Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שריקה מעצבנת שמתגברת עם עליית הסל''ד

oron70
שימו לב! השרשור הזה בן 6125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שקראתי כמה וכמה ת'רדים בנושא,עדיין אין לי תשובה ודאית.

כשאני מניע את הרכב יש לי כמו שריקה מעצבנת שמתגברת ככל שהסל''ד עולה.

הבעיה חוזרת על עצמה גם כשהפנל של הרדיו דיסק לא מחובר בכלל כלומר כשהמגבר כבוי כביכול.

הכבל פלוס עובר בצד אחד של הרכב,והארסיאיי והכבלים של הרמקולים בכיוון הנגדי,ככה שהם לא מפריעים אחד לשני.

כבל ההארקה לדעתי מחובר כמו שצריך,אבל עדיין לא חושב שפה הבעיה.

מישהו נתקל בבעיה דומה?יש לציין שלפעמים כשאני מניע הכל שקט ואין רעש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי הבעייה היא במינוס שלך.

נסה לעשות את הצעדים הבאים (רק לשם הבדיקה) :

1. תחבר לפאנל חוט מינוס ארוך וקח אותו ישירות למצבר במקום שיהיה מחובר לשלדה.

2. אותו רעיון תיישם על המגבר,קח חוט ארוך ותעביר אותו אפילו מחוץ לרכב וחבר ישר לקוטב המינוס של המצבר.

3. אם שני הקודמים לא הראו תוצאות,חבר קצה חוט לאחד השקעים של ה RCA ואת השני הקצה השני תשלב עם המינוס של הפאנל.

4. תחזור לעדכן.

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לך שאלו בדיקות היגיוניות לעשות ???

לא יותר טוב ויעיל לבדוק אם מינוס המצבר מחובר טוב לאוטו ואם המינוס של המגבר מחובר במקום טוב והוא קצר כדי לא לעשות בעיות מהסוג הזה ?

ובכל אופו לגבי הבדיקה השלישית אם לא הייתי יודע במה מדובר אז לבטח הייתי עושה נזק , אז תנסה לפרט את אופן הבדיקה בצורה טובה יותר , לקחת חוט שקצה אחד מחובר למינוס ואת הקצה השני לחבר לאחד מחוטי ה RCA לחלק העגול והחיצוני על מנת לחזק את המינוס של יציאות ה RCA של ה HU .

ובכלל זו נשמעת תקלה קצת מוזרה שלמרות שהמערכת מכובה והמגבר אינו דלוק יש לך את הרעש מהרמקולים .

תבדוק גם בכל מקרה אם בצד שבו העברת את חוטי ה RCA אין שום חוטים קרובים אליהם ( סביר להניח שכן אבל לא בהכרח עם מתח שיכול להשפיע ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא המינוס של הרדיו דיסק.

מכיוון שהוא הוחלף לפני שבוע ואז התחילו הרעשים על אותו הסט-אפ.

ולגבי הrca הם של רוקפורד ויחסית איכותיים,לא חושב שהם מהווים את הבעיה.

האם יש עוד בעיות חוץ מהארקה לא תקינה שיכולות לגרום את הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי גם יש את הבעיה הזאת

אבל שאני מוציא מוציא את הפאנל אז זה מפסיק כי המגבר נכבה

ורק אחרי איזה 10 דקות אני מחזיר את הפאנל ואין את הרעש

אבל גם אצלי יש את השריקה עם עליית הסל"ד

תנסו לעזור גם לי על הדרך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנו משתיק רעשי RCA ב100-150 ותפטרו את הבעיה גם לי יש אותה בעיה והעברתי את החוט של + בניפרד ועדיין זה עושה לי בעיות ותיכף אני קונה משתיק אז אני ידע אם יפתר אבל ב99% אני בטוח שזה יפתור את הבעיה ויש עוד דרך להשתיק זה והיא להנמיך את המגבר טיפה עד שיפסקו הרעשים אבל לא ממולץ כי אז אתה לא מנצל אותו כמו שצריך וחבל....

