Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שודר באל-ג'זירה. מדהים

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 6667 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה פשוט שאני לא מבין פה או שהבן אדם מדבר אוסף של שטויות ? שלומי, עמוס, לתשומת לבכם. מעניין אם מישהו יצייץ בכלל.

תסביר לי אתה איזה מספר גבוהה יותר 7 או 5 ??

או סליחה פלשתינאים הם לא אנשים נכון ?

אוקיי בוא נתחיל מחדש, אתה יכול להיות קצת יותר בהיר במה שאתה פולץ מהפה ?? לא, איני יכול להיות בהיר. אבל אני כן יכול להסביר שוב. אני מציע שתשלוט בפרץ ההורמונלי שלך כי דיבורים כאלה ("פולץ מהפה", זה בטח קשור לנודים) לא מקובלים לא בפורום ולא בדיון הנוכחי.

אתה יכול לבחור בלהרוג 7 אנשים חפים מפשע כל יום כדי שלך יהיה ראש שקט ?? אז אולי תהרוג כבר כמה מליונים ואז בטוח יהיה לך ראש שקט מפיגועים לא ..? טוב זה עדיין בגדר אוליי...ואני מקווה שכבר הבנת לאיפה אני פונה . האמת שממש לא. אם תנסח את עצמך באופן מתקבל על הדעת אני אשמח להגיב. בכל מקרה, אני מעדיף להרוג 7 פלשתינאים בטעות ותוך כדי זה לחסל מחבל בכדי להציל 5 ישראלים חפים מפשע מרצח. בלי לחשוב פעמיים. את זה כבר אמרתי, שאלות חוזרות לא יגרמו לי לשנות את דעתי.

וסתם הערת ביניים כן אתה ישראלי ואין לך מדינה אחרת אבל גם לכל פלשטינאי אין שום מדינה אחרת את הפלשתינאים לא מנסים להשמיד ולא מנסים לגרש לים באמצעות טרור. אותנו כן.

מחפש סאבפריים קדמי למיני (שנת 76 ומעלה, בורג אחד בכל צד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עכשיו אני מבין..

אתה בסה"כ גזען.

חבל, היית אומר קודם.. הייתי מפסיק עם הדיון/ויכוח הזה כבר מזמן..

אתה מבין את משמעות המילה גזען? אתה מוכן לציין מה הקשר לגזענות? פעם אחרונה: אם אין לך מה לומר אל תגיד כלום. זו התחמקות עלובה כמעט כמו ההתבכיינות של מקודם. אני מת לראות אותך מסביר לי למה אני גזען.

ולא כל בן אדם שמעדיף שמחבלים לעתיד ימותו מאשר שאחשלו ואמשלו ימותו הוא גזען.
מחבלים לעתיד? עשה לי טובה אל תכניס מילים לפי. לא מדובשך ולא מעוקצך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פשוט שאני לא מבין פה או שהבן אדם מדבר אוסף של שטויות ?

תסביר לי אתה איזה מספר גבוהה יותר 7 או 5 ??

או סליחה פלשתינאים הם לא אנשים נכון ?

אוקיי בוא נתחיל מחדש, אתה יכול להיות קצת יותר בהיר במה שאתה פולץ מהפה ??

אתה יכול לבחור בלהרוג 7 אנשים חפים מפשע כל יום כדי שלך יהיה ראש שקט ?? אז אולי תהרוג כבר כמה מליונים ואז בטוח יהיה לך ראש שקט מפיגועים לא ..? טוב זה עדיין בגדר אוליי...ואני מקווה שכבר הבנת לאיפה אני פונה .

וסתם הערת ביניים כן אתה ישראלי ואין לך מדינה אחרת אבל גם לכל פלשטינאי אין שום מדינה אחרת

:shock:

עכשיו אני מבין..

אתה בסה"כ גזען.

חבל, היית אומר קודם.. הייתי מפסיק עם הדיון/ויכוח הזה כבר מזמן..

עמוס

הלו, די להיתמם!

זה לא מה שהוא כתב.

שתו מים, תנשמו עמוק, תראו סרט של קלרקסון , תקראו שוב את התשובה שלו ותבינו.

