Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פג'ו 406 מודל 2000/01 או הונדה אקורד 1996/7

riz1
שימו לב! השרשור הזה בן 6083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

על מה הייתם הולכים !?

מה היתרונות והחסרונות של כל אחת מול השנייה ?!

אם היה לכם 40 אלף ש"ח שאתם לוקחים בהלוואה לשנתיים - על איזה רכב הייתם מהמרים ?!

מצד אחד אני אוהב רכבים מפנקים ברמת מנהלים ומצד שני גם אמינות לא פחות חשובה.

סחירות גם משחק תפקיד, אבל אפשר לשרוד את זה. חסכוניות בדלק חשובה, אך להערכתי ההבדל לא מהותי ביניהם.

ראוי לציין כי ה-406 מגיעה בנפחי מנוע 1800/2000 ואילו האקורד בנפחים 2000/2200.

רוצה את הרכב לטווח ארוך, לפחות 3-5 שנים.

על מה יהיה לי פחות הוצאות תיחזוק ?!

איזה רכב ייתן לי יותר הנאה ?!

ממתין לתובנות שלכם העשירות :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רקק שני הרכבים אין לך עוד אפשוריות?

יש לך סובראו אימפרזה 98/99 או שאפילו מיצובישי כריזמה

HU: PIONEER DEH-3950MPRAER: lightning audio B4.69.3 AMP1: JENSEN 2CH 200WAAT AMP2:JBL GTS180 2CH SUB:sundstreem xs12 250RMS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רקק שני הרכבים אין לך עוד אפשוריות?

יש לך סובראו אימפרזה 98/99 או שאפילו מיצובישי כריזמה

אתה רציני? פיג'ו 406 והונדה אקורד בכלל לא באותה הקבוצה כמו האימפרזה והכריזמה (משפחתיות ממוצעות, אפורות ותו לא).

לפותח השרשור - צריך להתייחס לעובדה שבין שני הדגמים הנ"ל שציינת, קיים הבדל של 4 שנים, שהוא הבדל דיי גדול.

הפיג'ו מפנקת, נוסעת יפה, נראית טוב. לא נהגתי בה - אך כנוסע נהניתי מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה בשנים האלו יובאה יותר מדגם אחד של אקורד לארץ.

בכל מקרה, שניהם רכבים מצויינים וראויים (גם הפיז'ו וגם האקורד).

יש את האקורד הזו:

11103_2.jpg

והזו:

96accord.jpg

העליונה, מכונה גם דגם אמריקאי, היא מצויינת ומפנקת, במנוע 2.0 תיתן לך גם צריכת דלק סבירה.

הרכב ידוע כאמין יחסית.

התחתונה היא הדגם הישן שבגדול, הוא לא מפואר הרבה יותר מ"סתם" משפחתית, הוא מעט גדול יותר והמנוע חזק יותר.

ולעומתו ה-406 אחרי מתיחת הפנים מרגישה הרבה יותר אלגנטית.

עכשיו, אני לא סגור על מתי הביאו את האמריקאית לארץ, והאם יש אותה במודל 97' או לא.

אם לא אז אולי שווה לך כן ללכת על ה-406, פשוט תרגיש שאתה מקבל יותר תמורה לכספך.

בנוסף, רק שתדע למרות שיש כאן התנגדות נחרצת לסטיגמות.

וטוענים שבגיל הזה כבר האמינות של רכב נגזרת באופו ישיר מהדרך בה הוא טופל במהלך השנים (שזה נכון ד"א).

לטענתי, 406 VS אקורד שטופלו ותוחזקו בתנאים דומים, האקורד ככל הנראה תציא אמינות עדיפה ושקט נפשי גדול יותר.

עוד משהו, אני לא זוכר מתי דחפו לפיז'ו את הגיר המהולל המכונה AL-4.

אבל שווה לך לברר את זה ולעשות נסיעת מבחן על רכב עם הגיר הזה לראות אם אתה יכול בכלל לחיות עם הדראק הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש רכב חסכוני גם אז האקורד 2.2 96 בכלל לא חסכונית בדלק.

יש לי חבר שיש לו את הרכב הנ"ל והאוטו שותה לו דלק בלי הרף.

זה מאוד יתסכל אותך אז לדעתי רד מהרכב הזה.

