Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההתקנה: התאחדו המלאכים "McIntosh & Alpine"

שימו לב! השרשור הזה בן 5639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב שלך שווה פי 2 מהמחירון =)

בהצלחה בהמשך ההתקנה , ללא ספק מתחרה רציני בארץ לתואר אלוף ה SQ :wink: .

יעקב:lol:

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש בהחלט רכיבים ברמה הזו ואף גבוהה יותר בארץ . אבל זה לא משנה . מדובר ברכיבים ברמה כל כך גבוהה שבשורה התחתונה התוצאה מוגבלת לא על ידי הרכיבים אלה על ידי ההתקנה והכיוונים ..

מעבר לזה בשביל לקבוע שזה הכי טוב שיש אתה צריך לשמוע ולבחון את שאר הרכיבים הרלוונטים והיות ולא עשית את זה אני לא מבין איך אתה מחליט שזה ללא ספק הכי טוב שיש ..

מה שכן , נאדר , מולך אני לא הולך לתחרות SQ :wink:

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכיבים כמו חלום! בלי עין הרע ידידי!

אני עומד לגמור מהמגבר הנ"ל! המגבר הכי הכי שיצא לי לראות עד היום!

במערכת שלך כל מוצר הוא אגדה בפניי עצמה.

נאדר יש לך 4 ערוצים של 100W RMS שהולכים לסט.

איך זה הולך? 100W לכל מיד וטוויטר ו- 100W לכל וופר (דרך הקרוס כמובן)?

בהצלחה רבה!

מנואל.

HU: ADDzest DRX 9255EX / Amp: Audison 4.1K / comp: Focal K2p / Sub: XXLS 10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבעתי שהרכיבים הכי טוב שיש ,לא שרמת הSQ הכי טובה שיש (את זה עוד נשמע)...

לגביי האלמנטים אני בטוח שאתה מסכים ..שזה או אלו או אבסולוט ...

לגביי המגבר הוא אחד הטובים שיוצרו אי פעם . HU כמובן ..(עם כל הכבוד לג'נסיס DMA DMX וכו' ).

הם נחשבים עממיים לעומת המגבר הזה .

זה כמו להשוות בין פארארי למרצדס ...

DLS, ג'נסיס , זאפקו ... מגברים שרואים תמיד בהתקנות SQ (אין תרד בTALK A SQ שאין בו את המגברים האלו)

אבל מקינטוש לא רואים כל יום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש , נראה מאוד מאוד מאוד מקצועי .

הרכיבים האלו אמורים להיות הקצפת של עולם האודיו לרכב לכן אשמח להקשיב להם לכשיתאפשר .

מחכה לראות תמונות נוספות .

תומר.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבעתי שהרכיבים הכי טוב שיש ,לא שרמת הSQ הכי טובה שיש (את זה עוד נשמע)...

לגביי האלמנטים אני בטוח שאתה מסכים ..שזה או אלו או אבסולוט ...

לגביי המגבר הוא אחד הטובים שיוצרו אי פעם . HU כמובן ..(עם כל הכבוד לג'נסיס DMA DMX וכו' ).

הם נחשבים עממיים לעומת המגבר הזה .

זה כמו להשוות בין פארארי למרצדס ...

DLS, ג'נסיס , זאפקו ... מגברים שרואים תמיד בהתקנות SQ (אין תרד בTALK A SQ שאין בו את המגברים האלו)

מתן , אני לא רוצה להמשיך בויכוח הזה כדי לא להרוס לנאדר את השרשור . אין לי שום בעיה ולא משנה לי מה אתה חושב שיותר טוב או פחות טוב , אבל שאתה מביע את הדעות שלך ועוד מציג אותם כעובדות שאין עליהם ספק - כאשר אתה אפילו לא שמעת את הרכיבים האלו , תעשה את החושבים בעצמך אם זה ההודעות שאתה רוצה לכתוב וזה המקצועיות שאתה רוצה להציג כאשר אנשים אחרים קוראים את הדברים שאתה כותב. הדברים האלו כמובן נכתבו כתגובה למה שאתה כתבת , אבל זה מתיחס לכולנו.

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק .. אני מניח שאף אחד לא שמע

אבל באודיו מאג המקינטוש קיבל את הציון הכי גבוהה אי פעם .. כנל לגביי השוואות בטלק אודיו .. על זה אני מסתמך ....

