Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההתקנה: התאחדו המלאכים "McIntosh & Alpine"

שימו לב! השרשור הזה בן 5676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 173
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מפריע לכם שאתם מעודדים קניית ציוד גנוב ומוברח?

אתה לא מתבייש? על סמך מה אתה אומר את זה?

תגובות כמו זאת לא רצויות אצלנו בפורום, מילא אם היה להן ביסוס.

זאת אזהרה ראשונה ואחרונה לפני הכנסה למעקב.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן, נראה לי שמה-זה עקצו אותך פעם :)

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע, מישהוא עם ילדים משכנתא, ולימודים קונה ציוד כזה, ועוד בגבול מצריים, מרכז ההברחות הבינלאומי...

לא רוצה להאשים אף אחד... אבל נשמע מוזר

לא מפריע לכם שאתם מעודדים קניית ציוד גנוב ומוברח?

חוכמולוג: אל תשכח שאתה מתבטא ומכריז דברים בפומבי, תקנה 07/1 א(2) לפי חוק עבירות מחשבים. קוראים לבנאדם שאתה גורם לו עוול והפצרת דיבה "נאדר סאלח" . שלא תגיד לא התכוונתי לבנאדם שננקב שמו. :wink:

------------------

נחזור לענייננו : תודה לכולם על הפרגון, אליקו אני אבדוק את זה אם זה יספק תוצאה טובה מזו עכשיו אני אלך על זה, כי בהחלט המערכת עבור הנהג .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שיש אנשים שבחרו להגיב כמו שהגיבו.

נאדר - סחתיין! תתחדש.

בזמנו שרק כתבת את השם של המגבר הזה, אף אחד לא האמין שיש לך אותו באמת.

יפה לראות שכך הרחקת לכת והשלמת מערכת מדהימה!!

כל הכבוד ותהנה!

:-)

"אני לא יודע אם יש מספיק מגברים בבית..."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי לא, בינתיים מה שיצא לי זה לשחק עם המיקום של המידראנג' והטויטר, ויש שינוי משמעותי וברור .

לכן עדיין צריך חודש לפחות רק ללמוד מה טוב לרכיבים ומה לא וזה על בסיס שינוי שבועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי חברה,

יש לכם שיטה למקם אלמנטים בלי קידוחים ?

אני רוצה למקם את בית המידראנג' בדלת ואת הטויטר בדשבורד.

עד עכשיו בכל פעם שרציתי לתפוס אלמנט הייתי מחזיק אותו עם אזולרבנד או מחזיק את התיבה ביד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאדר כל הכבוד על המערכת, מאחל שרק יירבו אנשים עם מערכות כאלו בארצנו

hu: alpine 9887+h701+c701___comp:hat l8 + l4 amp: Macintosh mc 4000m__mono: jl audio 1000\1

sub:jl audio 12w7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלסטלינה. אפילו אם אתה מכסה את השטח בנייר דבק (הצהוב, שלא משאיר סימנים) עוד יותר טוב.

יש גם שפורפרות של חומר שהופך לקשיח כמעט כמו מתכת, עולה בערך שלושים שקל בכל חנות DIY, ויכול להחזיק שבוע בכיף, אבל אני לא אחראי (פשוט לא יצא לי לבדוק) איזה סימנים הוא משאיר.

מתחדשת*

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבק דו צדדי לא החזיק לי את הטויטר 0.4Kg אז בטח לא יחזיק את התיבה של המידראנג .

דבק חם משאיר סימנים על העור (של הדלת) זה בדוק.

ניסיתי סקוצ'ים אבל גם לא עזר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דבק דו צדדי איכותי, אצלי זה מחזיק 2 קרוסים רגילים של קומפוננט מתחת לדשבורד (הפוך, נגד כוח המשיכה..) כבר בערך חודשיים וגם אם אני ירצה להוריד אותם אני לא יוכל... לפני זה ניסיתי עם דבק דו צדדי רגיל של שטיחים והוא באמת החזיק 2 דקות בקושי.

לטוויטרים זה יעבוד 100%, לרמקול גדול זה כבר יהיה אתגר אבל תשים הרבה (5 שורות נגיד) זה בטח יעבוד.

אין לי שם לתת לך אבל קניתי את זה באייס, ביקשתי מהמוכר דבק דו צדדי והוא הביא לי סתם אחד, ואז הוא שאל לאיפה אני צריך את הדבק ושאמרתי לאוטו אז הוא הלך להביא את זה מהמחסן.

DSC00533.JPG

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5676 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...