Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שודר באל-ג'זירה. מדהים

gibsonlp
שימו לב! השרשור הזה בן 6644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עדיין לא ממש יודע למה אני בכלל טורח להגיב עוד הפעם , אבל בכל זאת אני מגיב משום מה ..

אני לא מעוניין בכלל להיכנס לוויכוח למה אתה גזען , אבל כך אני חושב לצערי

בוא נגיד שיש את החמאס שנלחם על "אדמתו" נגד ה"עם" שפלש לאדמתו , המאבק שלו לגיטימי לדעתי כשהוא נלחם נגד צבא ולא נגד חפים מפשע, ברגע שהוא הורג אנשים חפים מפשע , פיצוצים מחבלים וכולה אז הארגון הפך לארגון טרור .

שלא תבין אותי לא נכון אני נגד כל ההרג המיותר הזה ועוד בשביל חתיכת אדמה מחורבנת , לדעתי זו כמו ילדים קטנים, באירופה כבר עוברים גבול בין מדינות ואתה רק אומר שלום לשומר ב"גבול" ונוסע, כבר אין גבולות אלא גלובליזציה , ובישראל ופלשתינה עדיין נלחמים על פיסת אדמה ..

העם הפלשטיני אגב אינו שונא יהודים וישראלים, מה שגם רוב העם הפשוט עובר שטיפות מוח במסגדים ובארגונים !

ישראל תנצח במלחמה שלה ותגיע לשלום עם הפלשטינים רק דרך החינוך וההסברה ! וכל דרך אחרת תביא רק לעוד קורבנות משני הצדדים, אני לא יודע כמה פלשטינים אתה מכיר אבל אני מכיר דיי הרבה וגם הקשבתי לכמה אנשים שעברו שטיפות מוח כאלה ואחרות...

אני יודע גם שהממשלה הפלשטינית דופקת את העם שם בכל מה שרק תרצה! ואני מכיר את זה מקרוב מאוד ....

ישראל תנצח את המחלמה הזו בלימוד והסברה מתמידה, בצבא היא רק תביא לעוד הרג משני הצדדים .

יאללה סוף שבוע נעים לכולם

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא מעוניין בכלל להיכנס לוויכוח למה אתה גזען , אבל כך אני חושב לצערי
אתה תמיד חושב דברים שאתה לא יודע להסביר?

בוא נגיד שיש את החמאס שנלחם על "אדמתו" נגד ה"עם" שפלש לאדמתו , המאבק שלו לגיטימי לדעתי כשהוא נלחם נגד צבא ולא נגד חפים מפשע, ברגע שהוא הורג אנשים חפים מפשע , פיצוצים מחבלים וכולה אז הארגון הפך לארגון טרור .
אוקי, תסכים איתי שזה מה שבאמת קורה.

שלא תבין אותי לא נכון אני נגד כל ההרג המיותר הזה ועוד בשביל חתיכת אדמה מחורבנת , לדעתי זו כמו ילדים קטנים, באירופה כבר עוברים גבול בין מדינות ואתה רק אומר שלום לשומר ב"גבול" ונוסע, כבר אין גבולות אלא גלובליזציה , ובישראל ופלשתינה עדיין נלחמים על פיסת אדמה ..
מבין אותך, אבל אנחנו לא באירופה, אנחנו פה. ישראל מוכנה לוותר על שטחים וכבר ניסתה זאת בעבר, מה שמגביל אותנו כעת זה התקפות הטרור. אין ערובה שהפלשתינאים לא ינצלו את הנסיגה הבאה לביצוע פעולות טרור נגדנו, כפי שהם עושים כעת מעזה.
העם הפלשטיני אגב אינו שונא יהודים וישראלים, מה שגם רוב העם הפשוט עובר שטיפות מוח במסגדים ובארגונים !
אז הוא שונא או לא שונא? מהי הסיבה לירי קסאמים על ישראל אם לא שנאה?

ישראל תנצח במלחמה שלה ותגיע לשלום עם הפלשטינים רק דרך החינוך וההסברה ! וכל דרך אחרת תביא רק לעוד קורבנות משני הצדדים, אני לא יודע כמה פלשטינים אתה מכיר אבל אני מכיר דיי הרבה וגם הקשבתי לכמה אנשים שעברו שטיפות מוח כאלה ואחרות...

אני יודע גם שהממשלה הפלשטינית דופקת את העם שם בכל מה שרק תרצה! ואני מכיר את זה מקרוב מאוד ....