גזען ושאר ירקות אלו ביטויים שאין למהר כלכך ולהשתמש בהם. ובטח לא בקלות כזו כפי שקורה בשירשור הזה, הרבה יותר מדי פעמים.

חי

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאא כן עכשיו הבנתי אתה גזען עם תעודות

:fist:

חוץ מזה לא הגבת לשום דבר בצורה שיכולה לגרום לי להגיב אליך בהתאם, אתה קיבלת את מה שזרעת וזה משל ערבי אתה מכיר ??

אאא כן סליחה לא מכיר את זה בכל מקרה תחשוב שנית כי גם היטלר חשב שלהרוג כמה יהודים זה יציל את הגזע שלו והתחיל עם זה עד שגדל איתו הרעיון .

חוץ מזה שאתה פולט שטויות כמו המון אנשים לא ממש יודעים שום דבר מקרוב, אין לך שום מושג על מה אתה מדבר ולמה אתה מתייחס ובכל זאת אתה פולט אותם .

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו, די להיתמם!

זה לא מה שהוא כתב.

גזען ושאר ירקות אלו ביטויים שאין למהר כלכך ולהשתמש בהם. ובטח לא בקלות כזו כפי שקורה בשירשור הזה, הרבה יותר מדי פעמים.

חי

חיי אם תקרא טוב טוב את השרשור אז אני קורא את כולו כבר מההתחלה והגבתי דיי בהתחלה אחרי שצפיתי בראיון פעמיים ...

לא מיהרתי לכתוב שום דבר וקראתי בסבלנות כשאחרים הגיבו חלקם בצדק וחלקם לא, אתה יכול להגיד שאפשר להשתמש במילה גזען או לו , מבחינתי גזען זה חרא של בן אדם... ואם כבר מדברים אז כל קיצוני ערבי יהודי מוסלימי נוצרי זה חרא של חיה .

סליחה על ההודעה הכפולה נ.ב

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו, די להיתמם!

זה לא מה שהוא כתב.

אבל תשובות קונקרטיות אין, נימוקים סבירים אין, לחלקינו גם יכולת תחבירית בסיסית אין, אז למה לא לשחות עם הזרם ולקרוא לו גזען?

מילון אבן-שושן:

"גזעני: מבוסס על הגזענות, בנוי על ההשקפה כי יש בין העמים גזעים מיוחסים וגזעים נחותי-דרגה"

קדימה אני ממתין. שמישהו יסביר למה אני גזען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל תשובות קונקרטיות אין, נימוקים סבירים אין, לחלקינו גם יכולת תחבירית בסיסית אין, אז למה לא לשחות עם הזרם ולקרוא לו גזען?

מילון אבן-שושן:

"גזעני: מבוסס על הגזענות, בנוי על ההשקפה כי יש בין העמים גזעים מיוחסים וגזעים נחותי-דרגה"

קדימה אני ממתין. שמישהו יסביר למה אני גזען.

בן אדם = בן אדם

7 בני אדם

מ.ש.ל.

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן אדם = בן אדם

7 בני אדם

מ.ש.ל.

כן טוב. פנה לעזרה.

מישהו שיודע ש-7 גדול מ-5 מוכן להגיב, אולי עמוס למשל?

עריכה:

אה! אה! עכשיו הבנתי את הנוסחא הגאונית. קיצר זה לא זה. אתה כבר הסברת שמבחינתך גזען זה חרא של בנאדם, אז ברשותך אמשיך הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד פשוט:

האמת, היא אפישהו באמצע, חלק מהחיילים מתנהגים כמו בהמות לפלסטינאים במחסומים כי הם (החיילים) בהמות, כן, גם לנו יש כאלה.

מצד שני - שכל אחד מאיתנו יחשוב טוב טוב מה הוא מעדיף - שהאח הקטן שלו ירצח בפיגוע או שקבוצה גדולה של אנשים ייתקעו במחסומים?

על אותו משקל ה 5 אנשים מול ה7 אנשים, שכל אחד מאיתנו יסתכל טוב טוב פנימה ויגיד שהוא לא מעדיף שבמקום שאחיו הקטן ירצח בפיגוע יהרגו את המחבל עם סיכוי לפגיעה בX אכלוסיה חפה מפשע (אני בכוונה אומר X, כי זה לא משנה אם זה 1 או 10 במקרה הזה).

