Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה... באיך

kobyiso
שימו לב! השרשור הזה בן 7838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רמקולים צרחניים?? ההפך הגמור, מורל ידועים בזכות הטוויטר הרך בצלילו שלהם.

ומה הקשר לשילוב של מגבר איכותי?? מה האחריות הטובה או האמינות שלו תשפיע על הצליל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למורל (אני התנסיתי ב DOTECH) נטייה לצרוח בשילוב מגבר לא מוצלח במיוחד. לחבר שלי שניים כאלה באוטו, החלפנו 3 מגברים עד שהגענו לסאונד מעולה מהם.

קרא כתבות עליהם בחו"ל , אני בטוח שיש לך ניסיון איתם , אבל העובדות מדברות בשטח. ניסית אותם פעם עם מגבר פשוט ?

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב זה בדיוק מה שדיברנו עליו.

כנראה שהמגברים הראשונים שהשתמשתם בהם לא נתנו מספיק כח ולכן גם תוך נטיה להוציא מהם כמה שיותר כח הכנסתם אותם ל CLIPPING, וטוויטר זה דבר מאוד רגיש ל CLIPPING.

הם מחוברים אצלי ל LIGHTNING AUDIO שהוא די פשוט ואין בעיה של צריחה, אבל כמובן שאם אני אכוון אותם בCLIPPING של יחס גבוה מדי לסיגנל הם יתחילו לצרוח כמו כל טוויטר אחר.

אבל כעקרון הם ידועים ב SOFT DOME טוויטר שלהם. אם תעשה חיפוש על זה בפורומים אמריקאים תראה שתמיד כמישהו מבקש המלצה על טוויטר רך ימליצו (יחד עם עוד חברות ) על מורל.

טויטר עם צליל "חזק" יותר ומתכתי תוכל למצוא ב MBQ שיש להם טוויטר טיטניום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7838 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...