לצערי אנחנו רחוקים מאוד מלחשוב על נצחון במלחמה, או על סיום הסכסוך. צה"ל לא נמצא בשטחים כדי לנצח את הפלשתינאים. הוא נמצא שם כדי להגן על ישראל ממחבלים. אם היינו רוצים "לנצח" היינו שולחים מטוס עם פצצה וגומרים עניין.

מחפש סאבפריים קדמי למיני (שנת 76 ומעלה, בורג אחד בכל צד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה תמיד חושב דברים שאתה לא יודע להסביר?

לפעמות

איפה ראית שאני אומרת אחרת חוץ מזה שחמאס הוא ארגון טרור כי ההתנגדות שלהם היא לא כלפי צבא אלא כלפי אנשים חפים מפשע .

אבל גם במקרה שישראל תתחיל להתייחס לחיי אנשים חפים מפשע בזלזול אז היא לא טובה יותר מאותם ארגונים .

מבין אותך, אבל אנחנו לא באירופה, אנחנו פה. ישראל מוכנה לוותר על שטחים וכבר ניסתה זאת בעבר, מה שמגביל אותנו כעת זה התקפות הטרור. אין ערובה שהפלשתינאים לא ינצלו את הנסיגה הבאה לביצוע פעולות טרור נגדנו, כפי שהם עושים כעת מעזה.אז הוא שונא או לא שונא? מהי הסיבה לירי קסאמים על ישראל אם לא שנאה?

תקרא את מה שכתבתי עוד הפעם , השנאה נובעת מכמה וכמה דברים, אני הייתי כשהפלשטינים גם אהבו מאוד את ישראל כשהם יכלו לעבוד ולהתפרנס וזה מה שרוב העם שם רוצה ולא מזיז לו משום דבר אחר.

שטיפות מוח ונסיון להוליך אנשים שולל ולגייס אותם בשם הדת ועוד שקרים היא הסיבה לקסאמים וכל הדברים האחרים שיוצאים משם , ולכן אני הדגשתי שהמלחמה האמיתית של ישראל היא בחינוך ובהסברה לעם הפלשתיני ולא בכדורים כי מזה יצא לה רק כדורים בחזרה

לצערי אנחנו רחוקים מאוד מלחשוב על נצחון במלחמה, או על סיום הסכסוך. צה"ל לא נמצא בשטחים כדי לנצח את הפלשתינאים. הוא נמצא שם כדי להגן על ישראל ממחבלים. אם היינו רוצים "לנצח" היינו שולחים מטוס עם פצצה וגומרים עניין

רק בעיה אחת שפה אין מלחמה, מה שיש פה זו "מלחמת גורילות" במקרה הגרוע, וארגוני טרור ששולטים בשטחים ואנשים במקרה שני...

ישראל לא יכולה להגן על הישראלים בשליחת צה"ל לשם, זה לא ילך אתה יודע את זה ואני יודע את זה וכל אחד יודע את זה

אם היית שולח "מטוס" עם פצצה לשם היית חוזר על הטרגדיה מלפני חמישים שנה במחלמת העולם ואז ישראל תהיה כבר יותר גרועה מארגוני הטרור

.

תחשוב על זה

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה ראית שאני אומרת אחרת חוץ מזה שחמאס הוא ארגון טרור כי ההתנגדות שלהם היא לא כלפי צבא אלא כלפי אנשים חפים מפשע .

אבל גם במקרה שישראל תתחיל להתייחס לחיי אנשים חפים מפשע בזלזול אז היא לא טובה יותר מאותם ארגונים . לעולם לא יקרה! כל חף מפשע שנהרג בגלל טעויות של צה"ל זה אסון מבחינה הסברתית, ועוד יותר אסון מבחינה מעשית. צה"ל לא רוצה להרוג חפים מפשע.

מבין אותך, אבל אנחנו לא באירופה, אנחנו פה. ישראל מוכנה לוותר על שטחים וכבר ניסתה זאת בעבר, מה שמגביל אותנו כעת זה התקפות הטרור. אין ערובה שהפלשתינאים לא ינצלו את הנסיגה הבאה לביצוע פעולות טרור נגדנו, כפי שהם עושים כעת מעזה.אז הוא שונא או לא שונא? מהי הסיבה לירי קסאמים על ישראל אם לא שנאה?

