Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התארגנות אוכל של מפגש צפון מרכז

מקס555
שימו לב! השרשור הזה בן 6644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חבל שתגיע לקיסריה ואף אחד לא יהיה שם , כי נכון לעכשיו החבר'ה מהצפון לא מגיבים

אז מה שנראה לי שיהיה ניפגש מאחורי האצטדיון ברמת גן ונחליט אם נוסעים לקיסריה או שנשארים שם ועושים על האש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה רעיון טוב ,ובעיקר גרוע בישבילי ותמיר , למה?

הוא מבנימינה אני חדרה ותחשבו על זה שאנחנו ניסע עד האיצטדיון כדי לראות מה הוחלט ואם מחליטים לסוע לקסריה אז סתם עשינו נסיעה לר"ג . קיצר מה שאני בא לומר שאם כבר אנשי הצפון דפקו אותנו וכבר הוחלט מראש על קסריה אז מן הראוי לא לשנות את זה ברגע האחרון.

ואין לי פה קטע של "מתקמצן על הדלק" כי אני ממש לא לוותיקים שבנינו יודעים ששום מפגש אני לא מחמיץ עוד מלפני שנה וחצי שהמפגשים התעוררו מחדש לאחר תרדמת וכל הזמן הייתי עושה את הדרך מחדרה לר"ג בישביל המפגשים ..פשוט זה טימטום עבורי להגיע לר"ג ומשם לסוע בשיירה לקסריה..

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הפאנטום? וואי זה יהיה מעניין לראות איך הפאנטום יניע את הממברנה של הפאוור אקוסטיק.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי לא ידעתי שאתם משם ואתם צודקים חבל שתבואו עד לכאן , אז מה שעושים מי שנמצא במרכז יגיע לאצטדיון בשעה 11:00 בערך וניסע לקיסריה ואיתכם ניפגש שם בסביבות שעה 12:00 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה עוד בעיה היא שרק שבוע הבא יש מפגש צפון , אני פירסמתי בשארקס על המפגש המשותף אבל לא ניראת תגובה

רצינית לעיניין - או בקיצור מה שאני אומר שלא ניראה שהרבה יגיעו (לפחות לפי האי התיחסות שם ...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שרוב האנשים של מפגש צפון נמצאים בשארקס

ולהם יש מפגש משלהם

"המגשרים" למינהם מוזמנים להפעיל לחץ (:

עשה לי טובה נו באמת [אתה באמת משוכנע שבפורום שלנו אין אנשי צפון..?]

הרשה לי להאיר טיפל'ה את ענייך ,אבל ממש טיפל'ה:

התרד הבא הוא די פיקנטי ועוסק ב:ארגון מפגש משותף לחברי צפון ומרכז.

בסקר הרוב החליט: 25.02.06 וכך הוחלט בצורה דמוקרטית על פי הרוב.

בתרד הנ"ל ניפרסו ללא עוררין דיבורים חיוביים לגבי הרעיון עצמו[מפגש משותף] והוצאתו לפועל כדלקמן.

משתמשים כמו: דני זומרשטיין,gks,nadav007,arik23,X-cutioner,asaf.m,AudioRider,DUDUSL2,עתיד,R8082,SuRuK,aa123,kingmazda,green monster,griber6 הראו תמיכה לגבי הנאמר לכל אורך התרד [עד כמה הם אמינים לדיבריהם ,את זה רק מחר נדע ונגלה..] אגב,חלקם גם מהצפון וחלקם השני מהמרכז . כמובן יש צד ג' אנשים אשר באים למפגשים וזאת מבלי לכתוב ולאשר את הגעתם על גבי דפי הפורום ,סביר להניחה שזה תקף גם למפגש זה.

לפחות כך אני מקווה.

בכל אופן סעו בזהירות וניתראה מחר בעזרת ה'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תסתכל על שם מחבר האשכול הפיקנטי תבין שיש לי קשר לא מבוטל אליו

פשוט חברי שארקס הם אלה שבדרך כלל מקיימים את המפגשים בצפון

יהיה בסדר נתראה מחר

לחוף מגיעים ממחלף קיסריה ליד הארובות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...