Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבי מישלין באוטו דיפו

jt8d
שימו לב! השרשור הזה בן 5617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצלי במגב האחורי בFR , גם חורק בטירוף וגם מנגב גרוע...למרות שהוא נקי !

גם הקידמיים לא הכי טובים.. יש קצת סימנים למרות שאני מנקה אותם כל פעם שאני מנקה את האוטו..

הם על האוטו מ24.7.06 ונראה לי שהם של בוש.

בושה וחרפה.. אני קונה מעכשיו אמריקן איגל וזהו

מה אתה רוצה, שיחזיקו לעד?

אצלי בוש מחזיקים בין שנתיים לשלוש

אם אין עליהם חריטה של BOSCH אז הם לא של BOSCH.

אם הם היו של בוש היית יודע כי החריטה היא לכיוון הנהג ואין מצב שפספסת את זה במשך כל הזמן הזה.

אגב, אני מחפש לקנות סט קומפלט של מגבים BOSCH , כולל אחורי, לשני רכבים : גולף ופולו,

מישהו נתקל בדיל מעניין איפשהו ? (אין לי כח ללכת לפרסי בינתיים :) )

הייתי מנסח את זה ככה : בוש שאני מחשיב אותו כ"גמור" מנגב כמו ג'נק סיני חדש (אמריקן איגל/ויז'ן)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כל מקרה לגופו, וכנראה שיש שמשות יותר קלות או קשות לניגוב,

או תכנונים פחות או יותר מוצלחים של זרועות.

אחרי חודשיים פלוס עם המגבים הכי זולים שיש - המצב מעולה.

ג'נק סיני אבל לפניך.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמריקן איגל עברו אצלי קצת יותר משני חורפים ונתנו תמורה לא רעה בכלל לסכום ששולם תמורתם.

ה-VISION, לעומתם, יעופו עד החורף הבא אם לא אקבל את הג'ננה לפני כן, וזה יהיה נס.

מסתבר שכשמדובר בסיני, תמיד ניתן למצוא משהו יותר דפוק ממה שחשבת שאי פעם היה קיים :?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מגבים כאלה,ףמעודפים של שנה שעברה ב-20 שקל,מה אניצריך יורת ממשהו שינקה את המיםפ והלכלוך שיש על השמשה?1?1

לא צריך יותר מזה!!מגבים לא אמורים גם לשיר לך ולנגן אולי,ואולי שיהיה עליוהם רמקולים 6 על 9 של קדנס

זה רק לנקות,תביא פשוטים,אתש אר הכסף תשמור,תעשה בו משו אחר לאוטו

Justy For Ever

תחת פרוייקט קוסמטי "קטן",בקרוב תמונות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שתרכיב משהו שהוא לא ג'נק סיני - תדבר אחרת.

צודק

אני, לפני כל נסיעה, מנקה את החלון עם השפריצרים והמגבים.

עם מגבים של ויז'ן, אחרי שבועיים שלושה, החלון נשאר מלוכלך, והמגבים

מורחים את כל הלכלוך על החלון.

עם מגבים של בוש, החלון יוצא תמיד נקי, לטווח ארוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחילת החורף קניתי זוג מגבי אמריקן איגל, בינתיים עושים את העבודה היטב (לא שיש הרבה :-().

מגב אחורי גם צריך להחליף אבל לא היה להם באוטו דיפו, לא מחזיקים (אסטרה האצ'בק). איפה אפשר למצוא מידות של וישרים? אולי אני אקנה זוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא מבינים דבר פשוט כשאתם מדברים על כסף :

אפשר להשיג את הBOSCH במקום הנכון ב50-60 ש"ח, אותו מחיר שמשלמים על אמריקן איגל/כל ג'אנק סיני אחר עם שם אמריקאי.

אגב, היום ביקרתי באוטו דיפו, אפשר לקנות שם סטים של BOSCH ב79.99 לזוג , קצת יקר אבל לא בשמיים...

