Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב עד 30K

buggy
שימו לב! השרשור הזה בן 6312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני רוצה להחליף את האוטו שלי (סיטרואן AX 1.4)

עכישו הקתציב הוא 30 אלף הדרישות מהאוטו הן: מנוע 1.6 מינימום גיר רגיל חובה חיצונית שיראה טוב(אפשר להבין אותי אחרי ה-AX לא?!:cry: ) ושתי דלתות.

הכיוון הוא מיצובישי קולט בינתיים כי לא נראה לי שיש בתקציב הזה עוד מכוניות שעונות על הדרישות אבל אמרתי שווה בלדוק מה נכנס עוד בתקציב.

התקציב הוא סופי אי אפשר למתוח למעלה והוא לרכב בלבד.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל הבעיה היא למצוא תרכבים שהוצעו כאן ואם מוצאים אז כל רכב הוא יד....ועבר התעללות לא קטנה.

אז ככה פיאט ירד מהפרק.

מה הסיכוי למצוא פולו 16V או סיאט איביזה במצב סביר?

ועד איזה שנה אפשר לחפש שיעמוד בתקציב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגו 106 דור שני XS[מאובזר]מנוע 1.6[90 כ"ס] ידנית 2 דלתות שנת 98 ניכנסת יפה בתקציב.[ועוד ישאר עודף שאותו תוכל להשקיע ביישור קו או שיפורים קוסמטים או מכנאניים,או מחצית+ כסף לשנה ראשונה ביטוח]

אוטו די מהנה לנהיגה.

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אחרי שחשבתי קצת על הנושא הבנתי-

פולו 16V נדיר למצוא אקזמפלא במצב טוב.

פיג'ו 106 לא

פיאט לא

איביזה לא

306 כנ"ל לפולו.

אני ימקד תחיפוש *** תחיפוש = את החיפוש *** שלי אחרי קולט ואם תיהיה הזדמנות לפולו אז פולו.

תודה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...