שכן גם אף אחד מהפורום לא חיי עם DMA ביומיום ולא עם TA 2

ברור שהם משובחים ... אבל בגדול ברכיבים כאלו כולם מסתמכים על דעותיהם של חבריינו בחו"ל.

לגביי המקינטוש הנל .. העובדה שהוא בן 12 ועדיין נמכר יד שניה ב5K דולר מדברת בעד עצמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאדר יש לך 4 ערוצים של 100W RMS שהולכים לסט.

איך זה הולך? 100W לכל מיד וטוויטר ו- 100W לכל וופר (דרך הקרוס כמובן)?

מנואל.

אני משתמש במגבר גם לסט וגם לסאב, בנוגע לסט הוא יקבל 2 ערוצים. 1 ו- 2 . ו 3/4 יהיו סגורים .

לגבי הציוד אני יודע שהוא טוב, אבל התקווה שיצא משהו טוב בסוף, כי אתם רואים שאין מספיק מקצועיות בנעשה.

מתן, מגברים כאלה רואים בכל תרד כי באנגליה יש נזילות ויש מוטיבציה, וגם מחירים שפויים ביחס לארץ וביחס להכנסת הנפש השנתית.

לגבי המגבר של מקנטוש, קשה למצוא כי יצור מוגבל. וזה מ- 96.

ללא שם-3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון , כול הכבוד על ההתקנה ועל הרכיבים . הרכבת מערכת קטלנית לחלוטין ,ומצא חן בעיני שלקחת כבלים של מונסטר לרמקולים , זו נקודה קטנה אבל בד"כ מתעלמים ממנה

אבל דבר אחד מאוד מפריע לי ואני חושש להיות מחבל המסיבה אבל אני חייב להעיר על כך

קודם כל הייתה לי בעיה תקציבית רצינית בנוגע להתקנה, לכן החלטתי לבצע את ההתקנה בעצמי כולל בניית בית ל- HU ולמד תצוגה + ארגז למגבר בבגז'.

מאוד יתכן וזה יצא כמו התקנה של מקצוען , אבל היות ואני מסכים עם ההערה של עופר

יש בהחלט רכיבים ברמה הזו ואף גבוהה יותר בארץ . אבל זה לא משנה . מדובר ברכיבים ברמה כל כך גבוהה שבשורה התחתונה התוצאה מוגבלת לא על ידי הרכיבים אלה על ידי ההתקנה והכיוונים :wink:

אני פשוט חושב שהיה כדאי כבר חוץ מהאיטומים להמתין טיפה ולחסוך עוד קצת כדי שמישהו שיש לו נסיון יעשה את זה

אני מקווה שאתה לא נעלב או משהו כי זה נאמר מבחינה ידיותית כדי שתוכל למקסם את ההנאה שלך מהרכיבים שלך .

כמו כן , הייתי כן ממתין לסידור של הביית HU ולו גם כדי למנוע תשומת לב . ה2400 ש"ח האלו יכולים להיות ההבדל אם תהיה צרה בעתיד אם לאו

אני מודע לכך שאחרי כ"כ הרבה זמן , והוצאות עתק , רוצים כבר לשמוע , אבל לפעמים עוד טיפה הוצאות , והמתנה יכולים לשדרג את ההנאה באלפי אחוזים

מכול מקום שיהיה לך בהצלחה

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להמתין טיפה למען תקציב להתקנה :lol: .. זה להמתין הרבה טיפות! אני בונה בית, קניתי רכב, משלם ללימודים, ועוד הרבה הוצאות. אני מרוקן :)

אני לא רוצה לפרט עלות התקנה פה אבל אתה יודע שזה המון כסף ולא אלפייה או שתיים או 4 אפילו.

אבל כמובן, עם הזמן אני איגש למתקין מקצועי שיתקן את מה שצריך לתקן, במידה ויש מה לתקן.

לגבי חיתוכים וכיוונים זה בוודאות אני פונה למבין בעניין ולא לוקח אחריות על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לראות שהרמה בפורם ובאודיו בארץ עולה במהירות על.

כל הכבוד על ההשקעה והנחישות, המשך כך.

דני

PIONEER 880PRS>JL 500.5>Morel H.ovation 6'+MT 22 Active cross>JL 8W7

Seat Ibiza>00'>1.6L>75HP>55KW>ALM>Manual G.B

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...