זה מתחיל בפשרה על מגבים ,ממשיך בפשרה על תחזוקת הרכב בחלקים זולים תחליפיים ונגמר בפשרה על צמיגים זולים שמסכנים את הנוהג ושאר הנהגים בדרך. (שלא לדבר על ברקסים סיניים שהם סכנת נפשות)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב, בעקבות מזג האוויר הסוער החלפתי את כל השלישייה. (הקודמים היו מקוריים מצ'מפיון של VALEO)

נרכשו בכלל מערכות לרכב ברחוב סלמה בת"א

יצאתי בקצת יותר מ100 ש"ח עבור 3 מגבים של בוש מקוריים.

(וזה עוד אחרי שהחנות לא הסכימה לכבד את תלוש ההנחה שהדפסתי מהאתר של לדיקו ובלי התמקחות)

זוג קדמיים עם ספויילר ממתכת (19+21 אינץ') דגם BOSCH SUPER

ומגב אחורי מדגם 340H של BOSCH.

ת-ע-נ-ו-ג.

אייל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם לא מבינים דבר פשוט כשאתם מדברים על כסף :

אפשר להשיג את הBOSCH במקום הנכון ב50-60 ש"ח, אותו מחיר שמשלמים על אמריקן איגל/כל ג'אנק סיני אחר עם שם אמריקאי.

אגב, היום ביקרתי באוטו דיפו, אפשר לקנות שם סטים של BOSCH ב79.99 לזוג , קצת יקר אבל לא בשמיים...

זה מתחיל בפשרה על מגבים ,ממשיך בפשרה על תחזוקת הרכב בחלקים זולים תחליפיים ונגמר בפשרה על צמיגים זולים שמסכנים את הנוהג ושאר הנהגים בדרך. (שלא לדבר על ברקסים סיניים שהם סכנת נפשות)

וזה נגמר בהיסחפות רצינית וקפיצה למסקנות.

כולה פאקינג מגבים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה נגמר בהיסחפות רצינית וקפיצה למסקנות.

כולה פאקינג מגבים...

מסכים עם רועי! יש הבדל עצום בין מערכות קריטיות ל...מגבים. שכבודם במקומם מונח, אך 20 ש"ח לשנה על מגבים חדשים עדיף מ-80 ש"ח כל שנתיים (או 60, אחרי חיפוש קדחתני) . מתמטיקה פשוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובב רכב אמיתי ירצה את הטוב ביותר לרכבו מאלף ועד תו. במיוחד כאשר שלישייה של אמריקן איגל תעלה במקום כמו אוטודיפו אפילו יותר ממה שאני שילמתי על בוש.

למה מגב עם ספויילר? כי בפעם היחידה שניסיתי לחסוך כמה שקלים על ספויילר התהפכו לי המגבים תוך כדי נסיעה במהירות גבוהה באחד הרכבים הקודמים שלי.

זה לא סתם בשביל היופי.... (זה גם לא ממש יפה)

אחרי שקניתם מגבים זולים, אחר כך תגידו : למה לקנות צמיג ב500 שקל ליחידה, בואו נשים צמיג של אמריקן איגל ב200 שקל,כולה חתיכת גומי עם חריצים, ואז יהיה צריך לעשות טיפול : אז תגידו :למה לשים פילטר מקורי עם 5 דרגות סינון, כשאפשר לשים תחליפי ב15 ש"ח עם חצי דרגת סינון ועם קפיץ מעפן כי הרי זה כולה פילטר, הוא רק מסנן אז למה להשקיע, וכן הלאה וכן הלאה...

ואז כשתדפקו את המנוע בגלל שחסכתם 20 שקל, תבואו לשאול פה בפורום הטכני ותתלוננו שהרכב לא אמין.

מי שמעניין אותו המידע שרשמתי, ויש הרבה כאלה לפי התגובות שקיבלתי בהודעות הפרטיות, ידע להשתמש בו.

מי שמחפש לזלזל , שיעבור לשרשור אחר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5617 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...