מי שאומר שלא הוא או נאיבי, או שקרן (או גזען, עושה רושם שזה הפך לביטוי גנאי כללי...)

Noble Savage אמר את מה שהוא אמר על המשקל הזה, 7 מהם על פני 5 מאיתנו - any time.

אני בטוח שגם הם עושים את המשוואה הזו,

או שלא, בעצם, שכחתי שהם משתמשים בhuman shields כל הזמן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צדק אבסולוטי בעולם זה מה שיש לי להגיד ,והם חופשי משתמשים ב-human shields , כמו שהם עשו בלבנון

הצבא שלנו עוד פועל בצורת : surgical strike , לכו תראו את הרוסים ואת האמריקאים איך הם הגיבו כשהטרור פגע בהם , הם ממש מוחקים כל דבר שזז, אנחנו הישראלים ממש לא כאלה בעוד שיש לנו כל סיבה שבעולם להיות כאלה

איציק.

אני רואה שוב את הסרטון , מדהים איך שהיא מתבטאת

"אתה יכול מבחינתי להאמין באבנים , אבל אל תזרוק אותם עליי"

פשוט ענק , אני שולח את זה לכל מי שאני מכיר

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אכנס לויכוח פה של מי גזען מי לא

אבל מה שאני כן יודע שבכמה ימים האחרונים החברים מעזה עושים לנו השכמה בשדרות, ולנו (לתשובים) נימאס וכך גם לתקשורת

ורק שתבינו בעזה הם הרי ניצחו את המאבק שלהם ישראל יצאה משם בכל הרצועה אין אפילו מחסום אחד וכולם נעים בחופשיות.

אני נורא שמח עכשיו בשבילם באמת שאני כן, עכשיו הם רצים ברצועה לא מבותרת בלי פיקוח בפנים יורים את הטיל שלהם מפרקים הכל בפחות מ5 דק' ושהמזל''ט יטוס לחפש אותם אח''כ וזה כבר הפך להרגל אצלהם. שני מסקנות יש לי עכשיו:

1. שדרות זה לא נק' אסטרגית זה בסה''כ מצד הממשל שימותו פה כולם העיקר החשיפה התקשורתית בסדר life is a bitch מה אני יכול לעשות, אבל תחשבו רגע ניתן, להם שטחים כמו שמישהו הציע פה המחסומים ירדו הם ינועו בחופשיות, בקיצור יתנו להם שטח. מה אז הם יהיו קרובים יותר לנק' שהם כן אסטרטגיות לדוג' י-ם, וזה מוביל אותי למסקנה השניה.

2. אם הביאו להם שטח שהם דרשו (עזה) והם השיגו אותו במלחמות ובדם יזע ודמעות, אז למה הם מבקשים יותר למה הם תובעים בעלות על עוד שטחים ליד הרצועה, זהו זה השטח שדרשתם כאן המאבק שלכם ניגמר, לפי כל כללי ההיגיון עכשיו מג'נין צריכים לעוף קאסאמים (זה לא שאני בעד ואני מפחד מהיום שזה יקרה אבל בעיקרון שם עכשיו מתנהל מאבק על שטחים). אז שוב תודה לאל מג'נין לע עף כלום אבל למה הם ממשיכים את המאבק המזויין שלהם פה בדרום

הם חושבים שהם צריכים להיאבק שיגייסו כספים כ''א אני לא יודע מה, אבל למה הם ממשיכים להללחם ברצועת עזה. למה אם לא כדי לתבוע עוד שטחים בטענות כאלה ואחרות.

ועוד משהו תפסיקו עם ה-5:7 הזה בואו ניקח 1:1. קחו אותי לדוג' וקרוב משפחה שלכם, מי הייתם מעדיפים שימות.

זה בסדר על תענו התשובה ליגיטימית.

ואם על זה שהבחור אוהב ומכבד את העם שלו יותר ממה שהוא אוהב ומכבד עם אחר הוא גזען, אז למה היינו צריכים ביכלל להקים מדינה שתקלוט יהודים מהתפוצות.

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת, היא אפישהו באמצע, חלק מהחיילים מתנהגים כמו בהמות לפלסטינאים במחסומים כי הם (החיילים) בהמות, כן, גם לנו יש כאלה.
אני לא חושב שהאמת היא איפשהו באמצע. כל ההשוואה הזו תמוהה שכן יש הבדל גדול בין להתעלל במחסום ובין לרצוח.