יש חלקים רבים למיצבושי סופר לנסר הכל מהכל לפרטים

052-6980130

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתיק רעשים לא תמיד עוזר כי תלוי ממה נובעת הבעיה , למשל אם זה המגבר דפוק ואתה מתקין משתיק רעשים אז זה לא יעזור לך כי המגבר הוא זה שמוציא את הרעשים לרמקולים וחיסרון נוסף וחשוב מאוד שמשתיק רעשים נניח ועזר הוא פשוט מוריד את האיכות סאונד , אז יופי התקנו משתיק רעשים העלמנו את הבעיה אך לא פתרנו אותה וגם הורדנו לעצמנו את האיכות סאונד באוטו , אז לפי דעתי מיותר לחלוטין לקנות דבר כזה , פשוט לבדוק מאיפה מגיעה הבעיה .

לפותח השירשור , הבעיה שלך באמת קצת מוזרה , אשמח אם תגיע אליי שאוכל לעזור לך למצוא אותה , דבר איתי בפרטי אם בא לך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היחידה שאני יכול לחשוב עליה היא המינוס של הרדיו דיסק.

מכיוון שהוא הוחלף לפני שבוע ואז התחילו הרעשים על אותו הסט-אפ.

הסט -אפ עבד בסדר , לא היו רעשים , ואז החלפת HU והתחילו רעשים?

תקן אותי אם אני טועה ,

אבל אם זה המצב- הפתרון ברור.

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ידידי עבדתי עם הסט אפ הקיים ועד כמה שאני זוכר לא היו שום רעשים

ואחרי שהחלפתי את ההד יוניט,התחילו השריקות המעצבנות האלה.

המכשיר הוא פיוניר 7950 הוא מגיע עם 2 צמות חוטים ובצמה השניה שבקופסא יש כבל ארוך שחור עם סופית לבורג.

על פניו נראה שזה כבל לארקה למכיר.דבר שלא חובר בהתקנת הרדיו דיסק הנ''ל.

מידן אשמח לשמוע מה הפתרון באמת שזה מחרפן אותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הכל עובד היטב ,

המגבר +הרמקולים+החיווט +HU .

2.הHU מוחלף ואז מתחילים רעשים.

שינית משהו מבחינת חיווט? או שהחלפת HU אחד באחר ?

אם רק החלפת אחד באחד, המסקנה היא תקלה בHU .

כדאי לחכות לתגובות של איתמר, לנופורס, גרין יהודה ושאר המכובדים(סליחה ממי שנשמט מהרשימה),

אולי ישנה בעייה אחרת , אבל נראה לי HU תקול,

קנית חדש או משומש?

ZZR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי אותו חדש.

מבחינת החיווט כלום לא השתנה.אבל הדבר המוזר הוא שהשריקה קיימת גם כשהפאנל לא מחובבר בכלל,כלומר שהרדיו דיסק לא עובד והמגבר.

לא תמיד השריקה קוראת לפעמים כן ולפעמים לא ,ניסת עם חשמל(אורות איתותים וכו'),לא משפיע לכאן או לכאן.

כלומר אם אין שום רעש מאז שהנעתי הוא גם לא יתחיל.

ואם יש מלכתחילה הוא לא ייפסק ולא מושע משאר מערכות החשמל של האוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה קרה לאחר שהוחלף ה HU זה בטוח לדעתי התקלה

תבדוק טוב טוב תמינוס מהמכשיר או שאחד החוטים קצת גלוי קרוע או משהו כזה!

אולי תנסה להוריד תגיין מהמגבר

ולגבי משתיק רעשים.. זה לא הכי מומלץ ולרווווב גם לא עוזר כי אני בעבר גם רכשתי משתיק (דיגיטלי) ייקר מאוד והוא לא עשה כלום!

זה כמעט בטוח משהו מהמכשיר היה לי תקלות כאלה בעבר

מקסימום תנסה לקפוץ לאיזה מתקין טוב ואמין שאתה מכיר שיסייע לך או לקבוע אם אחד מחברי הפורום שממש מבין בדבר!

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6125 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...