Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד אסקורט MK1 Mexico קורמת עור וגידים

דורוןא
שימו לב! השרשור הזה בן 2430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני רוצה לבקר במקדש הפורדים :roll:

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 385
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יאללה דורון, תן קצה חוט. בכל פעם תצלם פינה מהרכב כך שלא ניתן יהיה לראות את כולו. ממש כמו שיצרני הרכב משחררים אינפורמציה על רכב חדש בצורה מבוקרת.

לדוגמא:

30112008405.jpg

ניר בן-ארי

מוסך 'דרך השטח בשרון'

קיבוץ שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן פרטים בבקשה על צלחת הקאסטר:)

אביחי

תוכל לראות כאן: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=136865&page=16

ניתן להזמין צלחת אקסצנטרית, המשמשת לכיוון הקסטר והקמבר במכוניות המשמשות למרוצים, בהן צריך לכוון ולהגיע לערכים קיצוניים.

אני החלטתי להזמין צלחת כשהמיסב במרכז, זאת משום שאין צורך בכוונים כאילו במכונית המיועדת לנסיעה בכביש. מה שהיה חשוב לי זה המיסב הכדורי אליו מתחבר הבולם.

ניר בן-ארי

מוסך 'דרך השטח בשרון'

קיבוץ שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליפי התמונות הבנתי שאין לכם הגה כוח.

הגזמה במספר המעלות של הקאסטר, תביא להיגוי כבד מידי.

אם בפועל אכן יהיה כך, אני ממליץ להתקין הגה כוח (מסיירה וחברותיה) ולהגביר את המעלות.

קודם כל, זה להנות מהאוטו. הולכת להיות לכם מכונת נהיגה מדהימה.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוך על הפוך - להתקין הגה כוח בשביל שאפשר יהיה לתת יותר קאסטר??

עם כל הכבוד ליתרונות קאסטר גבוה, בשביל הגה טוב עדיף כל יום קאסטר קצת יותר נמוך אבל הגה לא מתוגבר.

כל מה שתרויח בתחושה מעוד קאסטר יעלם בתגבור. - אתה פשוט מקזז את עודף יכולת המרכוז של הקאסטר באמצעות כח הידראולי, ובדרך "מרוויח" חיכוך ותיווך בינך לבין הגלגלים.

(add lightness' (Colin Chapman'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי באיזו תוכנית שמוסיפים חלק מסויים למוט של ההגה שמקטין את הסיבוב בין נעילה לנעילה בהגה, האם חשבת להתקין כזה דבר ?

האסקורט RS שחמקה לי מהידים לפני כמה שנים היתה בעלת הגה ממש חד, אני לא יודע למה, לפי הבנתי המסרק הגה היה שונה מהמקורי.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אין גבול....לשיפורים ולשדרוגים ברכבים האלו .כבר דברנו על כך ניר ואני שהרכבים יהיו פרוייקט מתמשך לאורך זמן

כרגע חייבים לעצור איכן שהוא ולעלות את המכוניות לכביש אחר כך נראה . אני משוכנע שעוד יהיה לנו רעיונות ותוספות.

דורון

פורד אסקורט ‏‎Mexico MK1 RS ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי באיזו תוכנית שמוסיפים חלק מסויים למוט של ההגה שמקטין את הסיבוב בין נעילה לנעילה בהגה, האם חשבת להתקין כזה דבר ?

האסקורט RS שחמקה לי מהידים לפני כמה שנים היתה בעלת הגה ממש חד, אני לא יודע למה, לפי הבנתי המסרק הגה היה שונה מהמקורי.

במוסטר גאראג' זה היה.

משתמשים בזה בעיקר במכוניות מירוץ, זה זה מקצר (בעזרת תמסורת) בחצי את כמות הסיבובים מנעילה לנעילה, ואלול להיות מסוכן בכביש, כי זה יעשה את ההגה רגיש מדי.

המכשיר נקרא steering quickener, אם כי בפי העם יש לו שם מצחיק אחר.

הנה קישור לאחד:

http://www.howeracing.com/Steering/Index-Quickener-Quickener.htm

תהנה,

דימה.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במוסטר גאראג' זה היה.

משתמשים בזה בעיקר במכוניות מירוץ, זה זה מקצר (בעזרת תמסורת) בחצי את כמות הסיבובים מנעילה לנעילה, ואלול להיות מסוכן בכביש, כי זה יעשה את ההגה רגיש מדי.

המכשיר נקרא steering quickener, אם כי בפי העם יש לו שם מצחיק אחר.

הנה קישור לאחד:

http://www.howeracing.com/Steering/Index-Quickener-Quickener.htm

תהנה,

דימה.

בנוסף לנ"ל, ניתן להחליף את מסרק ההגה למסרק "קצר" (ראו בקובץ המצורף).

הבעיה אינה הרגישות בהגה, זאת משום שמי שמשקיע ומתקין הגה "קצר", יודע מה המשמעות ורוצה הגה רגיש.

הבעיה האמיתי היא בתמרוני חניה וכד'.

Burton.jpg

ניר בן-ארי

מוסך 'דרך השטח בשרון'

קיבוץ שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להבדיל בין שיפורי מסלול לשיפורי כביש, הגה "קצר" טוב למסלול ומגיע ביחד עם שיפורי פרונט נוספים ומתאים למסלולים בהם נידרשת החלפת כיוון מהירה, ברכבים עם הנעה אחורית הוא טוב גם לתיקון והחזרת הזנב הסורר למסלולו, שיפור זה יכול להיות מסוכן ומעייף בכביש רגיל וכמובן בתמרוני חנייה לנהג לא מיומן...לפני שמתחילים ל"שפר" רכב יש לבדוק לאיזה צרכים ספציפיים מיעדים אותו ורק אז לפעול על פי הדרישה והמפרט, הגישה של בניית הרכב בשירשור הזה נכונה לדעתי, ודווקא בדגם הזה בגלל המנוע המחוזק חשוב להקפיד על המכלולים הקדמיים ההגה והבלמים על מנת ליצור רכב שיהיה גם קל לשליטה ולנהיגה, וגם נוח לנסיעה מנהלתית-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדריפטינג זה לא טוב. אין לך יותר מידי נעילה נגדית לתת.

וחנרו, הקאסטר, גם מגביר את האחיזה. היגוי נטול הגה כוח הוא מבורך (אחד הדברים שאני הכי אוהב), אבל לא יתן שום תוספת אחיזה.

עם צמיגים שמנים ודביקים מקדימה, כבר שווה לשקול מעבר להגה כוח - מניסיון.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה דורון, תן קצה חוט. בכל פעם תצלם פינה מהרכב כך שלא ניתן יהיה לראות את כולו. ממש כמו שיצרני הרכב משחררים אינפורמציה על רכב חדש בצורה מבוקרת.

לדוגמא:

OK ניר!

קבלו בבקשה כמה .

CIMG1002.JPG

CIMG0999.JPG

CIMG0997.JPG

CIMG1000.JPG

CIMG1001.JPG

דורון

פורד אסקורט ‏‎Mexico MK1 RS ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2430 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...