Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות: אפריל - יוני 2007

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 413
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה מה שמוצאים כשמחפשים

אחרי שאשפץ (פחחות ) את הפיג'ו 504 שנת 1977 שכרגע בן נוסע בה

הבא בתור הסוס(יתא) שכרגע משמש כמחסן

תמונות של הפיג'ו והסוסויתא

יורקי

Pic032_edited.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו מכיר את הסוסיתא סטיישן שנטושה זה שנים מאז אני בן 8 (כיום אני בן 26.. תעשו חישוב) .

הרכב נטוש שנים רבות ושייך לקשיש ערירי מוותיקי פ"ת שמתגורר בצריף עלוב מאד ומט ליפול.

הרכב נמצא ברחוב כץ ממש מול סוף רחוב קק"ל בפ"ת.

(יש להגיע ברחוב קק"ל עד סופו ושמגיעים לצומת טי שהיא רחוב כץ מסתכלים ממול ומאחורי גדר עלובה ומפוררת ניצב לו הסוסיתא סטיישן שלמה לחלוטין ללא שום חלק חסר.

להערכתי פעם אחרונה שהיא נסעה על הכיבש היה בסביבות שנת 1988 אולי בהערכה גסה.

מאז לא זזה מילימטר.

אם מישהו עובר ויכול לצלם... יהיה נחמד.

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מדבר על הסוסיתא מפ"ת שדיווחתי עליה נכון לאתמול היא קיימת בהחלט (אמנם מלאה אבק וגיפה בכמות עצומה אבל קיימת) היא מתחבאת מאחורי גדר שיחים ועץ באותו המקום בדיוק בו עמדה כל השנים.. אתמול הייתי ווידאתי שהיא שם... והיא בהחלט שם...

לא בטוח שבעל הרכב עדיין חי.. אבל הוא אמור להיות חי בצריף המתפורר (אלוהים אדירים איך גרים שם) הסמוך.

הסוסיתא הנ"ל כבר לא קיימת לפחות שנתיים- זאת הסוסיתא ששרשרת מתוחה חסמה אותה?

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחצר בנין . ברחוב הראשונים 5 בפתח תקוה רכב אמריקאי נטוש שלפי מצבו כנראה לא נסע כמה שנים טובות.

ככל הנראה קאדילאק או שברולט. מסוף שנות ה 80 תחילת ה 90. (כנראה!!)

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צולם אתמול במושב אחיעזר (ליד לוד). אין לי מושג מה זה בדיוק אבל נראה לי כמו מרקיורי ישן.

הרכב ככה"נ למכירה.ממוקם ליד בית הכנסת של המושב.

בתוך הרכב חסרים חלקים אבל נראה בהחלט בר שיפוץ.

לדעתי פרויקט מדהים.

בהחלט פרוייקט מעניין מאד - פלימות' פיורי לימוזין או VIP שנת 1969

Hemi, זה השם. כמו ה-מנוע של קרייזלר.

פלימות' פיורי גראן סדאן הרדטופ 1973

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה ברחוב וולפסון בפתח תקווה. סיירה משנת 1984.

a.JPG

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה .. סאנרוף מקורי.

בטח 1.8

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא אספנות אבל אם אני לא טועה מישהו חיפש(ארנון?),

סיטרואן BX עומדת ממול למושב אחיהוד,קרוב לחוות סוסים יסעור.

בקרוב תמונה.

עידן

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב, לפי התמונה, שזוהי 2000... הגלגלים נראים לי צרים מדי. הייתה לי אחת לפני כמה שנים גם כן. והחלון בגג אני ממש לא חושב, שמקורי- סביר להניח, שעשו אותו בארץ, כמו שעשו את זה לחלק גדול מהרכבים, שלא היו כבר שווים הרבה, ואז לא היה חבל להתעלל בהם... מה שכן- למי שאוהב סיירות- זה יכול להיות בסיס טוב להתחיל איזה "פרוייקט". ישנה גם ביירה-קופה (שתי דלתות וחלונות הגדולים מאחורה) שעומדת גם כן בפ"ת, בסירקין- היא עומדת מלא זמן, כבר כתבו עליה כמובן, אבל בכ"ז אזכיר, פשוט נורא חבל לי עליה!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחצר בנין . ברחוב הראשונים 5 בפתח תקוה רכב אמריקאי נטוש שלפי מצבו כנראה לא נסע כמה שנים טובות.

ככל הנראה קאדילאק או שברולט. מסוף שנות ה 80 תחילת ה 90. (כנראה!!)

שברולט קפריק קלאסיק מודל 1988.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי כמות הסיליקון והגומי בגג, לא ניראה לי שזה מקורי, אלא תוספת שהרכיבו בארץ, כמו כן, כפי שאמר קודמי, הגלגלים צרים מידי בכדי להיות 2,000 סמ"ק.

הרכב יושב שם כבר מספר שנים, בכניסה ל"בית הפועל", קרוב מאוד לצומת וולפסון עין גנים.

מהסיירה שבצומת סירקין הורידו מזמן את שלט המכירה, ויש בחור שמטפל בה בחודשים האחרונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב, לפי התמונה, שזוהי 2000... הגלגלים נראים לי צרים מדי. הייתה לי אחת לפני כמה שנים גם כן. והחלון בגג אני ממש לא חושב, שמקורי- סביר להניח, שעשו אותו בארץ, כמו שעשו את זה לחלק גדול מהרכבים, שלא היו כבר שווים הרבה, ואז לא היה חבל להתעלל בהם... מה שכן- למי שאוהב סיירות- זה יכול להיות בסיס טוב להתחיל איזה "פרוייקט". ישנה גם ביירה-קופה (שתי דלתות וחלונות הגדולים מאחורה) שעומדת גם כן בפ"ת, בסירקין- היא עומדת מלא זמן, כבר כתבו עליה כמובן, אבל בכ"ז אזכיר, פשוט נורא חבל לי עליה!

גם אם לא מדובר במנוע 2000 ,אני כמעט בטוח שמדובר בגיהה (ראה בקליות קדמיות שלא כמו בסיירה ה"רגילה" + מראות צד בצבע הרכב - אני חושב שזה מקורי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...