאוורר מחשב, וזה לא עזר, אני אשים שני מאווררים אם יצטרך עוד אני אשים גם.

סתם שאלה כללית,כמה שוקל המגבר?

30 ק"ג בערך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להוציא את זה לא יספיק על ידי מאוורר כי האוויר הקר ישר פוגע ברכיבים ויוצר התעבות

שימוש במזגן ישירות על הרכיבים ולא משנה עם מה תשתמש כדי להוציא את אותו אוויר קר, שקר מטמפרטורת הסביבה באופן קיצוני, תמיד יגרום להתעבות.

אתה צריך לקרר בעזרת מאוורר קטן שיכנס אוויר מסביבת הרכב (הבגאג') ומאוורר שיופנה החוצה ויוציא את האוויר שהמאוורר השני מכניס

כל זה אמור ליצור סירקולציה של אוויר ולתרום לקרור (הגם ככה יעיל) של צלעות הקרור ככה שהאוויר החם לא ישאר בתיבה שבנית למגבר

קרור שכזה אמור להספיק

ולמי שלא הבין עד הרגע את עניין ההתעבות: תוציאו בקבוק קולה קר מהמקרר ופתאום תראו את המים שמצטברים מחוץ לבקבוק (על רגל אחת - ולא לגמרי מדוייק אבל דומה) עכשיו תחשבו על מגבר בתהליך דומה יחד עם חשמל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבר מתחמם מאוד CLASS A

אתה בטוח שהוא קלאס A ?

קשה לי להאמין שמגבר בהספקים האלו יהיה קלאס A.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

CLASS a עד 270 RMS ב-4 ערוצים, ואני בפועל משתמש פחות מזה מבחינת ווליום ובמיוחד עם הסט החדש 50RMS, המגבר תכלס הוא CLASS AB, היה דיון באחד הפורומים על הנושא הזה ספיציפי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמוד,

בשביל לתת 1080 וואט בקלאס A אתה צריך מגבר ששוקל בערך כמו האוטו שלך.

וגם להצמיד אליו איזה רידינג קטן.

תתחדש - מקינטוש הוא חלום פטישיסטי של כל אודיופילי.

אני מציע לך פחות להתפרע עם מוצרים של מונסטר - הם לא שווים את מחירם.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה קורה בחורף? כאשר אתה על חימום.? תחמם את המגבר?

ועד מתי אני יחכה לך?

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורף פשוט מוציא את הצינור מהארגז, אבל זה לא חשוב כעת ירדתי מהנושא, נראה לי שהשתגעתי קצת. :lol:

השבוע השבוע אלי !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רב שלומות אדון!

טוב גם לשמוע ממך, ברוך השב. תעבור בהזדמנות...

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5673 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...