Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמת מהירות חדשה בכביש 4 ומצלמות רמזור - די לפתוח ת'רד חדש באותו נושא כל יומיים

אורן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 6675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חשבתי שדיברת על מצלמת מהירות, עם כאלה יש לי נסיון.

לגבי מצלמות רמזור:

1. צמתים מוארים, ולכן אין צורך בפלש חזק

2. אל תתעסק עם המצלמות האלה

3. מותר להיות אובדני, אבל לקחת איתך אנשים אחרים זה רצח. אני מאוד מקווה שצולמת אם עברת באדום.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שטויות.. פשוט שטויות.....

זה כל כך כואב לך שלאנשים בגיל 17-18 יש רישיון?

העקיפה בקו רצוף או מימין או כל עבירה אחרת מתבצעת על ידי הרבה מאוד נהגים,וקבוצת הגיל היא לא המכנה המשותף שלהם!!, זה תלוי רק באיזה סוג של בנאדם אתה ודרך אגב רוב התאונות הפטאליות לא נגרמות על ידי נער בן 17, אלא על ידי אנשים מבוגרים בהרבה-מניסיון, רוב התאונות הקשות ששמעתי עליהן או שראיתי אותן-הנהג וחבריו תמיד היו מעל גיל 20 לפחות!

כך שפעם הבאה שאתה אומר ילדים תכוון טיפ טיפה יותר גבוה, לגיל שלך אולי!

רק אל תתחיל לבכות לי עכשיו.... :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:

אני לא טוען שכל בני ה- 17-18 משתוללים בכבישים... אבל, אם תסתכל סביבך ותחפש את אלה שכן משתוללים ועושים שטויות, לרוב יהיה מדובר בנהגים חדשים בני 17-20

The New Opel Astra :grin: Trust Your Eyes

www.opel.de

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שצולמת אם עברת באדום.

אוייייייי

אני בן **** אם יש פה אדם עם רשיון יותר משנה, והוא לא עבר באדום באיזה צורה שהיא.

אתה רוצה להגיד לי שבחיים לא עברת באדום?? אל תענה לי אפילו!

(מצטער שאני מדבר כך אפילו שאתה מנהל כלשהו, אך זו דעתי)

There's not much you could do or say to phase me

People think I'm a little bit crazy

I get it from all angles, even occasionally Doc Dre-zie'll

Have to step in every once in a while to save me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להעיד על עצמי כמי שמרשה לעצמו לנסוע 120 במקום 90 (ולפעמים גם קצת יותר...) אבל לא תמצא אותי עוקף בקו לבן, שותה ונוהג (אפילו משקה אחד - הגעתי למסקנה שגם הכמות המותרת לא עושה טוב לנהיגה שלי), או גונב רמזורים אדומים. אני גם מקפיד שכולם אצלי יחגרו - אין תירוצים. ואני גם מסרב בתוקף להסיע את בת-דודתי בת החמש אם לא מביאים אותה עם ה-בוסטר, לא משנה כמה עושים לי פרצופים.

לעומתי לא חסרים נהגים שכשהם שומעים באיזה מהירויות אני נוהג קוראים לי שאהיד, אבל לא מפריע להם לקחת את הילד שלהם לא חגור כי זו "רק נסיעה קצרה" ופעם אחרונה שהם בדקו לחץ אוויר בצמיגים היתה כשהם היו ילדים בני 10 ומילאו אוויר באופניים לקראת יום כיפור. (ובבדיקה אקראית מתגלים אצלהם מימצאים כמו 8 PSI במקום 28 )

אתה תותח.

מסכים עם כל מילה.

לא יכולת לנסח תא זה טוב יותר.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשו לי טובה, רואים מצלמה... יש דוושה כזו מצד שמאל...?

רואים אותה?

יופי. תלחצו עליה. פלאים - לא תצטלמו ללוח השנה השנתי של המשטרה ולא תהיו "עוד לקוח מרוצה".

המצלמות מוחלפות. זה לא סוד. זה לא חדש. וזה בר הוכחה. בפרטי - לכל ה"ספקנים".

