Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך ניתן לפתוח את האום של הציריה בתנאים ביתיים פיג'ו 205

amitt
שימו לב! השרשור הזה בן 6129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עמית, אני מקפיץ את השרשור עם שאלות, ברשותך :wink:

אני מתכנן להחליף צירייה שמאלית בעצמי בעתיד (אחרי הקיץ, שירגע קצת החום) אבל רוצה להתחיל להכין ציוד להחלפה.

1. אתה יודע אולי להגיד לי איזו בוקסה דרושה כדי לפתוח את הבורג של הנאבה? הכי גדולה שיש לי היא 24 מ"מ וגם היא קטנה מדי.

2. איך הפרדת בסוף את הפין שמתחבר לנאבה מהבולג'וינט? בעזרת לום? הרבה שמן וסבלנות?

3. כמה שמן גיר נזל בערך?

4. למרות שעברו רק כמה חודשים - איך הצירייה מחזיקה עד עכשיו? אני מתלבט בין משופצת לתחליפית.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הי

1 אני כבר לא כל כך זוכר, זה משהו בסביבות 30 אבל אני צריך לבדוק את זה, יש לי אחת להשאיל לך.

תצטרך בכל מקרה ידית כוח וצינור שיתחברו לבוקסה, לצערי ידית אין לי לתת לך כי גם אני השגתי בזמנו , צינור יש לי8).

2 בסופו של דבר שחרור הזרוע מהחיבור שלה לשלדה שיחררה את הפין בקלות, בלי כל הכוח המאסיבי שהפעלתי לפני שידעתי שזה מה שצריך לעשות:idea:, אתה יכול לחלופין לפרק את הזרוע ממוט הרדיוס ואז לא תצטרך לשחרר את הפין בכלל, כי הזרוע תזוז ביחד עם כל החלק שמחזיק את הנאבה, וכך תצא הציריה.

3 נזל בערך ליטר שמן גיר, אספתי אותו למיכל של גלידה והחזרתי באמצעות משפך וצינורית לגיר.

4 הציריה מחזיקה בסדר ברוך השם, אני מניח שעדיפה לך ציריה חדשה לגמרי כמו שאני קניתי,על אף שהיא כנראה סינית, אף אחד לא מבטיח לך שהמשופצת לא תהיה גם סינית וגם משופצת.:?

אני בטוח שתצליח, אם תצטרך עוד משהו בכיף.

בהצלחה.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל - תודה.

1. ידית כוח יש לי, היא משמשת גם כמפתח גלגלים. היא די ארוכה אבל אני אשיג צינור שיהיה לכל צרה.

2. איפה נמצא מוט הרדיוס בתמונות? האם השיטה של שחרור מוט הרדיוס עדיפה לדעתך?

4. אם אני קונה משופצת אני קונה אותה ישירות מהמשפצים (דיסקל, המדביק?) ואז אפשר לבחור איזו לקחת. בטח גם יהיה יותר קל להזדכות על הישנה ישירות מולם (מה עשית עם הישנה שלך, אגב?).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האום של מוט הרדיוס נמצא באמצע הזרוע, בין אום 3 ל 4 , כמו שאתה רואה, אם אתה משחרר את הזרוע מהקצה שלה, וגם את המוט שבאמצע שלה, אז היא נשארת מחוברת רק לאלמנט שמכיל את הנאבה, וכך כל הזרוע זזה עם האלמנט.

לדעתי לא כדאי לך לפרק את מוט הרדיוס, כי סביר שהוא לא יחזור בדיוק למקום, אני פירקתי אותו (ביחד עם עוד כמה דברים שפירקתי לחינם כמו הקאליפר), ואם תשים לב, יש מסביב לאום של המוט מין שייבה גדולה שנמעכה קלות מהנסיונות שלי לשחרר את הפין, שמתי לב אחרי כמה זמן, שהמעיכה לא נמצאת בזווית 90 מעלות כמו בזמן המעיכה,אלא 180, מה שאומר שלא חיזקתי מספיק בכיוון השעון, זה יכול לגרום לעסק לא לחזור למקומו.

לגבי ציריה משופצת, אני לא חושב שכדאי, ממה שאני יודע המשופצות האלה לא מחזיקות הרבה זמן, וחליפית חדשה לגמרי במחיר של 330 ש"ח הייתה הבחירה שלי.

הישנה עדיין אצלי במחסן, מחזיר שמן עלה לי 19 ש"ח .

כמה עלתה לך ידית כוח?

40.jpg

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה עלתה לך ידית כוח?

קניתי אותה עם שתי בוקסות לברגים של הגלגלים לפני המון זמן. אני חושב שהכל עולה משהו כמו 50 ש"ח.

צביקה תגיע אליי לחיפה. 25 דקות הצריה הוחלפה.

קפה עליי.

mush

תודה על ההצעה!

תודה לשניכם על העזרה! :mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת תודה.

המטרה העיקרית היא להתמודד עם ההחלפה בעצמי ולכן כרגע אני שומר את העזרה שלך בצד. אבל באמת באמת תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...