Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעיון- ווזלין לשמירה על פלסטיק, כדאי...?

TT
שימו לב! השרשור הזה בן 7315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנוסף לשימושים ה"רגילים" איתם ניתן להעזר בווזלין :roll:, חשבתי ואז אפילו ניסיתי לשים קצת על חלקי הפלסטיק החיצוניים- התוצאה- מדהימה, הפלסטיקים חזרו לצבע השחור המקורי, הם נראים "רעננים" ומבריקים, והשאלה היא האם זה לא מזיק לפלסטיק ואם ניתן להשתמש בווזלין בקביעות להגנה על פלסטיק חיצוני...?

למי שיכול לחוות דעתו בנושא, אשמח.. :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תערוך בעבורנו את הניסוי בווזלין לאורך כל הקיץ, נשמח אם תחזור עם מסקנותיך אלינו בבוא הסתיו.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במכוני שטיפה שמים איזה תכשיר לפלסטיק בפנים האוטו.

הוא מבריק אותו ולא יודע מה עוד עושה.

הם קראו לזה ווקס או פוליש. אחד מהם.

חפש בסופר תכשיר ניקוי לפלסטיק/גומי וכו'.

העניין עם הוזלין נראה לי קצת חאפרי. יש לו שימושים אחרים.

ואל תדחוף KY לאגזוז.. זה גם לא יעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה....

לא באגזוז....!!!

לא בפנים....!!! רק בפלסטיק החיצוני, זה אומר פגושים, חצאיות, מראות, ידיות וכאלה.. וכאמור התוצאות נפלאות, השאלה אם מישהו יודע על השפעות ווזלין על פלסטיק...??? :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבדיל מתכשירים ייעודיים המנקים והמבריקים את המשטח, הוזלין לא מתייבש ולכן לכלוך ואבק ידבקו אליו.

מדענים מפתחים תכשירים מיוחדים המותאמים בדיוק לחומרים מהם בנוי הרכב ולאקלים שבו הוא נימצא. אז למה לגרד אוזן ימין עם יד שמאל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון חד פעמי זה סתם מחזק את הצבע של הפלסטיק, לאורך זמן אני לא יודע מה יקרה.

יש חומרים לפלסטיקה שבפנים האוטו ואני חושב שאתה יכול להשתמש בהם גם לבחוץ.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הווזלין הוא חומר שומני,וכל חומר שומני על פלסטיק ייתן תוצאות דומות.ה "ספריי לסקאי" שנמכר בהמונייו,הוא למעשה סיליקון מדולל(אמולסייה)בתוספת תמציות ריח וארוסול(כדי להפכו לתרסיס).במעשיית הגומי משתמשים הרבה בסיליקון,כדי להקל על חילוץ המוצר המוגמר מהתבנית.הסיליקון מגן היטב מפני השפעתו המזיקה של האוזון,ומריחה של סיליקון "נקי" ולא מדולל על חלקי פלסטיק מחוללת בהם נפלאות!

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העכבר צודק מאה אחוז.

לשאלתך הבאה בעוד מס. ימים :

מרחתי לפני כמה ימים וזלין על הפלסטיקים של האוטו , ועכשיו כל החלקים שחורים מפיח ואבק . אני לא יודע איך להוריד את הח*א הזה. למישהו יש רעיון ?

כן - מגבונים של תינוקות או שטיפה עם קיטור (בהנחה שמיקום הפלסטיקים אפשרי).

פעם הבאה נסה שמן בישול , גם כן יבריק לך את הפלסטיקים :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללכת כל כך רחוק תקנה את התכשיר של STP שנקרא משהו כמו SUN OF GUN-משהו כזה... עובד כמו קסם ונשאר לשבוע לפחות...

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע כמה עולה וזלין, אבל במחיר העכשוי של ARMORALL המצויין (9.99)

אני חושב שאין שום סיבה להשתמש בתכשירים חאפריים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...