מחפש מאזדה לאנטיס 99'-00' 1600.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האקורד האמריקאית נמכרה בארץ מ98 ומעלה ( כפי שנאמר כאן) והיא גם יקרה הרבה יותר במחירון לעומת הדגם של 97

כיוון שמצויידת במנוע אחר חזק ומתקדם יותר. (המנוע 2.0 150 כ"ס לעומת 150 כ"ס רק ב2.2 בדגם האנגלי1994-1997)

ה406 עברה מתיחת פנים בשנת 1999 וגם שם יש קפיצה במחיר (בגלל השינוי צורה)

לפי מה שזכור לי המנועים לא השתנו במתיחת פנים אולם ייתכן שפנים הרכב ורמת הגימור השתנתה,

נחכה למידע זה ממישהו שיודע יותר...

--" האוטו הזה לא רואה מוסך אני אומר לך ..."

--." ישראלי זה לעקוף מימין 10 מכוניות, לחתוך נתיבים, לצפור ולקלל בעצבנות כשאתה בכלל לא ממהר לשום מקום."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו, אני לא זוכר מתי דחפו לפיז'ו את הגיר המהולל המכונה AL-4.

אבל שווה לך לברר את זה ולעשות נסיעת מבחן על רכב עם הגיר הזה לראות אם אתה יכול בכלל לחיות עם הדראק הזה.

אני לא יודע מתי הוא נכנס, אבל אני יודע שב98 הוא כבר היה.

מה שאומר שאני מניח שגם ב00/01 יהיה אותו.

יום נעים :)

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לדעת שפה אחד אתם מסכימים על ה-406

עכשיו דילמה קלה לגבי ה-406:

במודל 2001 יש כמה תוספות מפנקות קלות שאין במודל 2000 כמו ידיות בכסאות הקדמיים ועוד כמה שטיקים קטנים.

ההבדל במחירון ביניהם הוא 8 אלף ש"ח, אבל בשטח ניתן לאתר אותם בהפרשים של 4 אלף ש"ח.

האם כדאי להתמקד רק במודל 2001 לאור הנתונים הנ"ל ?!

אם יש לדוגמא מודל 2000 עם 97K יד ראשונה פרטית במחיר 37-38 אלף ש"ח ומנגד מודל 2001 עם 190K במחיר 38-40 אלף ש"ח יד 2 פרטית נמכרת במגרש.

הצבע של המודל 2000 יותר קורץ וגם קצת יותר שמורה קוסמטית, אבל ה-2001 קצת יותר מפנקת ובעלת ערך יחסית גבוה יותר, אך פחות שמורה קוסמטית.

על מי מהן ללכת ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור ש01 נראית טוב יותר כי היא ממגרש והם מסדרים את הקוסמטיקה וזה כ"כ לא משנה.

קודם לא הייתי קונה ממגרש, בטח לא רכב עם 200 אלף ק"מ (אל תשכח שיש סיכוי סביר שהיה לו יותר פעם),

ואם יש לך אופציה לקונת רכב בן 7-8 מיד ראשונה עם 100 ק"מ אתה מתכוון לפספס את זה?

כמובן שאם הרכב יד ראשונה כדאי לקפוץ איתו למוסך שלו ולראות היסטורית טיפולים ותיקונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

406 יפה יותר נוחה יותר מהנה יותר אבל ויש אבל גדול הגיר שלה מכה שלא לדבר עליו וגם קצת פחות אמינה מההונדה שעולה יותר כי מעט איכותית יותר למרות שדגם ה2000 די משעמם, רק גרסת הV6 עם ריפודים העור (באקרוד כמובן) כבר מדברת בעד עצמה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תהרוג אותי, אני לא מבין איך רכב אחרי ששמים לו מושבי עור פתאום הופך למעניין.

הוא נשאר משעמם רק שעכשיו גם אתה נדבק אליו שחם (יענו כל הזמן).

אני אישית כל הזמן מחפש איך להתחמק ממושבי עור - זה פשוט נורא, לא מתאים בכלליות לרכבים ובמיוחד לא בארץ.

גם אם מושבי בד איכשהו עוד אפשר לנקות ולתחזק, עור אחרי שהוא נסדק או מתלכלך לך תסדר...

בגלל זה כל מושבי עור בני שנתיים שלא דאגו להם כמו שצריך נראים כמו תחת של שמנה בת 80.

שלא נדבר על הקור בחורף והדביקות בקיץ.

מושבי עור זה כמו רכב קבריולט, טוב לחודשיים בשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...