תקרא את מה שכתבתי עוד הפעם , השנאה נובעת מכמה וכמה דברים, אני הייתי כשהפלשטינים גם אהבו מאוד את ישראל כשהם יכלו לעבוד ולהתפרנס וזה מה שרוב העם שם רוצה ולא מזיז לו משום דבר אחר. יכול להיות, אבל פיגועים תמיד היו.

שטיפות מוח ונסיון להוליך אנשים שולל ולגייס אותם בשם הדת ועוד שקרים היא הסיבה לקסאמים וכל הדברים האחרים שיוצאים משם , זה די נשמע לי כמו שנאה.

ולכן אני הדגשתי שהמלחמה האמיתית של ישראל היא בחינוך ובהסברה לעם הפלשתיני ולא בכדורים כי מזה יצא לה רק כדורים בחזרה ישראל לא נלחמת בעם הפלישתיני, היא נלחמת בטרוריסטים פלשתינאים. אם הטרוריסטים היו שבדים, היא היתה נלחמת גם בהם. אם נלך עכשיו ונסביר לפלשתינאים שאנחנו רוצים שלום (או כל סוג אחר של חינוך והסברה) הם לא יפסיקו את הפיגועים, ולכן צה"ל נמצא בשטחים.

לצערי אנחנו רחוקים מאוד מלחשוב על נצחון במלחמה, או על סיום הסכסוך. צה"ל לא נמצא בשטחים כדי לנצח את הפלשתינאים. הוא נמצא שם כדי להגן על ישראל ממחבלים. אם היינו רוצים "לנצח" היינו שולחים מטוס עם פצצה וגומרים עניין

רק בעיה אחת שפה אין מלחמה, מה שיש פה זו "מלחמת גורילות" במקרה הגרוע, וארגוני טרור ששולטים בשטחים ואנשים במקרה שני...

ישראל לא יכולה להגן על הישראלים בשליחת צה"ל לשם, זה לא ילך אתה יודע את זה ואני יודע את זה וכל אחד יודע את זה לא כל כך יודע את זה. נוכחות צה"ל בשטחים מונעת פיגועים. לא סתם תופסים אותם במחסומים עם הפצצות עליהם. אנחנו לא שם בשביל הכיף.

אם היית שולח "מטוס" עם פצצה לשם היית חוזר על הטרגדיה מלפני חמישים שנה במחלמת העולם ואז ישראל תהיה כבר יותר גרועה מארגוני הטרור נכון.

אני ואתה, אנחנו לא כל כך שונים. שנינו רוצים אותו דבר בדיוק. אז אתה נוצרי ואני יהודי, מעניין לי את התחת.

אתה קראת לי גזען כי חשבת שאני חושב שהיהודים הכי טובים או שטות כזאת. זה לא נכון. אם קראת את השרשור מההתחלה אתה יודע את זה. כל מה שאמרתי זה שאני מעדיף 7 הרוגים פלשתינאים שנהרגו בטעות ומחבל מת על פני 5 ישראלים (יהודים, ערבים, צ'רקסים, עברייני תנועה, הומואים, אנשים שמנים) שנהרגים בכוונה כתוצאה מפיגוע. תחשוב על זה שוב.

מחפש סאבפריים קדמי למיני (שנת 76 ומעלה, בורג אחד בכל צד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ואתה, אנחנו לא כל כך שונים. שנינו רוצים אותו דבר בדיוק. אז אתה נוצרי ואני יהודי, מעניין לי את התחת.

וכן האמת שנולדתי כך וחוץ מזה אני לא ממש מאמין בכל השטויות מכל הדתות :p

אתה קראת לי גזען כי חשבת שאני חושב שהיהודים הכי טובים או שטות כזאת. זה לא נכון. אם קראת את השרשור מההתחלה אתה יודע את זה. כל מה שאמרתי זה שאני מעדיף 7 הרוגים פלשתינאים שנהרגו בטעות ומחבל מת על פני 5 ישראלים (יהודים, ערבים, צ'רקסים, עברייני תנועה, הומואים, אנשים שמנים) שנהרגים בכוונה כתוצאה מפיגוע. תחשוב על זה שוב.

חשבתי על זה הרבה יותר ממה שנדמה לך,

גם לי נהרגו חברי משפחה בפיגועים ואז לא ממש הייתי בשיא החשיבה אבל בכלל לא נראה לי שחשבת על זה יותר ממני תאמין לי, אני עדיין בדעה שלי ... חפים מפשע זה חפים מפשע, כולנו בני אדם ואני לא מבדיל בין ישראלי לפלשתיני או ירדני או מצרי או אמריקאי ......

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...