Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגבי מישלין באוטו דיפו

jt8d
שימו לב! השרשור הזה בן 5618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בארץ שלנו שכל המזג אוויר הוא מטורף, אני מעדיף לקנות ב50 שקל אמריקן איגל בשביל השלושה חודשים וזהו

זה לא שהמגבים של מישלין הם כמו מדבקה של BO FEAR

Y'all pop the trunk, I pop the hood - Ferrari

;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בארץ שלנו שכל המזג אוויר הוא מטורף, אני מעדיף לקנות ב50 שקל אמריקן איגל בשביל השלושה חודשים וזהו

המגבים משמשים גם בקיץ ולא רק 3 חודשים.

מה שכן, נייר סופג או צמר גפן ספוגים באלכוהול מורידים חלק גדול מהטינופת שנדבקת ללהב ומחזירים לו את כושר הניגוב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, היה לי בג'אסטי מגבים של בוש, היו על הפנים גומיות יבשות (ככה נרכשו היה מבצע באוטו דיפו), נגנבו לי המגבים (כן כן) אז קניתי אמריקן איגל, בסדר גמור יש לי גם בפוקוס, אח"כ החלטתי שמספיק ויז'ון ב20 ש"ח, כי זה חתיכת גומי שמנקה את החלון בחורף, ובקיץ הכל מתייבש גם אם זה עלה 200 ש"ח.

(וכן, אני לא משתמש בוישרים בקיץ, אני שוטף את האוטו פעמיים בשבוע)

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המגבים משמשים גם בקיץ ולא רק 3 חודשים.

מה שכן, נייר סופג או צמר גפן ספוגים באלכוהול מורידים חלק גדול מהטינופת שנדבקת ללהב ומחזירים לו את כושר הניגוב.

3 ניגובים מקסימום בכל תקופת הקיץ לא נחשב אצלי שימוש

Y'all pop the trunk, I pop the hood - Ferrari

;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם בוש.

כ-60 ש"ח באוטו דיפו.

מישלן אולי טובים - אבל יבואן שלהם (אוטו דיפו?) סתם עובד עלינו בעיניים ומנסה למשוך לנו כסף מערנק.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש במגבים בתדירות גבוהה, לא אוהב לנהוג עם חלון מלוכלך, אפילו אבק מציק לי, בסיריון היו אמריקן איגל שהחזיקו שנה בלי בעיות, בפוקוס יש בוש, ככה נקנה הרכב, מנגבים מצויין וגם אין את הרעש שהיה באמריקן איגל כשהמגב שינה כיוון.

מישלין, אהבתי את ליין המוצרים שיש להם באוטו דיפו, המחירים גבוהים אבל המוצרים נראים איכותיים מאוד.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם נורמליים?

אני לא יודע להתמקח, ואני קונה מגב בעשרה שקלים. קונים עם הגשם הראשון ומחליפים כל שנה. במסגר יש מוכרים שתמורת הסכום המטורף הזה גם יצאו מהחנות כדי להרכיב לך את המגב.

120 שקל למגבים?! :shock:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חורף שעבר נכנסתי לטיפול במוסך מיצובישי בחדרה, על הדרך עשו לי "בדיקת חורף", והשחילו לי מגבים מקוריים חינם, עובדים מעולה עד היום כמו ביום הראשון. לא רשום עליהם שום דבר..:oops:

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי בוש ב 70 שקל לדעתי.. חנות קטנה בירושלים של חלפים ואביזרים..

אחלה מגבים בנתים עושים תעבודה(קניתי לפני חודש בערך..)

מה קראתי פה על אנשים שלא מחליפים שנה ומעלה.?

אני מחליף לפחות פעמים בשנה ממש לקראת החורף ובמשך הקייץ..

אולי עם המגבים האלה זה יהיה אחרת..

בנתים אני ממש מרוצה

תמלא את הרכב במים מהסנרוף (עם צינור), תתכופף למטה ותראה מאיפה נוזל.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי יש את המגבים של VISION,כבר כמעט שנה

והם עדיין מנקים כמו שצריך למרות שאני לא משתשמש בהם הרבה

דרך אגב הם לא עלו לי כסף:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני משתמש ב VISION.

מחזיקים לי בד"כ שנתיים ולפעמים יותר.

היתרון שלהם זה השקט. אין חריקות מעצבנות. וגם הניגוב מעולה.

מה שכן - גם בקיץ אני משתמש המון במגבים. בד"כ כל בוקר כדי להוריד את האבק מהחלון שהתאסף במשך הלילה וגם במשך היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה ששמתי מגבים לאוטו,

לאיביזה בזמנו,

קניתי מגבים זולים,

ולא הייתי מרוצה, כי נראה לי שהם שרטו את השמשה הקדמית. שריטות קטנות כאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לתוצרים הזולים אני מידי שנה קונה בוש וזה שווה את הכסף. מגבים הם פריט מתכלה ולדעתי, בחורף כשיורד אפילו פעם אחת גשם זלעפות ותוכל לראות את הכביש ולהמנע מתאונה שעלולה לקפד חייך, ההפרש במחיר בטל בשישים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המגבים עסקינן....

מישהו יודע איזה מידת מגבים אני צריך לדייהו רייסר שלי?פשוט עשיתי מעשה מעשה "חכם" מאוד,במגב אחד נהרס לי הגומי הורדתי אןתם וזרקתי אותם מבלי לדעת את מידתם...אז מישהו כו לעזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5618 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...