חיילים שמתנהגים כמו בהמות הם אחוז מזערי מכלל החיילים. את אלו שתופסים זורקים לכלא. הפלשתינאים לא תופסים מחבלים ולא זורקים אותם לכלא. את אלה שאנחנו תופסים ומוסרים להם, הם משחררים.

יש לי שני דברים לספר עליהם כתגובה לנושא של surgical strikes שהועלה ע"י איציק. שניהם מהשירות הצבאי שלי ושניהם מסבירים הרבה מהדברים עליהם דנו בשרשור. אני לא מתכוון להסביר כיצד, מי שלא מבין שלא יבין.

הראשון:

כמעט בכל מבצע צבאי בשטח בנוי נדרשת כניסה לבתים פלשתינאים. אף אחד לא אוהב את זה. בין אם המטרה היא לכתר בית אחר בשטח צפוף, ובין אם היא להשקיף על רחוב שבו עתידים לעבור מחבלים, יושבי הבית נאלצים לסבול נוכחות צבאית בביתם שלא מבחירה. לעיתים הדבר אורך מספר שעות, לעיתים מספר ימים. אני רוצה להסביר בדיוק מה אומרים הנהלים הצה"ליים בנוגע למקרים כאלה.

מרגע הכניסה לבית, צה"ל ערב לבטחון יושבי הבית ולרווחתם. לאחר טיהור המבנה הם מועברים לחדר פנימי, במידה ויש כזה, במטרה להגן עליהם מאש מבחוץ. החיילים משתמשים בבית לצרכים מבצעיים ולא לשום דבר מעבר. קרי: אם יש ספות או מיטות, ישנים על הרצפה. אם קר אבל יש שמיכות בארון, קופאים מקור וסותמים את הפה. אם רעבים או צמאים ויש אוכל במקרר, גוועים ברעב. אם ליושבי הבית חסר אוכל/מים ולחיילים יש, הם יקבלו את הדברים האלה מהחיילים, בעוד שאלה יסתדרו בלי. ולא הדברים האלה לא ברורים מאליהם, אין אף צבא אחר שהיה נוהג כך.

מנסיוני, בחלק מהמקרים שבהם השהות ארוכה נוצר קשר בין הפלשתינאים לחיילים הישראלים. זה נכון בעיקר בנוגע לילדים קטנים שעדיין לא עברו שטיפת מוח על ידי הסביבה. דווקא הם אלו שמבינים שהחיילים לא באים לפגוע בהם, דווקא הם מעריכים במידה מסויימת את דאגת החיילים לרווחתם.

השני:

הקטע הזה נועד להבהיר עד כמה הפלשתינאים שונאים אותנו. לא המנהיגים שלהם, לא ארגוני הטרור שלהם, לא המחבלים שלהם, אלא העם הפלשתינאי.

כאמור, היו הרבה מקרים שבהם נכנסנו לבית פלשתינאי. אחת המטרות היא למנוע את חשיפת הכוח למשך הזמן הארוך ביותר, מכיוון שכולם יודעים יפה מאוד מה קורה כשהכוח נחשף. במקרה הטוב, המון פלשתינאי מקיף את הבית וזורק כל הבא ליד. במקרה הרע יורים פנימה. לא זה לא מעניין אותם שהמשפחה הפלשתינאית נמצאת שם איתנו. וכן, הם יודעים שהמשפחה הפלשתינאית שם, כי ככה בדרך כלל הם חושפים הכוח (ג'מיל לא מגיע לעבודה, הולכים לבית של ג'מיל ודופקים על הדלת, אף אחד לא פותח את הדלת...).

במקרה אחד ספציפי מוקמנו מעל מחנה פליטים בגדה במהלך הלוויה של פעיל שחוסל ע"י יחידה אחרת. המשימה שלנו היתה להתנקש במחבל שצעד שם. אני בטוח שעמוס ידהם למשמע אוזניו (וכמובן יעוות את דברי/יתעלם מהם כתגובה), אבל צה"ל מעדיף לסכן חייליו ולשלוח אותם לבצע סיכול ממוקד מאשר לשלוח את ח"א ולהסתכן בפגיעה בחפים מפשע. לכן חיסולים אלה מתבצעים לרוב בעזה, איפה שאין נוכחות צבאית ואין אפשרות להכניס כוחות.

