Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורק לחץ\מנוע אטמוספרי?

שימו לב! השרשור הזה בן 6222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום.

שאלתי האמת קצת הזויה נראה לי,כמו כן לא ידעתי האם למקם אותה בטכני אך החלטתי בסוף עם הפורום הזה.

שאלתי היא כזאת,ידוע שבמנועים מוגדשים ניתן להתקין פורק לחץ חיצוני\פנימי,האם במנוע אטמוספרי ניתן גם להתקין את הפורק המפורסם ע"י צלילו המיוחד(חיצוני)?

או האם רק ברכבים מוגדשים משום שהפורק מורכב אם אני לא טועה על הצינור שבין הטורבו למצערת (קרוב למצערת).

מקווה לתשובות חיוביות:)

בתודה, בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה לחץ אתה רוצה לפרוק?

של הפוקים שלך?

אם אתה מעוניין ברעש של "אוטו עם טורבו"

אז יש מכשיר שמדמה את הצליל על ידי רמקול.

נ.ב

זאת לא שאלה לפורום שיפורים

"I teach the fools some basic rules"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דבר באתר הזה אנשים לוקחים בצחוק, יש שני סוגים של אנשים פה אלה ששואלים שאלות כדי לקבל ידע ואלה שיודעים את התשובות ויכולים לעזור לאחרים. רק חבל שחלק מאלה שמבינים עניין יותר טוב מהאחרים מרבים להתלוצץ.

אני שואל ברצינות ואתה שואל אותי איזה לחץ של נודים?

אי אפשר תגיד אי אפשר ונסגור את העניין,מה רעש של רמקול מדמה, מי יעשה לעצמו פאדיחה וישים דבר כזה?!

ואוטו עם רעש של טורבו?! חביבי לא זכור לי שלכל אוטו שיש לו טורבו יש לו צליל של פריקה אלה אם כן מותקן אצלו פורק.

אם היתי מעוניין בצליל של "אוטו עם טורבו" אז היתי אומר.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדמה לחץ פריקה, זה אומר?

אם זה משהו בסגנון של צליל ברמקולים אז לא תודה,אם ניתן להגיע לרמת הצליל של מנוע מוגדש בעל פורק עם מנוע אטמוספרי בעזרת איזשהו חלק "מדומה" אז בפועל מולבש על המנוע\צינורות. זה מעניין :)

בתודה,בן.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צליל של רמקול.

מה גם שהחברה מבקשת לא להשוות את הצליל של פורק אמיתי לצליל של המכשיר שלהם.

הבעייה היא שכל מי שישמע איביזה 1.4 מתעטשת יחשוב שאתה אהבל.

"I teach the fools some basic rules"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל דבר באתר הזה אנשים לוקחים בצחוק, יש שני סוגים של אנשים פה אלה ששואלים שאלות כדי לקבל ידע ואלה שיודעים את התשובות ויכולים לעזור לאחרים. רק חבל שחלק מאלה שמבינים עניין יותר טוב מהאחרים מרבים להתלוצץ.

אני שואל ברצינות ואתה שואל אותי איזה לחץ של נודים?

אי אפשר תגיד אי אפשר ונסגור את העניין,מה רעש של רמקול מדמה, מי יעשה לעצמו פאדיחה וישים דבר כזה?!

ואוטו עם רעש של טורבו?! חביבי לא זכור לי שלכל אוטו שיש לו טורבו יש לו צליל של פריקה אלה אם כן מותקן אצלו פורק.

אם היתי מעוניין בצליל של "אוטו עם טורבו" אז היתי אומר.

אם היית רציני, היית בודק איך עובד פורק, לדוגמא כאן http://en.wikipedia.org/wiki/Blowoff_valve

או פשוט עורך חיפוש, והיית מבין כמה מגוחכת השאלה שלך.

ולתשובה הרצינית - לא,אי אפשר לשים פורק על רכב אטמוספרי כי אין לו מה לפרוק (רמז:אין גדישה).

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם היית קורא טוב את ההודעה היית רואה שכתבתי שהשאלה די הזויה.

קראתי ולא מאמר אחד על פורקים אני יודע איך הם עובדים,שאלתי את השאלה כדי לדעת אם כן יש משהו שמדמה את הצליל.

ברור שאין מה שהוא יפרוק מן הסתם כי המנוע לא גודש.

לשמוע איביזה 1.4 מתעטשת,אתה מזלזל באיביזה 1.4 ?!

שוב אני לא רוצה לעשות מעצמי "אהבל" אני לא ינסה לדמות רעש של משהו שאין לי . ש-ו-ב השאלה היתה תאורתית האם ניתן לדמות את הרעש.

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצב אחד אתה רוצה משהו שידמה את הרעש ומצד שני אתה לא רוצה רמקול או משהו שמדמה את הרעש אלא שיהיה אמיתי.

בא ניסגור עניין

יש רמקול ויש אין

לאטמוספיירי

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון לא אמרתי שאני רוצה לשים משהו בסגנון באוטו אלה שאלתי שאלה כללית.

כל אחד נופל פה עלי כאילו לא יודע מה עשיתי. שאלתי שאלה כמו שכתבתי קצת הזויה, אין במטרתי להתקין "מדמה" ברכב !

Got To love It

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהרמקול זה ממש דבילי, אבל אפשר לשים בוכנה הידראולית עם פורק ופשוט לשחרר פצססס עצבני (ומהיר)

מתי שבא לך, סטרט אפ?

ד"א, באוטובוסים יש את הרעש הזה מהברקסים, אז כל מי שרוצה -במחיר של כרטיס אוטובוס - אורגיה של פריקות.

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6222 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...