אני תמיד אבל תמיד מעט לפני כל מצלמה.

והסיבה הפשוטה ביותר (גם למי שטוען שהוא מזהה את המצלמות...):

א. אם אתה נוסע מהר באמת - אין שום סיכוי שתצליח לזהות בוודאות שו מצלמת דמה.

ב. אם אתה נוסע מהר באמת - מוטב שתפנה תא המבט שלך אל הכביש... זה די חשוב... במיוחד במהירות גבוהה... לא?

או שתמיד אפשר לקפל את המספר

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוייייייי

אני בן **** אם יש פה אדם עם רשיון יותר משנה, והוא לא עבר באדום באיזה צורה שהיא.

אתה רוצה להגיד לי שבחיים לא עברת באדום?? אל תענה לי אפילו!

(מצטער שאני מדבר כך אפילו שאתה מנהל כלשהו, אך זו דעתי)

דבר עם אמא ,או תבדוק את היומן שלה.

דעתך שווה לתחת , מכיוון שאינך מכיר אישית את מרבית חברי הפורום.

אה , לגבי ה-אל תענה לי אפילו ? מי שכבר לא עונה זה אתה.

ביי-ביי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אני חושב שמגיע לנו, האשקלונים (והסביבה) להתחדש במצלמת מהירות בצומת ניצנים (דרומה). יש!!

ועכשיו ברצינות: ממתי יש מצלמות מהירות בצמתים? היה על זה פעם שרשור וכולם אמרו שאין מצלמות מהירות בצמתים... האמת - אני דווקא מצדיק מצלמות בצמתים... למה? למרות שזה מרושע - ככה פחות אנשים יגנבו אדום .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו יש כזה דבר מצלמות בצומת שמצלמת גם אור אדום וגם מהירות הנה קישור תיראו איפה הן ממוקמות!

http://www.topspeed.co.il/traps/CityTraps.asp?City=1780

"בחיים כמו במהלך פניה אף פעם אל תעצור!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת מהירות לפי הצבע שלה... (אפור) - אלא אם כן המנייאק מערבבים צבעים (כלומר שמים גם אדומות למהירות וגם אפורות לרמזור - אבל לא נראה לי)

עריכה: מישהו מחזק את דבריו של הסוויפט האירופאית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עכשיו אני אתן את ההסבר של הבחור ההגיוני:

מצלמת מהירות עולה המון כסף, לא רוצה להתחייב על המחיר שאם אני לא טועה עמד על 250K.

מצלמה כזאת, חייבת להכניס המון כסף, לא יבזבזו אותה על מקום שכמעט ולא יהיה לה שימוש.

כמו למשל המצלמה (כאילו מצלמה) שנמצאת בעלייה מצומת אחיהוד לכיוון כרמיאל.

מן הסתם לא יבזבזו על המקום הזה מצלמה אמיתית, כי לא יהיה בה שימוש, או שהשימוש בה יהיה נדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עכשיו אני אתן את ההסבר של הבחור ההגיוני:

מצלמת מהירות עולה המון כסף, לא רוצה להתחייב על המחיר שאם אני לא טועה עמד על 250K.

מצלמה כזאת, חייבת להכניס המון כסף, לא יבזבזו אותה על מקום שכמעט ולא יהיה לה שימוש.

כמו למשל המצלמה (כאילו מצלמה) שנמצאת בעלייה מצומת אחיהוד לכיוון כרמיאל.

מן הסתם לא יבזבזו על המקום הזה מצלמה אמיתית, כי לא יהיה בה שימוש, או שהשימוש בה יהיה נדיר.

איך זה שייך לדבריי?

להיפך, מיקום לפני רמזור הוא אטרקטיבי כי יש את המפגרים שתופסים את הרמזור..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי קבע שהצבע קשור?

תראה, יכול להיות שאתה צודק, אני לא מכיר את כל המצלמות בארץ, אבל שוב, חשיבה הגיונית אומרת שזה לא, לא הייתי קובע עובדות על סמך צבע חיצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6675 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...