הלוויה נראתה ככה: עשרות אלפי אנשים מכל הגילאים צועדים ברחוב. במסגדים הסמוכים המואזין מדבר במשך שעות. בשלב מסויים הוא חוזר על המשפט "איטבח אל-יהוד" שוב ושוב. ההמון עונה לו באיטבח אל יהוד גם, ותוך כדי החמושים יורים באוויר. אפשר לומר שכל פחד שאי פעם חשתי לפני כן התגמד לעומת אותו רגע. הייתי רוצה לדעת מה היה קורה אילו הייתי מצניח פעילה של מחסום-watch למרכז מחנה הפליטים בדיוק בשלב הזה.

Leon:

זה לא "תודה לאל מג'נין לא עף כלום". זה תודה לצה"ל שמג'נין לא עף כלום. נשק תלול-מסלול נמצא ע"י כוחות הביטחון בישובים פלשתינאים ברחבי הגדה בכמויות. תאמין לי, זה לא שהם לא מנסים.

את הדוגמא שלך עם עזה אפשר להשליך על כל קונפליקט בין ערבים וישראל בעולם. גם מלבנון יצאנו ואנחנו עדיין מותקפים משם. חיזבאללה רק בונה את עצמו. למה אתה חושב? מה לדעתך הם רוצים? עם איראן מעולם לא היינו בקונפליקט, ובכל זאת הם מצהירים שהם הולכים להשמיד את ישראל. למה?

ציטוט של דברים חכמים מאוד שאמרת:

"ואם על זה שהבחור אוהב ומכבד את העם שלו יותר ממה שהוא אוהב ומכבד עם אחר הוא גזען, אז למה היינו צריכים ביכלל להקים מדינה שתקלוט יהודים מהתפוצות."

אני (כמו רובו המוחלט של העם) גם ישראלי וגם יהודי וגם ציוני. זאת אומרת אני מרגיש חלק מעם ישראל ואני חושב שאין לנו מדינה אחרת. המגיבים בשרשור שחושבים שקיים יחס שווה בין 7 פלשתינאים ומחבל לבין 5 ישראלים ניתקו לגמרי מעקרונות אלו אשר הביאו את משפחתם ארצה. השנאה העצמית שלהם גורמת להם להעדיף אח מת מאשר אויב (על פי הצהרתו שלו) מת, וזאת עוד כאשר מדובר במחבל שחיסולו סיכל פיגוע, וכששאר ההרוגים בצד זה נהרגים כתוצאה מטעות מצערת, טעות שכוחות הביטחון נכשלו בנסיונותיהם למנוע. לא סתם בחרתי ביחס 5:7, המטרה היתה להראות עד כמה חשיבתם מעוותת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שוב את הסרטון , מדהים איך שהיא מתבטאת

"אתה יכול מבחינתי להאמין באבנים , אבל אל תזרוק אותם עליי"

פשוט ענק , אני שולח את זה לכל מי שאני מכיר

זה עוד יותר ענק כי היא קוראת לו "יא אחי" לפני כן. היא לא נבהלת מהנסיונות של הערס הזה לשייך אותה לקבוצת הכופרים, ובכך להסביר לעצמו שמה שהיא אומרת זה שטויות ולא ראוי להתיחסות. בערך כמו לקרוא לי גזען.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודעים מה,עמוס ושלומי יש לכם הצעה לפיתרון יותר טוב מהגנה על העם שלנו?

אולי נסיגה לקווי 67'?! אולי ל48'?!

אני אשמח לשמוע אם יש לכם פיתרון יותר טוב משל הצבא שלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יודעים מה,עמוס ושלומי יש לכם הצעה לפיתרון יותר טוב מהגנה על העם שלנו?

אולי נסיגה לקווי 67'?! אולי ל48'?!

אני אשמח לשמוע אם יש לכם פיתרון יותר טוב משל הצבא שלנו.

דיבורים כמו חול, ואין מה לאכול.

גם אני עדיין ממתין שיסבירו למה אני גזען.

לא נורא יש לי זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...