Jump to content

bencohen5

 • פרסום הודעות

  372
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות bencohen5

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  פתח תקוה
 • מקצוע
  מתכנן מכאני
 1. או שיש בהגדרות ההתקן בפלאפון (לחיצה על שם ההתקן) להפנות שיחות ולהפנות מדיה, אולי מדיה לא מסומן אצלך?!
 2. אני איתך, לא מסוגל להפעיל מזגן ולהזיז את בורר הטמפ׳, זה נראה לי בזבוז אנרגיה פושע. גם ככה המזגן נכבה ונדלק כל הזמן, אז מה זה משנה אם עושים את זה ידנית. נתקלתי כבר בחבר שחשב שגם ששמים חום צריך להפעיל את המזגן כמו בבית חיי ככה כמה שנים טובות
 3. היי

  זה הקשר לרכיבי אאודיו יש טלפון ליצור קשר ? אני רוצנ לבוא לקנות

 4. זה לא מעלים שום דבר, מה שכן זה כנראה אוטם את השריטה שלא תתפתח חלודה ושהצבע לא ימשיך להתקלף, יש בזה משהו כמו לכה
 5. נכון אבל עכשיו שיש לי 2 אתה יודע כמה קבלות אפשר להכניס שם. ברצינות, באמת לא מצאתי דאבל שמצדיק את המחיר שלו, היה לי מסך מגע ברכב של מחשב, ומקורי, ורציתי משהו פשוט וטוב נכון לחיפוש שעשיתי לא מצאתי משהו שהצדיק את המחיר שלו, או שהיה לו איזה ערך מוסף. אולי פספסתי איזה דגם, אבל מבסוט ככה, אם יבוא לי להחליף פעם 5 דקות מנתק ומרכיב, (את הדגם שמנגן FLAC למשל רציתי בהתחלה - כי יש לי כבר סיפריה ענקית רק של LOOSLESS)
 6. bencohen5

  דרושה עזרה בנושא CNC

  אני יכול, צור קשר.
 7. בקיצור הסטאפ כרגע הוא: קומפ' של RAINBOW (אין לי מושג איזה דגם) מגבר massive audio BX4 (שאשמח לשמוע קצת חוויות על הפיצפון) והסאב הוותיק PUNCH השליטה מההגה עובדת מצויין כולל העברת שירים החלפת SOURCE והשתקה. המסך בקונסולה פתאום מתח את המידע שהוצג לפני זה על שורה אחת - על כל המסך והכל יותר ברור יפה וקריא.
 8. אז רציתי להחליף את המערכת המקורית ביונדאי, והחלטתי שאני רוצה SINGLE DIN כי הדאבל לא נוחים ומציעים מפרט ואיכות דיי עלובים יחסית למחיר. והיה מאוד חשוב לי שהשליטה מההגה תישאר כי שאין את זה זה ממש חסר, וכשיש אז לא משתמשים בזה אז הזמנתי את החלקים הבאים מאיביי מתאם למערכת ועוד PATCH LEAD שמתאים לייצרן הספציפי, בשלב הזה לא ידעתי איזה מערכת אני אקנה אז קניתי של PIONEER כי הם זמינים, טובים, וכל מתקין שאני אלך אליו כמעט ימצא לי דגם של פיוניר עם כניסה לשליטה מההגה (מין חיבור PL כזה שאין לכל הדגמים) דיברתי עם אלי מאקסטרים סאונד בפתח תקווה היה מאוד יעיל ושמח לעזור, הגעתי ביום שישי ב 12:00 אלי מיד שלף לי שני דגמים של פיוניר עם כניסה לשליטה מההגה ו USB שזה מה שהיה חשוב לי. ונגש לעבודה, כדי להוציא את כל הפאנל הקידמי צריך לפרק את התא כפפות, ועוד כמה איברים פנימיים, אבל רואים שאלי יכול לעשות את זה בעניים עצומות כבר, והוא מכיר כל בורג וכל קליפס בדרך לשם. למרות שכבר היה מאוחר יחסית ליום שישי עבד בסבלנות, מסודר, ולא וויתר על כלום.
 9. אם המאוורר מסתובב אחרי שנותנים לו מכה קלה, יכול להיות שהמיסבים שלו הלכו..
 10. מה קשור הזמן שהרכב היה על הליפט? הוא נהיה כבד יותר ככל שהוא עולה בגובה?
 11. ידוע שזה לא מצבר, והוא התכוון להגיד שנמאס לו שהאורות דרך מהבהבים בהתאם למוסיקה
 12. לא, הנגד רק לפעם הראשונה. אחכ המגבר הוא ה ״נגד״ כולה מחברים קבל במקביל למגבר, תוריד מהלחץ... זה מצבר קטן ואישי למגבר זה הכל.
 13. עד כמה שאני זוכר יהיה לך יותר נוח עם מנורה, כשהקבל יטען המנורה תכבה, למרות שגם עם נגד זה לא אמור לקחת יותר מכמה שניות ( אי אפשר לטעון יותר מידי - אין מה לדאוג) אפשר לחבר למינוס של המגבר, להשתדל שיהיו חוטים קצרים ככל האפשר בקשר לכבל לא זוכר את העובי המומלץ ( 0 גייג׳ ?) עדיף שיהיה עבה יותר מהמתח הזנה
×
×
 • Create New...