Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריכת דלק גבוה ב-ZX וולקן (נו מה ?!, ברור שנערך)

kfirzx
שימו לב! השרשור הזה בן 6514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתן, הבדיקה בוצעעה לפני 10 חודש +-, כרגע הוולקן לא נוסעת:sad:

אני מבטיח שאין פה חירטוט מוח או טעות.

אחלה יום,

אביחי

לצערי -ואני מתבטא בלשון עדינה- הבדיקה שלך אינה מדוייקת. טרם נתקלתי בוולקן עם נתוני צריכת דלק הטובים מ 9 ק"מ לליטר בנהיגה עירונית (ללא מזגן). אני נוהג בוולקן (שנוסעת ואינה מושבתת) כבר ארבע שנים, וזכיתי לראות יותר משלושה-ארבעה וולקנים עם נתוני צריכת דלק דומים בתקופה הזו.

צר לי - אך חובת ההוכחה עליך. (כמובן שתאלץ להמתין לחזרתו של הרכב מההשבתה).

zx וולקן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי - אך חובת ההוכחה עליך.

למי אני חייב להוכיח?

אני יודע שהנתונים שמסרתי הם מדוייקים, ואני נהנה מצריכת דלק מעולה.

לא הוכחות, ולא נעליים.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם בשביל להכניס קצת עובדות מדוייקות לשרשור ההזוי הזה שנע מ-6 ק"מ לליטר הזויה של מנועי 300 כ"ס, מול צריכה של יאריס (הקצנתי קצת אבל הכוונה מובנת).

וולקן 2.0 שנת 96, ססטיסטיקות של צריכת דלק לאורך 121 מילויים במשך מעט מעל 3 שנים לאחר 4401 ליטרים ו-43360 קילומטרים:

צריכת דלק ממוצעת לאורך התקופה 9.851 ק"מ לליטר כאשר מרבית נסיעותיי כ-70% הן בינעירוניות.

צריכת דלק גרועה ביותר שנרשמה 8.17 כמה מפתיע בתקופת קיץ, ודי בתוך העיר

צריכת דלק טובה ביותר שנרשמה 11 ק"מ לליטר, בנסיעה בחורף מחוץ לעיר

אינני רואה שום הגיון בלעשות 11 ק"מ לליטר בתוך העיר, כמה אתה עושה בחוץ 17?!

עכשיו, לגבי הבדיקה שלך, כמה פעמים היא נעשתה? ובאילו תנאים? האם דאגת למלא מיכל עד הסוף ב-2 התדלוקים שזמן הבדיקה נמצא ביניהם?

אם הבדיקה נעשתה פעם אחת, ולא וידאת שהדלק הגיע עד פתח המילוי, אז הנתון בספק.

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחוץ מזה ובאמת עזבו חמש שנים אני מחזיק את הרכב הזה הצריכה הכי טובה שהגעתי אילה בנסיעה משולבת זה 1.10 וגם אם היתי נוסע כמו זקנה בלה בת 99 לא היתי מגיע לצריכה של 11.1 בתוך העיר אז עזבו שטויות.

הבדיקה שערכתי לפיה קבעתי שכיום הרכב אוכל 1.6 זה כך שמיליתי 20 ליטר במיכל שהרכב גמגם מחוסר דלק איפסתי מד אוץ והרכב עשה 125 עד הגימגום זאת אומרת ליתר דיוק 6.25 ק"מ לליטר.אז באמת אודה למי שיש עצה או פתרון לבעיה רשמתי את מה שהוחלף ברכב בהודעות קודמות.

תודה על העזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדיקה שערכתי לפיה קבעתי שכיום הרכב אוכל 1.6 זה כך שמיליתי 20 ליטר במיכל שהרכב גמגם מחוסר דלק איפסתי מד אוץ והרכב עשה 125 עד הגימגום זאת אומרת ליתר דיוק 6.25 ק"מ לליטר.אז באמת אודה למי שיש עצה או פתרון לבעיה רשמתי את מה שהוחלף ברכב בהודעות קודמות.

תודה על העזרה.

קודם כל תתחיל במילוי המיכל עד הסוף ותאפס את המונה.

דבר שני סע 200 ק"מ, תמלא שוב ותחלק את המרחק שעברת בכמות הליטרים שנכנסו במיכל.

לא בודקים מגמגום לגמגום אף פעם, כי אז אתה גם מטנף את הפילטר ואת מערכת ההזרקה.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6514 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...