Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיור מצולם - Meilenwerk Berlin

amosbmw
שימו לב! השרשור הזה בן 5917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לגבי הכתובות - גוגל קטן ימצא לך את כתובת אתר האינטרנט http://www.meilenwerk.de. כתובות האתרים נמצאות בלשונית Kontakt.

הדגם שבתמונה הוא BMW 2000 CS, גירסת קופה למודל החדש משנות השישים, וידוע בפנסים המוזרים שלו. המחיר - אם אני זוכר נכון 15000 אירו.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אלוהים איזה יופי :)

אבל אני חושב שהשמטת פרט חשוב -

מה הבאת איתך חזרה?

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמוס - מדהים, כמה כדורי ווליום צריך לקחת חובב רכבי אספנות לפני כניסתו למקום ??

אני הייתי לוקח שק שינה, טרמוס קפה(למרות שיש במקום בתי קפה) ויושן שם מס לילות ע"מ לקום בבוקר ולעשות עוד סיבוב.

אח"כ שולח טלגרמה הביתה שרכשתי עוד אוטו ומאחר וידוע לי על האמברגו העומד בפתח,ציטוט " באם תקנה עוד אוטו אתה ישן מחוץ לבית", סוף ציטוט,והולך לחפש חדר להשכרה, לתקופה ארוכה.

מקום יוצא מן הכלל, והמכוניות נוצצות כמו נרות חנוכה - "אלא לראותן בלבד".

אשרך שראית.

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5917 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...